Môže mi meškať menštruácia z očkovania?

Zodpovedané
19. jún 2021

Dobrý deň,

mám 23 rokov a pred 2 týždňami som sa dala očkovať 1. dávkou Pfizer. V tomto čase som mala dostať menzes. Stále som ho však nedostala. Cítim sa zvláštne, oblieva ma zima, som unavená a depresívna, pocity ako pri PMS. Robila som si 3 tehotenské testy a všetky sú negatívne. Styk bol tento mesiac len 1.

Cykly mávam pravidelné, určite za to nemôže stres, nebála som sa očkovania, nebojím sa ani tehotenstva.

Čo mám robiť?

Mám ísť na krv alebo k ženskému?

Ďakujem

Dobrý deň,

očkovanie by nemalo spôsobiť zmeny menštruačného cyklu.

Ak ste stále nedostali menzes, tak je vhodné poradiť sa s gynekológom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková