Máme mesačné dieťa a môj muž sa stretáva s bývalou. Čo mám robiť?

Zodpovedané
3. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Som dva roky vydatá a máme mesačnú dcéru. Môj muž vyhľadáva ženy. Píše si a stretáva sa s bývalou, stále zakladá nové účty a chodí na Pokec. V prehliadači vyhľadával sex za finančnú odmenu.

On nevie, že toto všetko viem. Priamy dôkaz nevery nemám. Správa sa k nám pekne, nehádame sa a mne za zdá, že všetko klape. Preto tomu nerozumiem.

Ako sa mám k nemu správať a čo mám robiť?

Ďakujem za radu

Dobrý deň,

z toho, čo píšete mám dojem, že manželovi chýba sex. Neviem ako funguje aktuálne váš intímny život vzhľadom na to, že máte mesiac od pôrodu.

Skúste sa s ním porozprávať na túto tému. Priamo pohlavný styk sa dá na určitú dobu nahradiť aj inými spôsobmi. Určite je lepšie riešiť to vo vzťahu ako mimo neho.

Nemusíte mu hneď vravieť, že viete o veciach v počítači. Skúste vyriešiť váš spoločný intímny život, ak s tým však manžel neprestane určite o tom treba otvorene hovoriť.

Prajem všetko dobré.

Mgr.Veronika Rosinová
Poradenské a konzultačné centrum Nové Zámky, Súkromná poradňa psychológa
web: www.pkc-psycholog.eu
tel: 0917 022 755
mail: rosinova.pkc@gmail.com