Gratulkoooooo 😍 👍
Vsetko naj 😉 🎂🎉 A co kucierky si uz nechce nechat narast? 🙂
Jej, blahozelam. Ja som zrovna vcera pozerala tuto fotku 🙂
@iwesska nie, už chce byť holohlavý... aj toto si strihal sám, veď to aj vidno na tej ofinke... 😂
@renette jéj, to je spred dvoch rokov, aj ja som ich asi pred týždňom pozerala... mi vyskočili na FB ako pripomienka...
@cicimotinka Buduci kadernik? 😁 Joooj,ja mat take vlasy,tak noznice doma ani nemam😀
@iwesska nie... posledná verzia bola pápež... 😁
@cicimotinka ..hmmmskromný chlapec, vysoko míří😇 .....třeba do té doby než vyroste, zruší i celibát
@anickabasnicka tak ja to beriem optimisticky... posledný pápež má byť "čierny", takže máme ešte cca 60 rokov, kým bude koniec sveta... 😉
veru aj mne chybaju tie jeho kucierky
@janti aj mne... mne celkovo chýba ten malý milý kučeravý chlapček... toto už je samostatná orazená jednotka... 😖


🎉🎂🍭🌈👨👩👦👦