icon

Tak a máme za sebou prvý deň ako rodinka 🙂 je to nekonečnéééééé šťastie byť mamou, niečo tak neskutočne malé 🙂 49cm a 3060g ťažké zmenilo od 17.mája 2012 náš život k dokonalosti aj keď v tej našej dokonalosti vždy bude niekto chýbať....

avatar

Jeeeeeej velke Gratulujem, hlavne vela zdravícka vam prajem 🙂

26. máj 2012
avatar

gratulujem a hlavne vela zdarvicka malinkemu nech vam doma robi len radost

26. máj 2012
avatar

Gratulujem k malemu drobciatku, hlavne prajem veeeeeeeeeeela veeeeeeeeela zdravicka a stasticka 🙂

26. máj 2012
avatar

gratulujem, prajem vam vsetkym stastny a dlllllllllllllhy zivot

26. máj 2012
avatar

velika gratulacia, nech Vam malicky robi v zivote radost a vela zdravicka🙂

26. máj 2012
avatar

Ivanka, srdečne gratulujeeeem a prajem veľa zdravíčka vám obom...🙂 velmi sa teším s vami cmuk

26. máj 2012
avatar

gratulujem, hlavne zdravíčko nech ste šťastní 🙂

26. máj 2012
avatar

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂Gratulujem z celeho srdiecka!A vrabciatko Maxik bude vasim najlepsim ochrancom,tym som si ista!

26. máj 2012
avatar

jééééj pripájam sa ku gratulantom, všetko dobrééé

26. máj 2012
avatar

moc moc gratulujem a prajem vela stastia a zdravia obom 🙂

26. máj 2012
avatar

Gratulujem moja je to uzasne 😵

26. máj 2012
avatar

Jeeeeeej, blahozelam z srdiecka a prajem uz len same stastne chvilky... 😉

26. máj 2012
avatar

gratulujem vam !!! uzivajte si zasluzeneho a vybjovaneho stastia !!!

26. máj 2012
avatar

gratulujem,tešim sa spolu s vami,prajem vam hlavne vela zdravia a štestia (:

26. máj 2012
avatar

Gratulujem a zasielam pozdrav priamo zo srdca...viem,aky je to neskutocny pocit..stala som sa mamou po 15 rokoch snazenia..

26. máj 2012
avatar

Gratulujem zo srdca, nech ste zdraví šťastní......

26. máj 2012
avatar

Gratulujem mooooc,hlavne vela zdravicka...

26. máj 2012
avatar

srdecne gratulujem 🙂 vela vela zdravicka a krasnych momentov celej rodinke prajeme.. P.S. Liam si vybral krasny datum narodenia, nasa Lucka je narodena v rovnaky den o dva rocky skor.. 🙂

26. máj 2012
avatar

Gratulacia letí.. želame vela zdravíčka celej rodinke 🙂)

26. máj 2012
avatar

blahozelam ...veeeeelmi sa tesim s Vami..vela zdravicka a plno krasnych okamihov prajem.,...

26. máj 2012
avatar

blahoželam Vam, uživajte si tento maly uzliček šťastia naplno a hlavne vela zdravia vam prajem, veeelmi sa tešim s vami🙂)))

26. máj 2012
avatar

@gwenni wau vitaj v klube 🙂))) velke gratulujem tesim sa s tebou mamina,potom hod fotky som zvedava🙂)))

26. máj 2012
avatar

gratulujem, nech ste už iba šťastní 🙂

26. máj 2012
avatar

@gwenni a to si bola doteraz v nemocnici?mala si cisarsky?

26. máj 2012
avatar

blahoželam zdravičko stastičko želam..no čo aky pocit prišiel hovooor a foto šup šup..... 🙂

26. máj 2012
avatar

cmuuuuuuuuuuuuuk cmuuuuuuuuuuuk cmuk cmuk 🙂)))))

26. máj 2012
avatar

teším sa s vami, Ivi a prajem hlavne veeeeeeľa zdravíčka!

26. máj 2012
avatar

gratulujem 🙂 nech celu rodinku Boh ochranuje 🙂

26. máj 2012
avatar

velmi sme sa potesili😀D super obrovska gratulacia!!!a hodne hodne zdravicka prajeme!!!!

26. máj 2012
avatar

aj ja sa pripajam vela vela zdravicka a stasticka tesim sa moc........

26. máj 2012
avatar

moja zlata placem od radosti a tak som vcera na teba myslela si myslym naaspisem ale nechcem otravovat a ty to uz mas za sebou moja zlata gratulujem a zelam vela zdravicka malinkemu aj maminke a celej rodinke a Bozie pozehnanie taka som stastna :D

26. máj 2012
avatar

veľmi sa teším z tejto správy a gratulujem...hlavne veľa zdravia prajem 🙂

26. máj 2012
avatar

ivka gratulujem! Prajem vela vela zdravicka!

26. máj 2012
avatar

Ivka moc moc gratulujeme s Lilinkou a tešíme sa celou tvojou rodinkou hlavne zelame strasne moc zdravíčka tebe aj drobčekovi🙂....ani nevieš ako si ma potešila mam slzy v ociach a som šťastná, že ste v poriadku!!!!!!!!!!!!

26. máj 2012
avatar

blahozelam 🙂

26. máj 2012
avatar

juchuuuuuu..tak to som rada, ze si maminou...drzim palceky a z celeho srdiecka gratulujem....

26. máj 2012
avatar

Ivka, gratulujem z celeho srdca, nech je Liamko zdravucky a nech ti stale robi len radost, tesim sa s tebou

26. máj 2012
avatar

gratulujem 🙂 malemu vela zdravicka 🙂

26. máj 2012
avatar

A JA SA PRIPAJAM KU GRATULANTOM, HLAVNE VELA ZDRAVICKA CELEJ RODINKE.

26. máj 2012
avatar

Gratulujeme ... a želame Vám obom vela vela zdravička 🙂 .... pekne si len vychutnavaj rolu maminky je to to najkrajsie nasvete pre ženu 🙂

26. máj 2012
avatar

gratulujem srdečne...

26. máj 2012
avatar

Moc moc gratulujem hlavne veľa veľa zdravia 🙂

26. máj 2012
avatar

Gratulujeeeeeem a zelam veeeela zdravicka a spolocneho stasticka 🙂 Tesim sa s Vami 🙂

26. máj 2012
avatar

ja sa tiež pripájam so srdečnou gratuláciou, prajem hodne zdravíčka, šťastíčka a lásky v kruhu svojej rodinky 🙂

26. máj 2012
avatar

z celého srdca gratulujem

26. máj 2012
avatar

gratulujem z celého srdiečka a praje Liamovi veľa zdravíčka . a veľa krásnych chvíľ

26. máj 2012
avatar

gratulujem aj ja a drobčekovi prajem hlavne veľa zdravíčka a veľa šťastných chvíl, zaslúžite si ich 🙂

26. máj 2012
avatar

gratulujem zlaticka moje...tesim sa na FB na fotocky!!!!!! 🙂
Vela zdravicka a uzivajte si to...RODINKA.🙂)))

26. máj 2012
avatar

jeeeej, gratulujem z celeho srdca, prajem vam obom veeela, veeela zdravicka. tesim sa na foto🙂

26. máj 2012
avatar

gratulujeeeeeeeeeeeeeem z celeho srdca

26. máj 2012
avatar

Gratulujeeem a zelam vela zdravicka drobcekovi aj maminke 😵

26. máj 2012
avatar

gratulujem🙂prajem všetko len to najlepšie a hlavne veeeeeľa šťastíčka🙂

26. máj 2012
avatar

Gratulujem, už mate doma to najkrajšie čo na svete može byť a ešte jeden anjelik z nebička sa na vas pozera a usmieva sa a je šťastny že ma dolu bratčeka ktory robi velku radosť svojim rodičom :o}} ja prajem hlavne mnoho mnoho zdravička lebo myslim že to šťastie už davno je a nikdy nepominie :o}

26. máj 2012
avatar

Gratulujem, čítala som tvoj príbeh, nikto si nezaslúži bábätko tak veľmi ako ty 🙂 Prajem veľa veľa zdravíčka 🙂

26. máj 2012
avatar

Srdečne gratulujem aj ja. Prajem malinkému veľa, veľa zdravíčka a nech sú jeho všetky dni len a len šťastné. V nebíčku má anjelika ktorý na to všetko dohliadne 🙂 Držte sa.

26. máj 2012
avatar

gratulujem je to super a prajem vela vela zdravicka celej rodinke

26. máj 2012
avatar

Gratulujeme z celeho srdiecka...Vitaj drobcek 🙂

26. máj 2012
avatar

gratulujeeeem... Maxik da na neho urcite velky pozor... ;)

26. máj 2012
avatar

Jéééj, teším sa s vami.... gratulujem.... a prajem malinkému krásny a šťastný žívot.... 🙂

26. máj 2012
avatar

Gratulujem a prajem vela,vela zdravicka 🙂

26. máj 2012
avatar

gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka.

26. máj 2012
avatar

Ivanka, velmi ma to potesilo, zelam Liamkovi dlhy a stastny zivot, ma uzasnych rodicov

26. máj 2012
avatar

veliká gratulácia, a prajem vela zdravíčka a aby vam robil radost 🙂

26. máj 2012
avatar

Jéj, gratulujem a prajem veľa zdravíčka a radosti 🙂

26. máj 2012
avatar

Tiez sa tesime s vami a z celeho srdca gratulujeme!

26. máj 2012
avatar

Gratulujeeeeeem a prajem vam vela vela stastnych dni 😉

26. máj 2012
avatar

Zelam maminke aj Liamkovi more,more zdravia!

26. máj 2012
avatar

Juj ako sa tesim, blahozelam ku velkemu stastiu, opatrujte sa 🙂

26. máj 2012
avatar

OBROVSKA GRATULACIA!!!!!! STRASNE SA S VAMI TESIM! 🙂

26. máj 2012
avatar

VELKA GRATULACIA...... 🙂

26. máj 2012
avatar

velikáááááánska gratulácia a hlavne vela vela zdravíčka drobčekovi 🙂

26. máj 2012
avatar

jeeeeeeej gratulujeme ...s dcerou sme stale obzerali ci nahodou sa uz malicky nenarodil...🙂 tak este raz gratulujeme a tesime sa na Liamkove fotecky 🙂

26. máj 2012
avatar

Naozaj len to najlepsie prajem celej rodinke 🙂

26. máj 2012
avatar

ako inak gratulujem prajeme vela zdravicka a stastia!!!

26. máj 2012
avatar

Z celeho srdca vam gratulujem a prajem malickemu aj celej rodinke nech ste spolu stastni 🙂

26. máj 2012
avatar

tiež sa pripájam ku gratulantom a z celého ♥ blahoželám,nech po dlhom a ťažkom boji vám je synček už len radosťou,vy jemu navždy oporou a prajem mu do živote,len a len zdravie a úsmev nech sa mu nikdy nestratí z tváričky,to je najkrajši a najcennejší dar aký dvaja ľudia môžu dostať! 😉teším sa spolu s vami,pretože je to najkrajšia a zároveň najťažšia úloha v živote milý rodičia 🙂tešíme sa na fotky drobčeka 🙂

26. máj 2012
avatar

ivka este raz vsetko naj naj naaaaaaaaaaj nech ste zdravucky a mate vzdy "slniecko" nad hlavou 🙂 uzivaj si liamka a vybozkaj ho za nas 🙂 nech vam robi taku radost akoby boli dvaja 🙂 xxx

26. máj 2012
avatar

Gratulujem a veľmi veľa veľa zdravíčka drobčekovi a Tebe skoré zotavenie 🙂

27. máj 2012
avatar

ja sa tiež pripájam: VEĽA ZDRAVIA prajem 🙂

27. máj 2012
avatar

celý čas som sledovala kedy tu pridáš takýto nádherný komentár🙂 zo srdca ti blahoželám k tvojmu vytúženému uzlíčku šťastia. hlavne zdravie, aby ste si ho mohli užíííívať až až......posielam božtek na líčko. 🙂

27. máj 2012
avatar

gratulujeme! krasny datum si vybral! 😵 nech ste zdravi a stastni!!!

27. máj 2012
avatar

z celeho srdca uprimne gratulujem! malemu princovi a jeho rodicom len to najlepsie prajem a hlavne to najcennejsie: zdravie,lasku a nekonecne stastie!!! 😉

27. máj 2012
avatar

Gratulujem, velmi sa s vami tesim a zelam vela zdravia celej rodinke 🙂 tesim sa na fotky 🙂

27. máj 2012
avatar

Gratulujeme a prajeme veľa šťastia zdravia a pozitívne myslenie už som toľko na Vás myslela a držala Vám palčeky nech od teraz už len same dobréééé veci zažívate zo srdca prajeme .....

