Viac ako rok mám zápal močových ciest a zistenú baktériu E.coli. Kde kúpim čistú D-manózu?

Zodpovedané
24. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. V januári to bol rok, čo sa trápim s opakovanými zápalmi močových ciest. Vlastne ich mám zapálené stále, len raz je to lepšie raz horšie.

Vybrala som už aj cez 11 ATB, blokurimu, femmanosse, intímny gél proti zápalu močových ciest, urowaxom, rôzne vitamíny tabletky. Nič nepomohlo. Už som bezradná. Pitný režim dodržiavam 2-3 litre denne, stále mam ponožky, žiadne tango nohavičky, dodržiavam hygienu, po sexe sa vždy vycikám,uro čaj 2-3x denne.

Ureaplazma, mykoplzama a ani chlamýdie mi zistené neboli stále len E.coli.

Kde by som zohnala čistú dmanózu v prášku?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri opakovaných zápaloch močových ciest by ste mali byť vyšetrená na urológii a taktiež by som doporučila imunologické vyšetrenie kvôli uvedeným zápalom.

Čo sa týka D-manózy v prášku, tak to Vám neviem poradiť, kde by ste ju zohnali.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková