Super😉
Skvelá práca a krásna žena 👌😊
Super, ocko je ok a to je to naj
Krasna praca a krasna kočka ❤
Waaaaw klob dole....
Mozem sa spytat ako sa ti toto podarilo?
Wau krása 😊
Ďakujem vám všetkým 💗♥️🙂🙏
Super. Môžem sa opýtať kde to robili? Mám podobný problém, lekár mi tvrdí vraj neoperovatelne v dospelosti ☹
Teším sa s tebou
Tymto som si prešla s dcérou, strasna radosť po operacii a zrazu aké pekne dievča z nej bolo
Môžem sa opýtať troška mimo témy, krásna farba vlasov, prírodná či farbena? Ak je to farba,prosím aká značka? Ďakujem krásne za info.
@amedeofelisa vidis, ze korienky su tmave 🙂
Velmi sa tesim a tebou a gratulujem...ja som zanedbala dioptrie a zacalo mi oko utekat do vnutornej strany, ked sa mi to po dlhom dlhom case napravilo, bola som neskutocne stastna.
Si nadherna!
Vaaaau ❤️
Úžasne! Oplatilo sa na to dat a zaplatiť. Vyzeráš výborne ☺️
Ja som sa dala na plastiku nosa. Už konečne neriešim moj nos a som naozaj vyrovnanejšia a spokojnejšia. Preto ta chápem 😊❤️
@baklik ale značku farby som sa nedozvedela:-P
@amedeofelisa farbené 🙂 a používam pallete najčastejšie, intenzívna medená 🙂
Ďakujem vám všetkým ♥️♥️
@doda818 ja by som si chcela dat upravot padnute viecka.Chcem sa spytat,ci si mala po OP zalepene oci.Z toho mam fobiu
@katarinka289 len deň a pol, potom už bolo odlepene, najhoršia bola operácia ktorá trvala hodinu a pol,keďže sa rezali a zosivalj dva svaly v lokálnej anessteze. Maťo áno upozornili dopredu že to je veľmi bolestivá operácia. Potom už to tam nebolelo🙂
@doda818 1,5dna bez oci by som psychicky nedala.Uz pri tej myslienke mam fobiu a zle sa mi dycha
@katarinka289 deň operácie som potom od bolesti prespala a ďalší som pozerala neoperovanym okom🙂 zvládla by si
V detstve som to tiež 3x absolvovala. Krásna žena 🥰
@doda818 mne by robili obe naraz
@katarinka289 myslím že sa to robí postupne, nie naraz,ale každá klinika má inak🙂
@katarinka289 resp to by robili v narkoze🙂
Ešte dodám, že som nemala takéto oko celý život 🙂 spôsobili mi to pôrody 🙂
@prinzesz ja som tupozraka od narodenia, to znamená,že jedno okolo nepoužívam pri pozeraní a teda je slabšie, mozog pozerá hlavne zdravým. Okrem toho že bolo slabšie však neuchadzalo takto, po prvom pôrode ešte to bolo ok ale kúsok horšie no a druhý pôrod to úplne takto ho posunulo🤷 neviem či tlakom alebo ako sa oslabili tie svaly tak veľmi


Wau.. skvelá práca 👍👍👍