27. máj 2012
avatar

gratulujeeem :o)

27. máj 2012
avatar

gratulujem

27. máj 2012
avatar

Gratulujem a tesim sa s vami a prajem vela vela zdravicka 🙂))

27. máj 2012
avatar

Gratulujem Ivka z celého srdca Vám želám veľa zdravíčka. Som šťastná, že ste už všetci spolu.

27. máj 2012
avatar

Som šťastná veľmi, že ste už krásna rodinka. A Maxík bude s Vami prostredníctvom Liamka. Gwen vychutnávaj si naplno to po čom si toľko túžila, po toľkom trápení si konečne odmenená tým najkrajším čo v živote môže ženu stretnúť a to je ten krásny voňavý batôžtek, to krásne drobčiatko. Silno Vás objímam a želám už len to krásne. Veľa zdravia rodinka. Pusinky posielam drobčekovi a aj Maxíkovi do nebíčka. Ďakujem mesačnému kameňu a zázračnej medaile, ak pomohli aj oni niečim tak nech Vás celú rodinku aj naďalej ochraňujú. Gratulujem

27. máj 2012
avatar

az mi slzy vybehli! vela zdravicka vam prajem, velmi sa z vas tesim 🙂

27. máj 2012
avatar

Gretulujem velmi, vela zdravicka a tebe skore zotavenie.

27. máj 2012
avatar

jeeej uzasne som stastna s vami gratulujeme a zelame vsetucko dobreeeee pusinka malinkemu

27. máj 2012
avatar

Z celého srdca gratulujem a prajem vám neskutočne veľa veľa zdravíčka🙂 Drobčekovi posielame pusinku! 🙂

27. máj 2012
avatar

Gratulujem z celého srdiečka...prajem hlavne to zdravičko a všetko už príde samé... 🙂 krásnučké chvíle s maličkým Liamkom

27. máj 2012
avatar

No Ivka velmi Vam to prajem Gratulujem a vela vela zdravicka a len usmev a radost celej rodinke .... super este raz vela vela stastia s drobcekom

27. máj 2012
avatar

blahozelam..skore zotavenie a nech ste zdraví...

27. máj 2012
avatar

Ivka, gratulujem. Tesim sa velmi s tebou, prajem vam vela vela zdravicka.

28. máj 2012
avatar

gratulujem prajem veľa zdravíčka , veľa šťastia a nech vám zlatíčko robí radosť 🙂

28. máj 2012
avatar

Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, veeeeeeeeeeelmi veeeeeeeeeeeeeeeeelmi vam gratulujem a tesim sa s vami! Prajem vam hlavne pevne zdravicko a uz iba prijemne chvile v rodinnom kruhu 🙂

28. máj 2012
avatar

gratulujem velmi este raz!!! dufam ze sa nam podari coskoro nasledovat vas priklad 🙂))) tesim sa s tebou... velmi velmi!

28. máj 2012
avatar

gratulujem a zelam hlavne vela zdravicka celej rodinke. Babatku ste vybrali krasne meno!

28. máj 2012
avatar

gratulujem, teším sa s vami a prajem veľa spoločnej lásky a radosti celej rodinke , nadovšetko veľa zdravia 🙂🙂🙂

28. máj 2012
avatar

srdecne gratulujem a prajem vela zdravicka 🙂

28. máj 2012
avatar

... gratulujeme oteckovi a maminke a drobcekovi vela zdravicka , more lasky a ostatne uz pride samo... cmuki 🙂

28. máj 2012
avatar

uplne uzasna,senzacna spravicka,vela vela,vela zdravicka a radosti!!GRATULUJEM

28. máj 2012
avatar

Obrovské GRATULUJEM teším sa s Vami....a želám hlavne veľa veľa zdravička...anjelik z nebíčka nech dáva na Vás pozor po celý život.....

28. máj 2012
avatar

Juchúúúúú moc moc vám to prajem a želám veľa zdravíčka!

28. máj 2012
avatar

obrovske gratulujem a velmi velmi sa tesim s Vami - precitala som si Vas pribeh a hlavne kopec stastia a pevne zdravie celej rodinke prajem 🙂

29. máj 2012
avatar

jeeeeeej, pripajam sa ku gratulaciam 🙂

29. máj 2012
avatar

V mene celého Asmira Teamu Ti Gratulujem.

29. máj 2012
avatar

gratulujem vám myslela som na vás každý deň verím že teraz bude pre vás každý deň krajší a krajší

29. máj 2012
avatar

gratulujeme a tešíme sa, hlavne nech ste zdraví obidvaja

29. máj 2012
avatar

veľmi sa teším a z celého <3 vám gratulujeeeem.. prajem veľa veľa zdravíčka, nech vám robí Liamko radosť..ešte raz obrovská gratulácia maminke a tatinovi.. užívajte si každú sekundu s vytúženým drobčekom.. 🙂

3. jún 2012
avatar

gratulujeem ,zelam veeela zdravicka 🙂

3. jún 2012
avatar

obrovska gratulacia!! toto je ta najkrajsia Kratka spravu ako som kedy na Modrom koniku citala 🙂

4. jún 2012
avatar

dnes si tu tak brazdim a spomenula som si ze som nedavno zazrela ze uz ti konci pomalicky tehu, tak som si ta vyhladala a aka krasna sprava tu napisana na ploche. z celeho srdca gratulujem, zelam vam vela zdravia a nech vas zle veci uz do konca zivota obchadzaju. uzivajte si s drobcekom krasne chvile 🙂

6. jún 2012
avatar

gratulujem qwenni, drzala som ti velmi palce, aby si v poriadku donosila vasho chlapceka..uzivajte si ho a teste sa z neho..a neboj sa anjelicek sa onho postara

6. jún 2012
avatar

zo srdca blahozelam a prajem, aby vas uz nikdy nic zle v zivote nestretlo

6. jún 2012
avatar

veľmi sa s tebou tešííím 🙂 zdravíčko celého sveta prajem 🙂 potom ostatné už ide ruka v ruke 🙂 gratulujem

11. jún 2012
avatar

ahoj Ivka, až teraz som sa dozvedela, že už je na svete Liamko, tak vám prajem veľa zdravia, šťastia a radosti z dieťatka, byť matkou je úžasné 🙂)) všetko dobré prajem maličkému

11. jún 2012
avatar

Gratulujeme a tešíme sa sa vami 🙂

13. jún 2012
avatar
gwenni
autor

@martinjasen ďakujem z celého srdca, mám zimomriavky na celom tele a plač na krajíčku od dojatia z toľkých krásnych gratulácií a prianí, je to naozaj úžasný pocit že sa toľko ľudí z celého slovenska teši z našeho šťastia ktoré sa nám vrátilo z neba 🙂

22. jún 2012
avatar
gwenni
autor

@ursul úúúúúúúúúúúúúúúúúúžasný pocit 🙂

22. jún 2012
avatar

AK MOZES, TESIME SA AJ NA NEJAKE FOTKY Z DROBCEKA.............

22. jún 2012
avatar

aj ja sa pridavam k gratulantom a prajem vela vela zdravicka,drzte sa 🙂

22. jún 2012
avatar

Od tohto momentu sa už viac neobzeraj späť a užívaj si prítomnosť a budúcnosť, som rada, že je všetko v poriadku 🙂

25. jún 2012
avatar
gwenni
autor

@bebel Ďakujeme

26. jún 2012
avatar

@gwenni tak veľká gratulácia, k drobčekovi. Hlavne veéééééla zdravíčka. Nech máte z neho radosť

28. jún 2012
avatar
gwenni
autor

@janula18 Ďakujeme z celého srdca Janka 🙂

28. jún 2012
avatar

...jeeeeeej, teším sa veľmi...gratulujeeem zo srdca...myslela som na Vás stále!..🙂))

14. júl 2012
avatar
gwenni
autor

@alexia3 ďakujeme aj my sa veľmi tešíme 🙂

15. júl 2012
avatar

ahojte, ako sa mate? dnes som na vas myslela... drzte sa... 🙂

15. aug 2012
avatar
gwenni
autor

@katka_grac máme sa výborne život je zrazu úplne nádherný a prekrásny, všetky problémy a storosti sa zrazu zvľádajú oveľa ľahšie lebo BÁBäTKO je to najdôležitejšie na celom svete a nič nie je tak dôležité ako ON 🙂 🙂
Si veľmi zlatá že si si na nás spomenula 🙂 ďakujeme 🙂 posielame velikánske cmuk

16. aug 2012
avatar

@gwenni dakuejm aj ja za cmuk, a cmuk aj malinkemu, aj maxikovi do nebicka za to ze strazi braceka...

16. aug 2012
avatar

Moja maminka sa narodila tiez 17. mája. 🙂 Drzala som palce...

31. aug 2012