Ako mám svojej mame vysvetliť, že nemôžem mať tip-top domácnosť pri troch deťoch a NEOBMEDZENOM INTERNETE????
😀 😀
smejem sa 🙂...a ja že prečo nemožem spat večer 🙂
A Ty žiješ s maminou alebo sama?Ja mám 3 eti, domácnosť na 95 %, občas aj internet stíham, ale až večer. A mám takú istú maminu ako Ty. A som šťastná,mže ju mám.
ja mám jedno dieťa a domácnosť nemám tip top, lebo mám facebook :DDDD
🙂 ja mam domacnost tak 90%, kedze maly dvojizbovy bytzik, kuchyna spalna kupelna tip top ale tych 10% mi ubera obyvacka....... no hruza, mlaej spadne roztek na zem a psik s nim meta sem-tam, sem-tam a opat sem-tam 🙂
Špinavé riady znamenajú, že varím svojej rodine. Plný odpadkový kôš znamená, že po nich upratujem. Neporiadok na podlahe znamená, že sa dieťa na nej hrá. Veľká kopa špinavej bielizne znamená, že udržujem svojich najbližších v čistom oblečení a mokrá podlaha v kúpelni znamená, že kúpem svoje deti! Takže nabudúce ak prídete k nám domov a uvidíte neporiadok, trochu sa zamyslite skôr, ako ma začnete posudzovať! Ak ste prišli za nami, poďte ďalej, no ak ste prišli prehliadnuť dom, tak si dohodnite vopred stretnutie!
Ja nemama tip top domacnost,Byvame sice s nasimi a nemame to este prerobene takze mame niektore veci spolocne(kuchyna,kupelna,wc) ale aj ked budeme mat vsetko svoje nebudem mat ti top domacnost lebo ju ani nechcem.Pre mna je prednejsie co cez den vsetko prezijeme ako to co stihnem urobit doma.Ved ten bordel neutecie......aj zehlim ked mam chut,aj upratujem ked mam chut a je to tak lepsie ako sa do neicoho nutit.
@terezka023 aj ja to mam v plane ale ešte sa to nestalo 🙂 musim sa nakopnuť 🙂
tie posledne dve slova ma naozaj rozosmiali 😀