Aký máte názor na teambuildingové akcie v zahraničí?

Zodpovedané
16. júl 2019

Dobrý deň,

môj manžel chodí z práce raz do roka na teambuildingovú víkendovú akciu do zahraničia.

Ja som proti takýmto veciam. Myslím si, že firemné akcie by sa nemali konať na úkor rodiny. Podľa mňa to nie je druh zábavy pre ľudí s rodinami.

Aký máte názor na teambuildingové akcie v zahraničí?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

vidím, že sa vám nepáči a cítite sa nespokojne, keď je manžel preč od vás, od rodiny. Rozumiem tomu, že by ste boli radšej keby bol doma.

Rozumiem tiež však, že z hľadiska firmy sú takéto akcie dôležité. Budujú kolektív, kolegovia sa naučia pracovať spolu a efektívnejšie.

Predpokladám však, že to kde a kedy sa konajú teambuildingové akcie je na rozhodnutí spoločnosti, kde pracuje. Záleží od pomerov aké tam majú, od toho, či je účasť povinná, či sa muž zúčastniť chce.

Rozhodnúť za firmu, ani za muža nemôžete.

Viete rozhodovať za seba a konať za seba. Tým pádom môžete mužovi komunikovať vašu nespokojnosť, vysvetliť váš pohľad.

Stále však zostáva otázkou, či sa muž môže rozhodnúť nezúčastniť.

Prajem vám pekné dni!

Martina Wäldl
email: mata.waldl@gmail.com