Je možné, že som tehotná?

Zodpovedané
3. jún 2020

Dobrý deň ,

chcela by som sa poradiť ohľadom možného tehotenstva. Minulý mesiac mi menštruácia meškala 16 dní, no nakoniec som ju dostala. Bola taká ako vždy.

Na 11. deň meškania som mala pohlavný styk s priateľom. Na začiatku mal aj kondóm, ale potreboval ísť na wc, tak si ho dal dole. Keď sa vrátil pokračovali sme bez. Neurobil sa do mňa a ani k tomu nemal vôbec ešte blízko. Ale prestali sme skôr, lebo mi niekto zavolal a potom sme už nepokračovali.

Je možné, že som tehotná?

Som 26. deň po styku. Zle mi nie je, mám iba riedky výtok. Dnes mám už posledný plodný deň, čiže to pripisujem tomu. Mám aj citlivé prsia, ale to mám vždy od ovulácie až po menštruáciu. Test som zatiaľ nerobila.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

nemyslím, že by ste podľa toho čo píšete mali byť tehotná. Skôr to bude tá ovulácia.

Krásny deň

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea