icon

Milujeme Ta laska ...a nie my bojujeme, ale Ty a tak statocne uz 6 rokov...kazdu minutu pocitam...za kazdu som zdacna, nech je akakolvek...kym tu si..iba to je dolezite ❤

avatar

❤všetko najlepšie zlatko

13. jan 2020
avatar

Vsetko najlepsie princezna

13. jan 2020
avatar

Robite ju stastnou, uplne to z nej srsi ❤ krasne, ma skvelych rodicov

13. jan 2020
avatar

Klobúk dole pred vami,ona je neskutočná, krásne dievčatko
Všetko najlepšie

13. jan 2020
avatar
calin
autor

❤ to je len laska

13. jan 2020
avatar

Vsetko najlepsie❤️ ten najkrajsi a najvacsi darcek uz ma, ste to Vy, dokonali a najlepsi rodicia😘❤️

13. jan 2020
avatar

Prajem všetko najlepšie k narodeninkám 💜💜💜

13. jan 2020
avatar

Vsetko najlepsie prajem princeznej, ste uzasni! Mat takych milujucich rodicov je pre nu urcite ten najkrajsi dar! ❤️🍀

13. jan 2020
avatar

Vsetko najlepsie prajem❤

13. jan 2020
avatar

Máte môj veľký obdiv. Všetko najlepšie dievčatku 💐❤

13. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie prajem ♥️❤️🧡❤️♥️🧡

13. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie prajem princezné 👸👸👸👸👸 nech je stále milovaná 💕💞💕💞💕💞 Ste skvelý rodičia 💖💖💖💖💖💖💖

13. jan 2020
avatar

Vsetko najlepsie 💖💖💖 nech ju vasa laska aj nadalej zenie vpred 🙏❤️🙏❤️

13. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie ❤

13. jan 2020
avatar

Prajem plno Bozieho pozehnania a lasky! Vsetko najlepsie Karolinka! 💖🌹

13. jan 2020
avatar

vsetko najlepsie malej princezne a zelam nech zazijete spolu este vela vela takychto oslav ♥ 🎂 🙂

13. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie k narodeninám princeznej 😘😘😘😘

13. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie k narodeninám Malej princeznej 🥂🎂🎁🥳

13. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie💝💝💝🎂prajem

13. jan 2020
avatar

🙏❤️

13. jan 2020
avatar

Dodatočne všetko najlepšie k narodeninám Karolinke 🎂🎂🎂 mate môj veľký obdiv. Karolinka má nádherný úsmev ❤️

13. jan 2020
avatar

Rozplakala som sa... 😘🤗❤
Ste krásna rodinka, veľmi vás obdivujem, vždy sa teším na vaše nové správy na ploche... 💌

sticker
14. jan 2020
avatar

Vsetko najlepsie princeznicke krasnej❤️❤️❤️

14. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie princeznej🎉🎉, nech vám do budúcna robí čím ďalej tým väčšiu radosť, a každým dňom prežívate väčšie a väčšie uspechy🤞🤞👍👍

14. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie k Tvojim Narodeninám Karolína! 🎂 🌹 😘 🌷 🌻 💐 🍰

14. jan 2020
avatar

Prajem Božie požehnanie a milosti oslávenkyni a silu do dalších dní a rokov pre rodičov, ktorí si zasluhujú moj obdiv, hlboko sa pred nimi skláňam, toto sú tí ľudia, ktorí by si zaslúžili Nobelovu cenu. Srdečne vám ďakujem za všetko, Bože žehnaj im.

14. jan 2020
avatar

Kraaasne kraasne a este raz krasne .. malicka pri vas ziari a to doslova ! 🙂 lasku je citit aj takto cez fotku a prajem vasej dcerke hlavne vela zdravicka a aby vam robila zivot krajsim este dlhe roky .. 😘
P.S.: su ovela tazsie zivotne cesty a ja sa stale na nieco stazujem.. zvladate to excelentne , mate moj obdiv ☺️

14. jan 2020
avatar

Vela zdravicka princezne...

14. jan 2020
avatar

Vsetko najlepsie prajem malej princeznej hlavne zdravicka 🤗❤

14. jan 2020
avatar

Vsetko len to najlepsie prajem,hlavne to zdravicko 😊😊😊

14. jan 2020
avatar
calin
autor

Dakujem velmi pekne za kazde slovo ❤

14. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie Karolínke k narodeninkám, hlavne veľa zdravia a tej najskvelejšej maminke na svete stále dostatok energie. Milujem tvoje foto, z každého záberu cítiť neuveriteľnú pozitívnu energiu a oceán lásky. Malá princezná žiari ako slniečko.❤🌹🎂

sticker
14. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie 🎂

14. jan 2020
avatar

Verim,ze ona to vsetko citi a vseeeetko vnima,pretoze jej tak krasne spievaju ocka a ziaria ,stastim...Boh jej dal naaaajlepsich rodicov😊prajem jej veeela laskyplnych okamihov...pretoze len na nich zalezi...len od nich zavisi ci nam je na svete krasne😘😘😘😘

14. jan 2020
avatar

Vsetko najlepsiedobre Karolinka

sticker
14. jan 2020
avatar

Len to najlepšie malinkej...☺️

14. jan 2020
avatar

prajem krasny rok straveny medzi tymi co jej davaju lasku a robia ju stastni

16. jan 2020
avatar

Vsetko najlepsie...krasna rodinka

16. jan 2020
avatar
calin
autor

❤ Dakujem Vam za mile slova.. stalo sa nam na dovolenke - fotila som ich akurat pri fontane..ked k nam pristupila jedna starsia pani ( asi si nas vsimla ako sa motame po botanickej zahrade ).. usmievala sa, pohladila nas oboch a Karolinku pobozkala na rucicku..potom zamavala. Silne to bolo..take, ze sme uplne onemeli - neboli v tom slova, ale rovnako ako tento zazitok na mna ucinkuju Vase mile odkazy. ❤

17. jan 2020
avatar

Všetko najlepšie princezná stále si krásna 😘❤️🍀

24. jan 2020
avatar

Ste úžasní..... Skláňam sa pred vami😘

23. jan 2021
avatar

Vsetko najlepsie Karolinke 😘🍀🙏

23. jan 2021