Spevní chlorella a jačmeň pokožku?

Zodpovedané
16. apr 2024

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor na chlorellu a jačmeň. Začala som užívať bio chlorellu kvalitnú za 50 EUR.

Je šanca, že mi spevní pokožku?

Vyčistí telo od škodlivých látok?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku.

Produkty z jačmeňa sú doplnky výživy, nie sú to lieky (nemajú kontrolované štúdie). Vyskúšať to môžete je to na Vašom uvážení.

Detoxikačný efekt je efekt kedy sa telo zbavuje toxínov - škodlivých látok. Ak by ste nejaký toxín prijali, boli by ste v život ohrozujúcej situácií a vtedy sa už dávajú iné látky a nie jačmeň. Náš organizmus za normalných okolností toxíny neobsahuje.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie