Ako pokračovať v užívaní antikoncepcie Natalya?

Zodpovedané
31. mar 2023

Dobrý deň,

pravidelne užívam antikoncepciu Natalya, ale dostala som črevnú virózu a jednu tabletku som v druhý týždeň užívania asi po hodine vyvrátila. Nenahrádzala som ju ďalšou, len som pokračovala v užívaní ďalšie dni. O tri dni som však dostala slabšiu menštruáciu.

Odporúčate mi po doužívaní urobiť 7-dňovú pauzu, alebo mám hneď začať užívať ďalšie balenie?

Mám po tejto menštruácii očakávať počas pauzy ďalšiu menštruáciu?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokračujte v užívaní ďalšieho balenia bez 7-dňovej pauzy.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut