...Tak sa teším,že je piatok! Dnes srdiečková seansa po celý deň a myslím na tých všetkých,ktorí sú choručkí ❤

Aj ja sa tesim,ze je piatok a predlzeny vikend,len keby neprsalo😢
@alenka2812 mmm...mne to veru vyhovuje🙂
Pekný uprsany piatocek😘
@dankaa78
Pekne rano aj ked u nas uprsane. To bude zas den,deti sa maju nastat pri dverach... ale srdiecka od Teba Danka urcite potesia 🙂
Ja som chora a aj najstarsia😢
Aj u nas choroba 😥
❤❤❤ i ked uprsane pocasie na nalade to neubera...prijemny predlzeny vikend vsetkym
Kým si sa ty dnes zobudil a dostal dar, niekto iný naposledy vydýchol. Buď vďačný za tento deň. Nemrhaj ním.
Art: Ireneusz Wielgosz
krásny den damy 🙂
Krásne ránko 😉
No ja s prehánkami drobec za zuby sa jeduje 😂 kombinácia ako vysita 😂
On sa chce pestovať ja potrebujem wc
Ale po novom blaboce ako japonec aspom sa aj nasmejem 😂
Pekny den 🙂 veruze ja mam maleho na atb a uz par dni sme len doma a je to na nervyyyyyy
U nas napadalo snehu....sa "tesim" kedze som v utorok prezula....tak oekny piatkovy denprajem...

Dobré ránko.Krajšie by bolo keby nepršaloooo.🙂
Krásny deň Danka. A hoci prší, spravíme si z neho pekný deň. Aj keby traktory padali. 💃
Dobre ranko.veru uz by prsat nemuselo,den by bol hned krajsi🙂
@veeya dobre ráno princezná ako.si sa vyspala a čo nove s babatenkom 🙂 🙂 🙂
Myslím na vás 🙂 🙂 🙂

Krásne ranko a este krajší hoci Upršaný den , hlavne je aby sme mali slnko v duši 🌞🙂
Pekný dnik Danka 🙂 🙂 🙂
U nas fuka a prší 🙂 🙂 🙂
Mna uz 3dnik boli hlava takk sa necítim dobre ale da sa to zvládnuť 🙂 🙂
Teším sa na srdiečka

❤😍❤
Dobre ranko, Danko ❤ No ja som veru chorucka od predvcera, nadchu mam jak das, hlava mi ide vybuchnut od toho smrkania ☹
💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Krásne ránko, u nás tiež krásne prší, asi pojdeme skočiť do nejakej tej kaluže 🙂
@jankakocanova Nepustia nas ani dnes draha☹ Bohvieako som sa nevyspala lebo mi dali na izbu kocku ktora je v 34tt a chudiatko mala v noci bolesti, tak som okolo nej skakala kedze polhodinu sme cakali na sestru!!! ☹ Nastastie je v poriadku, aj ona aj malicka- caka veroniku🙂
❤💖💙💚💛💜💟
@veeya hmm to mi je ľúto micka 🙂 🙂 🙂
Drž sa a mysli pozitívne 🙂 🙂
Jujjj takk vies ako to je v nemocnici všetko maju cas!!!
Ty si starostlivá micka naša 🙂 🙂 🙂
Pozdravujem a blahoželám k dievčatku tej mamičke 🙂 🙂 🙂

❤💖💋
Pekny den.my nastastie chory nie sme,ale z tohto pocasia som zufala.posielam aspon takto ❤️💞😋💛💚💙💜❣️💕💓💗💖💘💝
😙😚😙
❤❤❤
❤❤😍
Dobré ránko želám!😘 aj keď trošku upršané...☺
Čaute ženy....ja mám rada dážď a nehrozí žiadny víkend ,nieto ešte predlžený😂😂😂takže nech prší kľudne celý víkend....sa mi bude dobre spať v robote😂😂😂😂
@veeya čau chrúscik....😘😘😘čo nové....ľady sa pohli,ohľadom vieš čoho...👻👻👻👻
..všetkým chorým prajem skoré uzdravenie a ostatným celosvetový mier😝😜😂😁😀😊
Dani moja 💙💙💙💙💙✌✌✌✌✌ľúbym Ťa
....šak ty vieš😊😉😘😘😍😍
🙂 ❤ ❤ 😍

Krásny dník a vikend 😚😚😚 mladší odchádza k našim na víkend, rak si užijem iba zo starším 😉😉😉 v nedeľu je u nás stavanie Mája, pôjdeme kuk ☺☺☺
💘❤💓💕💖💗💙💚💛💜💝💞💟❣💘💓💕💖💗💙💚💛💜💝💞💟❣😚😙😚😙😚😙😚😙
❤❤❤
😍💃🙏❤
❤ja som chorá len z tohto počasia 🌧☹
Pekny aj ked uprsany den prajem 😉
pekný den, 🚗 dorazilo, dakujeme
Krásny dník aj keď upršaný,dnes to vydržať v práci a potom predĺžený víkend👍😉❤🌹
Pekny den aj tebe 😘
krasne ranko......❤
Vsetkym skore uzdravenie prajem. 🙂
Krasny piatocek❤💙💚💛💜💓💔💕💖💗💘💝💞💟u nas je pochmurne lebo svagrikovi zistili nador na oblicke😢teraz cakame ci je zhubny alebo nie😢ale myslime pozitivne..musime👊👊tak krasny dnik vam zelam aj ked uprsany ale nevadi aspon si domcek poupratujem😂❤💙💚💛💜💓💔💕💖💟💞💝💘💗❤💙💚💛💜💓💔💕💟💞💝💘💗💚💛💜💓💔💕💖💙❤💗💝💞💟💞💝💘💗💚💛💜💓💔💕💖💙❤❤💙💖💕💔💓💜💛💚💗💘💝💞💓💜💛💚💗💘💝💞💟💔💕❤💙💖💕💔💓💛💚💗💘💟💟💔💔❤💖💔💜💚💗💞💟💔💖💙💛💚💗💟💟💝💘💗💚💙❤❤💙💖💗💘💟💔💓💟💔💕❤💖💛💘
Predlžený víkend a ja budem mimo civilizáciu 🙂 na to sa najviac teším. ❤❤❤❤❤❤❤💃💃
Krásny piatok všetkým 🙂 aj napriek tomu, že vonku prší, slniečko nám svieti v duši😉🌞
krásny piatok prajem a tiež krásny predĺžený víkend 🙂

Kráááásny i keď upršaný piatok ♥ My dnes ideme na kontrolu k Dr. tak verím, že už bude všetko v poriadku ♥

💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️
Krasny predlzeny vikend vsetkym.A uzite si ten dazd.Po nom pride leto a zasa sa budeme stazovat,ze nezaprsi a nezaprsi 😂stuck_out_tongue_closed_eyes:😂😉😍:
❤❤❤❤❤❤
Krásny piatoček všetkým 😀😀😙😙😙😙😙
❤💙💚💛💜💓💕💖💗💘💝💞💟💙❤💜💛💚💙❤💜💛💚❤💙💚💜💛💕💞💞💞💞💟💟💟💟💟💜💜💜💛💛💚💚💚💙💙❤❤❤
Pekný deň 😉 aj vás tak bolí hlava? 😵
❤❤❤
Ja chorá síce nie som ale strááášne moc chcem spať ale moja 5 mesačná bambula ma stále budí .... 😉
❤❤❤❤❤
💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛
Vopred dakujem pekny vikend vsetkym 💜💜💜💜
Ja zápal pľúc ☹ už druhé antibiotíka :-/
Aj tebe krasny dnik 😘
Krasny piatok zelam 💖
❤️
💖💞❣️💔💜🖤💘💝💟💙❤️💛💚💗💓💕
Pekny den (iked u nas leje) a vikend ti prajeme Danka,aj s mojimi drobkami 😊😘❤💙❤💙❤💙❤

❤💚💙💜💗💖💕💔💝💞💟

Dnes to vidím celý deň pod dekou pred tv 😀Aj u nás prší a prší 😂😂Také počasie 😥Ja že už zahajime grilovačku v novom altánku a do takéhoto počasia sa mi veru nechce 😁☔🌂☔💧💧💧
🌧🌧🌧🙄
❤ 🌧 🌧 🌧 ❤
Aapoň si zasvietime srdiečkami💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙keď slniečku sa nechce
Pekny dnik zelam a esre krajsi vikend 😘😘😘😘😘... Snad bude toho dazda tak pomenej...
Tiez prave cakam v nemocke na vysetrenie 😕...
Pekny piatok vsetkym a potom si uzite predlzeny vikend. Konecne piatok, tento tyzden v robote ma uplne vystavil.
My budeme sami cely vikend tatinko v praci a vonku toto hnusnee pocko ❤❤❤❤❤💦💦
ja uz mam tyzden doma tu mensiu, nastastie len klasicke prechladnutie ale aj tak je doma viac ako v skolke, co ju osobne teda velmi tesi 😀
Krásny dník Danka. Ja sa teším ,že sme v pondelok doma.Potrebujem vypnúť 🙂 ❤❤
Pekný den prajem a tešim sa😘
huraaa piatok.... pockat nie ved ja som na materskej 😀 ale aspon manzel bude viac doma 😀 ❤
Jupiiii seaaaansaaaa 💙💙💙💙💙
❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍

My uz konecene zdravi... ❤
aj tebe krasny piatok 😘
❤ ❤ ❤ 😍
Aj tebe krásny piatok 😘 ja uz zdravá konečne. Len dnes mame starosti so psikom. Stipol ho cmeliak do krku a skoro sa zadusil 😩 ale uz je dobre dostal injekcie a spokojne si spinka 🙏🏻
Aj tebe krasny piatok 😘😍😍😍😍😍😍
Aj tebe krásny u nás upršaný...snád u vas nie❤💙💓💔💜💛💚💕💖💗💘💝💞💟
😍❤ 😍❤
❤❤❤❤❤❤
❤ ❤😍 😍 😘 😘
Konecne padla a super super piaaatok zacina 😆

Víkend pred nami a počasie škaredé 😒 ale sme zdravý našťastie
Ja mam piatok az teraz 😉 pocasie o nicom, ale aspon sme zdravi 💙💙💙💙💙💙💙💖💙💙💙💙💙💙💙
Nie sme choré,ale počasie je tak príšerné že sme z toho choré.😀
Myslim na vas...vecer poslem😉
nastatsie deti sa drzia,aj ked starsia sa dva tyzdne nevie dostat so soplov, mladsia mesiac kasle,ale podla doktorky jej nic nie je. ,
Pocasie je onicom, uz by mohlo konecne byt teplo a slnecko.a hlavne aby nefukal vietor.
Vsetkymm chorym zelam skore uzdravenie.
@veeya, @alenka2812, @stanialava, @cadulka2908, @jarka160, @saninka8, @hanka55, @iwkaajarko, @cia66, @kukujka, @sense, @danka_1, @monicm, @zuzik1983, @jankakocanova, @kvacina, @nika83k, @katinka1987, @tinka1922, @snnam, @mexx, @johanka39, @aniko_h, @mslt, @jaanik, @zuzanazuzana, @kibuk, @janulik20082015, @tamisi, @miskakyska, @lizardd, @alka127, @denka_k, @susilky, @matejakub, @zizi1234, @alzbetka71, @barbora259, @kristina_knrk, @jacka, @bodka35, @elhome, @pajka10, @zmrzlinka11, @mirinenka, @jamila, @beaatkaxy, @mukir, @katarinka289, @marosinecko, @majuska72, @dharmasanata, @timi1012, @mischel218, @simonavanova, @karamelka30, @henuskah, @cattalea, @andy033, @danuwa, @chrumka0203, @fff1403, @tengo, @december1111, @fodka, @mia24212, @anpati, @neli18, @jatamido, @marika256, @kajus47, @tanicka137, @deniky, @ozdana, @halit13, @tatianasevcikova, @dorotka2013, @gigi74, @paperinka, @simonah73, @leusko1, @mucikata, @alga, @matvejka125, @cickamon, @slmonika, @simi252, @slza1, @meggy2, @jk77, @lulu181818, @anulka0206, @dadanka86, @daniela.ho, @tinka1711, @tosijo, @moncici4, @kattikakiki, @nathalis, @fugynka, @94misicka94, @mamina1976, @petrastefancova, @anka98, @babobabobabo, @mirkamurko, @zuzin78
Prajem vám, i vašim najbližším skoré uzdravenie a krásny predĺžený víkend❤

merci beaucoup.... vielen Dank....thank u very much...grazie mille.... dakujem za srdiecka....

@dankaa78 dakujeeem

@dankaa78 ďakujem💋❤❤❤
Dakujemmmmmmmmmmmm😍
@dankaa78 ďakujem ❤
Dakujeeeeeem ❤
Ďakujeeem😘😘😫😫😘😘😘😘
@dankaa78 D🌹A🌷K🌹U🌷J🌹E🌷M
Ďakujem 💓💞
Krásny víkend, dakujem😘
Dakujeme😘😊😘😊💙😘💙😘💙🍀
😘😍😍😍😍😍
Ďakujem Danka za ❤ ❤ ❤

Dakujem za srdiecka a aby to bolo u nas zaujimavejsie tak starsia sa vyhadzala. Dostala vcera zodac a aj dnes rano. Svrbi to tak neviem ci to nebudu kiahne
Dakujeem


Ja niesom choruckaaaa, ale drobec v brusku v 17tt zlobiiii 😚☺😊😂
Tak v nemocnici 4. Den a uz mam aj krizovky polustene, dnes si musim po zásoby🙂