Ako liečiť bolesť a rezanie pri močení?

Zodpovedané
30. dec 2020

Dobrý deň,

už viac ako týždeň sa trápim so zápalom močových ciest. Využívala som celé balenie Urinal akut, pijem čisté brusnicové šťavy a veľa urologického čaju.

Žiaľ všetko bez úspechu. Na pár hodín bolesť pálenie alebo rezanie ustúpi a večer alebo v noci je späť. Už viac krát som mala zápaly a viem ako im predchádzať. Momentálne však počas sviatkov je problém sa dostať k lekárovi.

Tieto problémy mi začali po vaginálnej mykóze. Tú som od lekárky liečila pomocou 7 dňovej kúry s Canesten. Od vtedy ma trápi tento problém s močovými cestami.

Čo mi odporúčate?

Mám ísť na pohotovosť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám nepomohlo žiadne voľnepredajné preparáty, tak mali by ste ísť za Vašim lekárom, ktorý vyšetrí moč a pravdepodobne Vám napíše antibiotiká.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková