Mám meškanie menzesu a bolesti pŕs. Čo mi môže byť?

Zodpovedané
14. máj 2020

Dobrý deň,

6.5.2020 som mala dostať menštruáciu, ale som nedostala. Pobolieva ma podbruško, mám citlivé prsia a dnes ma začali aj kríze pobolievať.

Predtým ako ma začalo pobolievať podbruško ma pichlo do vaječníkov. HAK neberiem už viac ako rok. Predtým som mala problémy s menštruáciou, ale už cca 3 mesiace som mala pravidelnú.

Čo to môže byť?

Test som si ešte nerobila.

Ďakujem

Dobrý deň,

urobila by som si tehotenský test z ranného moču. Ak vyjde negatívny, odporúčam navštíviť gynekológa.

Držím palce

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea