Som v 30. týždni a mám zelenkavý hustý výtok. Čo to znamená?

Zodpovedané
18. okt 2019

Dobrý deň,

som v 30. týždni tehotenstva a som prvorodička. Asi 4 dni mám zelenkavý hustý výtok a cítim ako keby som sa pocikala. Tiež ma pichá v podbruŝku. Pred týždňom som bola u svojej gynekologičky a všetko v poriadku.

Čo mi môže byť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

výtok počas tehotenstva je bežná záležitosť, ale zelená farba môže značiť aj nejaký zápal. To isté platí aj o pichaní v podbrušku.

Bolo by vhodné neodkladné vyšetrenie u gynekologičky aj ohľadom na možnosť uniku plodovej vody.

Držím palce

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com