Aké mám možnosti, keď chcem dať výpoveď ako zamestnanec?

Zodpovedané
15. júl 2022

Dobrý deň,

chcem sa informovať o možnostiach podať výpoveď ako zamestnanec.

Poznám "klasickú", kde mi bude plynúť dvojmesačná výpovedná lehota (keďže pracovný pomer trvá takmer 4 roky). Ďalej dohodu o ukončení pracovného pomeru, kde s dohodou môže/nemusí zamestnávateľ súhlasiť.

Je ešte nejaký iný spôsob ako môžem dať výpoveď zo zamestnania?

Výpoveď chcem dať k 30.6.2022.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

iné možnosti skončenia pracovného pomeru zo strany zamestnanca ako výpoveď alebo dohoda o skončení pre vás nie sú, nakoľko už nie ste v skúšobnej dobe.

Sandra Balažíková
Head of Human Resources