Je po kyretáži najväčšia pravdepodobnosť otehotnenia do troch mesiacov?

Zodpovedané
18. okt 2021

Dobrý deň,

pred 5 týždňami som v 27. týždni podstúpila kyretáž. Maličkej prestalo byť srdiečko a bola vo vývine len v 20. týždni. Chcela by som veľmi bábätko, to jediné by asi pomohlo.

Aká je veľká pravdepodobnosť otehotnenia hneď po kyretáži?

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

veľmi mne mrzí Vaša strata. Rýchlosť otehotnenia je individuálna.

Ak sa cítite dobre, nekrvácate, nemáte žiadne komplikácie, tak skúšať otehotnieť môžete pokojne hneď.

Držím Vám palce

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com