Zápal močových ciest

24. nov 2021

Ahojte 😔 prosim co vam pomohlo na zapal mocovych ciest?..citim ze sa zase premnozila e.coli..neviem sa jej zbavit..chcela by som najskor nieco prirodne skusit..blokurimu a kapucinku mam..ako mam tomu pomoct esre? Sladke nejem,vela pijem..este sa chcem opytat ktore ATB vam najviac pomohli v tehu? Okrem zinnat. Tie mi nepomahali v minulosti..dalujem

nikpa
24. nov 2021

Počas tehu ak ti už nezaberie blokurima tak by som s ničím prírodným nespekulovala a nechala to na lekára, keď usudi že treba ATB tak ich vyber.

autor
24. nov 2021

@nikpa viem no..zajtra rano zavolam doktorke 🙄

kkovacovak
24. nov 2021

Presne ako sa píše vyššie. Nešpekuluj v tehotenstve s alternatívami pokiaľ máš reálne problém. Antibiotika nie sú žiadna výhra ale stále je to menšie zlo ako silný zápal. Bež k lekárovi nech ti predpíše poriadne antibiotika. Ja som brala medoclav ale ja už som mala problém až v obličke...a to veru nechceš aby to tam zašlo. K blokurime si môžeš kúpiť ešte aj uroval sirup. Sú to len čisto brusnice. Pi 3 litre vody (nie brusnicový džús ten má veľa cukru).

jana7843k
24. nov 2021

ahoj, ja som brala brusinky z lekarne a hlavne vela vela vela pila caju. po 2 dnoch uz mi bolo lepsie a do tyzdna to preslo. hlavne som sa snazila drzat co najviac v teple

sally001
24. nov 2021

Odkedy pouzivam intimne mydlo mam pokoj s mechurom...

autor
24. nov 2021

@sally001 mne to robilo najhorsie 🙈 ja musim len cistou vodou 🙄

adela94
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenka1967
19. okt 2022

Ahoj čo ti pomohlo na ecoli? Zbavila si sa tej pliagy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre