Môžem žiadať o zvýšenie výživného 9 mesiacov po rozvode?

Zodpovedané
1. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. Chcem žiadať bývalého partnera o zvýšenie výživného. Pri rozvode som musela pristúpiť na 220 eur na dve deti (13 a 14), lebo začal pracovať na hodinový úväzok za 380 eur.

9 mesiacov po rozvode mal dostatok času nájsť si lepšiu prácu.

Je to argument na zvýšenie výživného?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

dali ste mi veľmi málo informácií a Vaše "dobrovoľné" pristúpenie je ťažko preukázateľné.

Ale aj tak odporúčam radšej podať návrh na zvýšenie výživného.

S úctou,

Advokátska kancelária JUDr. Jána Kasenčáka
Zapísaný v zozname advokátov vedenom SAK pod č. 4907
Juraja Fándlyho 2163/7
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel: +421 (911) 541273
E-mail: office@kasencaklegal.eu