Čo mi pomôže, keď trpím burzitídou v tehotenstve?

Zodpovedané
17. apr 2023

Dobrý deň,

minulý rok som sa liečila na burzitídu v mieste panvy. Po 2 injekciách mi bola predpísaná rehabilitácia a elektroliečba. Termín som dostala o dva mesiace, ale to som už bola čerstvo tehotná. Tak mi povedali, že nič z toho sa nemôže vykonávať počas tehotenstva.

Som v 2. trimestri. Každú noc mám silné bolesti a nemôžem pre spať. Vankúšom si podkladam kĺb.

Čo môžem ešte urobiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

vyhľadajte fyzioterapeuta so špecializáciou MDT, Mc.Kenzieho metóda. Dbajte na to, aby treapeut mal skončený celý vzdelávací program a zloženú skúšku. Pomôze Vám v nájdení úľavových polôh a poradí čo ďalej.

Prajem Vám všetko dobré,

Mgr. Martina Nagyová, cert. MDT
Centrum zdravia Fymas s.r.o.
tel.: 0903 180 813
email.: martina.nagyova@fymas.sk