Hustý hnedý výtok v 40. týždni

lenuliklenka
22. mar 2013

Ahojte , chcela by som sa spýtat som v 40. týždni tehotenstva a termín mám na 31.3 . Dnes ráno sa my stalo že som išla na wc a išeiel zomna hustý hnedý výtok ktorý skor pripomínal ako keby sopel . Chcela by som vediet čo to znamená ... Dakujem za odpoved

kubankakubanka
22. mar 2013

neodišla ti hlienová zátka?

lenuliklenka
autor
22. mar 2013

@kubankakubanka Šak práve to neviem .

katieg85
22. mar 2013

@lenuliklenka no to je zadka mne vysla 4 dni pred porodom

lenuliklenka
autor
22. mar 2013

Amože sa stat že može nastat porod v ten den alebo nie ...?

lenuliklenka
autor
22. mar 2013

@katieg85 Amože sa stat že može nastat porod v ten den alebo nie ...?

katieg85
22. mar 2013

@lenuliklenka no moze sa stat ale skor by som povedala ze nie

katieg85
22. mar 2013

@lenuliklenka ke nemas bolesti tak dnes urcite rodit nebudes

lenuliklenka
autor
22. mar 2013

@katieg85 Ako bolesti mjám ale to sú len tí poslíčkovia a ozaj sú dost nepríjemní 🙂 Tak dakujemno uvidím čo ako dalej 🙂

adrika72
22. mar 2013

Určite ti odišla hlienová zátka...

zivika
22. mar 2013

@lenuliklenka veru, urcite to bola zatka...tak pobal aj posledne veci a bud pripravena, lebo coskoro to pride 😉

cerez
22. mar 2013

ZÁTKA!!!!!!!

lenuliklenka
autor
22. mar 2013

@cerez pochopila som aj bez tých výkričníkov...

cerez
23. mar 2013

@lenuliklenka To je dobre. 🙂 Už ti ich nedám. Mne keď odišla, ešte v ten deň ma začalo bolieť podbruško a kríže a v noci som už pochodovala do nemocnice. Ak si už tam, tak ti želám rýchly pôrod. Chcela som to zvýrazniť výkričníkom, ale sľúbila som ti, že ho tam nedááááááááááááááááááááááááááám. 😉

lenuliklenka
autor
23. mar 2013

@cerez 🙂 Nie ešte nie som zatial...Ale odkedy soms a zobudila strašne ma začali boliet kríže ale nemám pravidelné stahy ešte ani voda my neodtiekla. Skúšala osm si dat aj teplý kupl ale nepomohlo . Takže uvidím čo dalej

cerez
23. mar 2013

@lenuliklenka Ak ti kúpeľ nepomohol, tak to vyzerá, že sa ti pomaly rozbieha. Držím ti palce.

lenuliklenka
autor
23. mar 2013

@cerez Tak mám sa načo tešit hádam to spoznám čoa kedy 🙂

cerez
23. mar 2013

Určite. Bolesti postupne silnejú. Poprípade ak si nebudeš istá, zájdi si do nemocky, nech ťa natočia a vyšetria. Možno ti povedia, že si už otvorená na nejaký ten palec.

nika5214
23. mar 2013

to je hlienova zatka mne odišla tiež a rodila som dva dni na to uvidiš kedy sa to rozbehne č ti odide aj plodova voda budeš vidiet 😉

1245
16. nov 2022

Ahojte mamičky som podobnej situácii dnes pobede som šla na WC a objavila som taký istý výtok hnedo hustý ako sopeľ som v 40tt a termín pôrodu mám 21.11.mam obavy čo znamená ten výtok?neviem ci yo sem patrí ale mám strach 😱

krolakovalenka
12. mar 2024

@1245 ahoj. Prosím ťa vidím ze si tu riešila ten výtok... co to prosím nakoniec bolo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre