Mám naliate a žilovité prsia, bolesti v podbrušku

bibi19
25. mar 2018

Ahojte, beriem HAK mala som pri nej aj antibiotika a mám príznaky tehotenstva..naliate, zilovite prsia, bolesti v podbrušku ako pred menzesom, svrbia má bradavky, som mrzutá mám nechuť k jedlu a inokedy zasa jem všetko..zajtra mám dostať menzes ale dnes som zistila že trocha krvacam..test som si ešte nerobila a neviem či mám pokračovať v HAK po prestávke alebo nie..nemáte s tymito problémami niekto skúsenosť?

luciq13
25. mar 2018

@bibi19 no ja som momentalne v rovnakej situacii ako ty. Podla mna mozes byt tehotna,chod si kupit test alebo zajtra rano k lekarovy.

emmas145
25. mar 2018

Sprav si pre istotu test.. takéto poplachy som mala už niekoľkokrát a nič z toho :/

bibi19
autor
25. mar 2018

poslala som priateľa akurat pre test tak uvidíme niekto hovorí že test to ani nemusí ukázať ak som v prvom týždni alebo mám malo hormónu

luciq13
25. mar 2018

@bibi19 abo to je pravda, pri prvom tehu mi test ukazal po troch dnoch meskania menstruacie iba ducha.

bibi19
autor
25. mar 2018

Ráno som bola na wc a mala som trocha krvi teraz už nie nerozumiem tomu lebo menzes mi má prísť až zajtra a chodil mi pravidelne

luciq13
25. mar 2018

@bibi19 ja som pri prvom tehotenstve este kym som nevedela ze som tehotna som trosku krvacala, len tak pri utierani po wc som si vsimla. Ale normalne menzes neprisiel ale to som nebrala HAK. No sprav si test, aj ked bude negativny sprav si za par dni dalsi test preistotu . A daj vediet 🙂 ja si idem tiez poobede kupit test a rano spravim lebo taketo pocity a priznaky ktore mam som citila naposledy ked som bola tehotna.

bibi19
autor
25. mar 2018

dobre ďakujem pekne dám vedieť 🙂

bibi19
autor
25. mar 2018

test mi vyšiel negatívny

luciq13
25. mar 2018

@bibi19 este skusaj aj o par dni 🙂

bibi19
autor
25. mar 2018

@luciq13 a ty si si robila test? alebo si bola u lekára a si tehotna?

luciq13
25. mar 2018

@bibi19 este som si nerobila, az zajtra

lulueg
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciq13
25. mar 2018

@lulueg aj ti meskaju?

bibi19
autor
25. mar 2018

@luciq13 zajtra by som mala dostať ale dnes som začala špiniť a nikdy sa mi nestalo že by som dostala skôr keďže som mala tabletky

bibi19
autor
26. mar 2018

Ahojte to som zasa ja...tak dnes sa mi spustil menzes ale je taký hlienovity...test mi vyšiel negatívny a príznaky mám stále..

luciq13
26. mar 2018

@bibi19 ja mam tiez test negativny . Nuz asi len falosny poplach 🙂

nina19833
26. mar 2018

Myslím si, že len zbytočne stresuješ. Príznaky môžeš mať aj kvôli menštruácií. Taktiež to tak mávam

bibi19
autor
28. mar 2018

@nina19833 ja mám príznaky menštruácie ale tak tri dni pred a to má len začne pobolievať brucho...toto som mala už pred prvou menštruáciou a trvá to doteraz navyše som začala špiniť deň pred začatím menštruácie mala som jeden deň a už druhy deň zasa spinim

nina19833
18. apr 2018

@bibi19 a išla si teda k doktorovi s týmto tvojím problémom??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre