Prečo mám po pobyte na slnku škvrny na tvári?

Zodpovedané
20. apr 2020

Dobrý deň,

asi 5 rokov od tehotenstva sa mi objavujú takéto škvrny na tvári. Je to vždy od marca do septembra, potom je útlm. Keď som na slnku hoci len chvíľku, tak to mám dosť červené.

Používam aj 5 UV, nechtíkovú masť. Eucerin a Bioderma nezabrali.

Čo by ste mi poradili?

Tá červenšia fotka je po krátkom pobyte na slnku. Čelo je bežn ráno v kľude.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

s uvedenými ťažkosťami by ste sa mali obrátiť na dermatológa, ktorý Vám podá relevantnejšie informácie.

Tento lokálny nález by mal vidieť dermatológ.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková