Môžem ísť na klasickú celotelovú masáž, aj keď som na začiatku tehotenstva?

Zodpovedané
12. okt 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa Vás opýtať, ako je to s masážou počas tehotenstva.

Je v poriadku ísť na klasickú celotelovú masáž, aj keď by som bola na začiatku tehotenstva?

Aké sú odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ ešte zvládate ležanie na brušku, tak môžte ísť aj na celotelovú masáž.

Ale masér by mal o vašom tehotenstve vedieť v každom prípade. Ideálnejšie však sú masáže pre tehotné.

Krásny deň!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea