Baby robili ste si test na určenie pohlavia bábätká so sódou bikarbónou ??? Ja dnes iba tak zo srandy a zvedavosť som spravila a dievčatko som zvedavá čo povie doktor 😀
Ahoj, ja áno a vyšla to mame skoro 7 mesačného chlapa 😀
Ani som to neskusala nikdy,vacsiu blbost som este nepocula
Mne sa to nepotvrdilo,ale urobila som si to len preto ci sa to potvrdi pri porode,lebo my sme nechceli vediet pohlavie.
Aj ja som to skúšala 😂 pri prvom to vyšlo - chlapec... no pri druhom vyšlo dievčatko ale je to chlapec už skoro 5 mesačný 😀😀😀
Skusala som aj pri prvom aj druhom prve vyslo chlapcek a bolo dievcatko ale pri druhom mi vyslo dievcatko a aj tak bolo skor si myslim ze je to zhoda nahod 🙂
Hlúposť na mraky, ale tak zabaviť sa treba🙈😂
Cudujem sa ze niekto na to veri
vyskusaj to viac krat, mne raz sumelo, inokedy nie... a bolo dievcatko.. zalezi co zjes
@anjelicek26 presne hlúposť. Ja som si to robila až keď mi dr oznámil pohlavie...len tak, že či to náhodou fakt nefunguje. Aaaaa nefunguje 😂😂😂
Ja som to len videla na nete tak reku skúsim .... Manžel sa smial aby som vyskúšala aj na ňom 😀😀😀
@ivik4 ja tiez 🙂 🙂 🙂
Je ro somaeina lebo nirmalne rozpatie mocu je dost siroke a moze byt aj v stupnici kyslej aj v stupnici zasaditej. Takze 10 krat spravis test a 10 krat sa vysledok moze na striedacku menit
A rokov mas kolko?
Ale baby januz som toho názoru že nám je to jedno hlavne nech h je bábo zdravé a nech zvládneme pôrod a či chlapec alebo dievčatko my s manželom sa potešíme obom 😊
chujovina, tiez som skusala 😂😂