Môžem byť tehotná?

Zodpovedané
13. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. Menštruácia mi prišla o 4 dní skôr a je úplne bezbolestná.

Najskôr bola veľmi slabá a teraz sa mi zdá, že je o niečo silnejšia. No nemám absolútne bolesti, čo v mojom prípade je dosť neobvyklé.

Moje pocity bývajú obvykle - nafúknuté brucho, precitlivenosť, nadmerná tvorba slín, časté chodenie cikať, býva mi zle od žalúdka, chvíľu mi je zima a potom teplo.

Môžem byť tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak máte menštruáciu, tak pravdepodobne tehotná nie ste.

Ale ak máte pochybnosti, urobte si tehotenský test z moču. Je pomerne presný.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com