icon

A je to tu🙏 o pár dní mám výročie ♥️♥️ trošku iné, na aké sme zvyknutí, ale pre mňa dôležité 🙂🙂 šťastná som

avatar

Wau.. skvelá práca 👍👍👍

27. mar 2020
avatar

Super😉

27. mar 2020
avatar

Skvelá práca a krásna žena 👌😊

27. mar 2020
avatar

Super, ocko je ok a to je to naj

27. mar 2020
avatar

Krasna praca a krasna kočka ❤

27. mar 2020
avatar

Waaaaw klob dole....
Mozem sa spytat ako sa ti toto podarilo?

27. mar 2020
avatar
doda818
autor

@hlasnicka operácia 🙂 strihanie oboch očných svalov,aj vnútorný aj vonkajší, v lokálnej anestézie🙂

27. mar 2020
avatar

Wau krása 😊

27. mar 2020
avatar
doda818
autor

Ďakujem vám všetkým 💗♥️🙂🙏

27. mar 2020
avatar

Super. Môžem sa opýtať kde to robili? Mám podobný problém, lekár mi tvrdí vraj neoperovatelne v dospelosti ☹

27. mar 2020
avatar
doda818
autor

@ejamar Izak Vision center Banská Bystrica🙂 operujú bežné dospelých s týmto problémom 🙂 človek si to ale musí zaplatiť, keďže to poisťovne berú ako estetický zákrok 🙂

27. mar 2020
avatar

Teším sa s tebou

27. mar 2020
avatar

Tymto som si prešla s dcérou, strasna radosť po operacii a zrazu aké pekne dievča z nej bolo

27. mar 2020
avatar

Môžem sa opýtať troška mimo témy, krásna farba vlasov, prírodná či farbena? Ak je to farba,prosím aká značka? Ďakujem krásne za info.

27. mar 2020
avatar

@amedeofelisa vidis, ze korienky su tmave 🙂

27. mar 2020
avatar

Velmi sa tesim a tebou a gratulujem...ja som zanedbala dioptrie a zacalo mi oko utekat do vnutornej strany, ked sa mi to po dlhom dlhom case napravilo, bola som neskutocne stastna.
Si nadherna!

28. mar 2020
avatar

Vaaaau ❤️

28. mar 2020
avatar

Úžasne! Oplatilo sa na to dat a zaplatiť. Vyzeráš výborne ☺️
Ja som sa dala na plastiku nosa. Už konečne neriešim moj nos a som naozaj vyrovnanejšia a spokojnejšia. Preto ta chápem 😊❤️

28. mar 2020
avatar

@doda818 velky klobúk dole pred tebou.... Naozaj ti to prisatne

28. mar 2020
avatar

@baklik ale značku farby som sa nedozvedela:-P

28. mar 2020
avatar
doda818
autor

@amedeofelisa farbené 🙂 a používam pallete najčastejšie, intenzívna medená 🙂

28. mar 2020
avatar
doda818
autor

Ďakujem vám všetkým ♥️♥️

28. mar 2020
avatar

@doda818 ja by som si chcela dat upravot padnute viecka.Chcem sa spytat,ci si mala po OP zalepene oci.Z toho mam fobiu

28. mar 2020
avatar
doda818
autor

@katarinka289 len deň a pol, potom už bolo odlepene, najhoršia bola operácia ktorá trvala hodinu a pol,keďže sa rezali a zosivalj dva svaly v lokálnej anessteze. Maťo áno upozornili dopredu že to je veľmi bolestivá operácia. Potom už to tam nebolelo🙂

28. mar 2020
avatar

@doda818 1,5dna bez oci by som psychicky nedala.Uz pri tej myslienke mam fobiu a zle sa mi dycha

28. mar 2020
avatar

@nadula01 ona bola pri narkóze operovaná, však? Koľko mala vtedy rokov a kde ste s tým boli?

28. mar 2020
avatar
doda818
autor

@katarinka289 deň operácie som potom od bolesti prespala a ďalší som pozerala neoperovanym okom🙂 zvládla by si

28. mar 2020
avatar

@alienkami áno, plná narkoza, obe oči naraz. Mala cez 4 roky. Kramáre BA, mame aj skupinu tu na koniku strabizmus.. Ak by ta zaujímalo viac

28. mar 2020
avatar

@nadula01 ďakujem, pozriem sa na to. ❤️

28. mar 2020
avatar

V detstve som to tiež 3x absolvovala. Krásna žena 🥰

28. mar 2020
avatar

@doda818 mne by robili obe naraz

28. mar 2020
avatar
doda818
autor

@katarinka289 myslím že sa to robí postupne, nie naraz,ale každá klinika má inak🙂

29. mar 2020
avatar
doda818
autor

@katarinka289 resp to by robili v narkoze🙂

29. mar 2020
avatar
doda818
autor

Ešte dodám, že som nemala takéto oko celý život 🙂 spôsobili mi to pôrody 🙂

29. mar 2020
avatar

@doda818 som sokovana ze sa toto da opravit, nadherna praca a si vazne kocka... aj krasne vlasy mas ❤️ takze waw

1. apr 2020
avatar

@doda818 az teraz citam, ze to mas z porodov... to sa ako stalo? ja hovorim, co dieta to nieco mamine zobere... ale nech su zdrave tie nase detvaky, my uz dako dobojujeme ❤️

1. apr 2020
avatar
doda818
autor

@prinzesz ja som tupozraka od narodenia, to znamená,že jedno okolo nepoužívam pri pozeraní a teda je slabšie, mozog pozerá hlavne zdravým. Okrem toho že bolo slabšie však neuchadzalo takto, po prvom pôrode ešte to bolo ok ale kúsok horšie no a druhý pôrod to úplne takto ho posunulo🤷 neviem či tlakom alebo ako sa oslabili tie svaly tak veľmi

1. apr 2020
avatar
doda818
autor

@prinzesz ďakujem krásne 🙏🥰

1. apr 2020
avatar

@doda818 ale vysledok je naozaj skvely! tesim sa s tebou... a ked vidim takyto "zazrak" vzdy si poviem, ze vdaka za tuto dobu a tieto moznosti... aj ked momentalna situacia je taka ake je..

1. apr 2020
avatar
doda818
autor

@prinzesz áno súhlasím, keď som sa pred rokom rozhodla pre zákrok ,tak to bolo jedno z naj rozhodnutí 🙂

1. apr 2020
avatar

@doda818 si silná a krásna žena, veľa veľa zdravia tebe aj deťom

10. sep 2020
avatar
doda818
autor

@iwusiak podobne prajem aj tebe a moc moc ďakujem ♥️

10. sep 2020