Tak a máme za sebou prvý deň ako rodinka 🙂 je to nekonečnéééééé šťastie byť mamou, niečo tak neskutočne malé 🙂 49cm a 3060g ťažké zmenilo od 17.mája 2012 náš život k dokonalosti aj keď v tej našej dokonalosti vždy bude niekto chýbať....
gratulujem a hlavne vela zdarvicka malinkemu nech vam doma robi len radost
Gratulujem k malemu drobciatku, hlavne prajem veeeeeeeeeeela veeeeeeeeela zdravicka a stasticka 🙂
gratulujem, prajem vam vsetkym stastny a dlllllllllllllhy zivot
velika gratulacia, nech Vam malicky robi v zivote radost a vela zdravicka🙂
Ivanka, srdečne gratulujeeeem a prajem veľa zdravíčka vám obom...🙂 velmi sa teším s vami cmuk
gratulujem, hlavne zdravíčko nech ste šťastní 🙂
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂Gratulujem z celeho srdiecka!A vrabciatko Maxik bude vasim najlepsim ochrancom,tym som si ista!
jééééj pripájam sa ku gratulantom, všetko dobrééé
moc moc gratulujem a prajem vela stastia a zdravia obom 🙂
Gratulujem moja je to uzasne 😵
Jeeeeeej, blahozelam z srdiecka a prajem uz len same stastne chvilky... 😉
gratulujem vam !!! uzivajte si zasluzeneho a vybjovaneho stastia !!!
gratulujem,tešim sa spolu s vami,prajem vam hlavne vela zdravia a štestia (:
Gratulujem a zasielam pozdrav priamo zo srdca...viem,aky je to neskutocny pocit..stala som sa mamou po 15 rokoch snazenia..
Gratulujem zo srdca, nech ste zdraví šťastní......
Gratulujem mooooc,hlavne vela zdravicka...
srdecne gratulujem 🙂 vela vela zdravicka a krasnych momentov celej rodinke prajeme.. P.S. Liam si vybral krasny datum narodenia, nasa Lucka je narodena v rovnaky den o dva rocky skor.. 🙂
Gratulacia letí.. želame vela zdravíčka celej rodinke 🙂)
blahozelam ...veeeeelmi sa tesim s Vami..vela zdravicka a plno krasnych okamihov prajem.,...
blahoželam Vam, uživajte si tento maly uzliček šťastia naplno a hlavne vela zdravia vam prajem, veeelmi sa tešim s vami🙂)))
gratulujem, nech ste už iba šťastní 🙂
blahoželam zdravičko stastičko želam..no čo aky pocit prišiel hovooor a foto šup šup..... 🙂
cmuuuuuuuuuuuuuk cmuuuuuuuuuuuk cmuk cmuk 🙂)))))
teším sa s vami, Ivi a prajem hlavne veeeeeeľa zdravíčka!
gratulujem 🙂 nech celu rodinku Boh ochranuje 🙂
velmi sme sa potesili😀D super obrovska gratulacia!!!a hodne hodne zdravicka prajeme!!!!
aj ja sa pripajam vela vela zdravicka a stasticka tesim sa moc........
moja zlata placem od radosti a tak som vcera na teba myslela si myslym naaspisem ale nechcem otravovat a ty to uz mas za sebou moja zlata gratulujem a zelam vela zdravicka malinkemu aj maminke a celej rodinke a Bozie pozehnanie taka som stastna :D
veľmi sa teším z tejto správy a gratulujem...hlavne veľa zdravia prajem 🙂
ivka gratulujem! Prajem vela vela zdravicka!
Ivka moc moc gratulujeme s Lilinkou a tešíme sa celou tvojou rodinkou hlavne zelame strasne moc zdravíčka tebe aj drobčekovi🙂....ani nevieš ako si ma potešila mam slzy v ociach a som šťastná, že ste v poriadku!!!!!!!!!!!!
blahozelam 🙂
juchuuuuuu..tak to som rada, ze si maminou...drzim palceky a z celeho srdiecka gratulujem....
Ivka, gratulujem z celeho srdca, nech je Liamko zdravucky a nech ti stale robi len radost, tesim sa s tebou
gratulujem 🙂 malemu vela zdravicka 🙂
A JA SA PRIPAJAM KU GRATULANTOM, HLAVNE VELA ZDRAVICKA CELEJ RODINKE.
Gratulujeme ... a želame Vám obom vela vela zdravička 🙂 .... pekne si len vychutnavaj rolu maminky je to to najkrajsie nasvete pre ženu 🙂
gratulujem srdečne...
Moc moc gratulujem hlavne veľa veľa zdravia 🙂
Gratulujeeeeeem a zelam veeeela zdravicka a spolocneho stasticka 🙂 Tesim sa s Vami 🙂
ja sa tiež pripájam so srdečnou gratuláciou, prajem hodne zdravíčka, šťastíčka a lásky v kruhu svojej rodinky 🙂
z celého srdca gratulujem
gratulujem z celého srdiečka a praje Liamovi veľa zdravíčka . a veľa krásnych chvíľ
gratulujem aj ja a drobčekovi prajem hlavne veľa zdravíčka a veľa šťastných chvíl, zaslúžite si ich 🙂
gratulujem zlaticka moje...tesim sa na FB na fotocky!!!!!! 🙂
Vela zdravicka a uzivajte si to...RODINKA.🙂)))
jeeeej, gratulujem z celeho srdca, prajem vam obom veeela, veeela zdravicka. tesim sa na foto🙂
gratulujeeeeeeeeeeeeeem z celeho srdca
Gratulujeeem a zelam vela zdravicka drobcekovi aj maminke 😵
gratulujem🙂prajem všetko len to najlepšie a hlavne veeeeeľa šťastíčka🙂
Gratulujem, už mate doma to najkrajšie čo na svete može byť a ešte jeden anjelik z nebička sa na vas pozera a usmieva sa a je šťastny že ma dolu bratčeka ktory robi velku radosť svojim rodičom :o}} ja prajem hlavne mnoho mnoho zdravička lebo myslim že to šťastie už davno je a nikdy nepominie :o}
Gratulujem, čítala som tvoj príbeh, nikto si nezaslúži bábätko tak veľmi ako ty 🙂 Prajem veľa veľa zdravíčka 🙂
Srdečne gratulujem aj ja. Prajem malinkému veľa, veľa zdravíčka a nech sú jeho všetky dni len a len šťastné. V nebíčku má anjelika ktorý na to všetko dohliadne 🙂 Držte sa.
gratulujem je to super a prajem vela vela zdravicka celej rodinke
Gratulujeme z celeho srdiecka...Vitaj drobcek 🙂
gratulujeeeem... Maxik da na neho urcite velky pozor... ;)
Jéééj, teším sa s vami.... gratulujem.... a prajem malinkému krásny a šťastný žívot.... 🙂
Gratulujem a prajem vela,vela zdravicka 🙂
gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka.
Ivanka, velmi ma to potesilo, zelam Liamkovi dlhy a stastny zivot, ma uzasnych rodicov
veliká gratulácia, a prajem vela zdravíčka a aby vam robil radost 🙂
Jéj, gratulujem a prajem veľa zdravíčka a radosti 🙂
Tiez sa tesime s vami a z celeho srdca gratulujeme!
Gratulujeeeeeem a prajem vam vela vela stastnych dni 😉
Zelam maminke aj Liamkovi more,more zdravia!
Juj ako sa tesim, blahozelam ku velkemu stastiu, opatrujte sa 🙂
OBROVSKA GRATULACIA!!!!!! STRASNE SA S VAMI TESIM! 🙂
VELKA GRATULACIA...... 🙂
velikáááááánska gratulácia a hlavne vela vela zdravíčka drobčekovi 🙂
jeeeeeeej gratulujeme ...s dcerou sme stale obzerali ci nahodou sa uz malicky nenarodil...🙂 tak este raz gratulujeme a tesime sa na Liamkove fotecky 🙂
Naozaj len to najlepsie prajem celej rodinke 🙂
ako inak gratulujem prajeme vela zdravicka a stastia!!!
Z celeho srdca vam gratulujem a prajem malickemu aj celej rodinke nech ste spolu stastni 🙂
tiež sa pripájam ku gratulantom a z celého ♥ blahoželám,nech po dlhom a ťažkom boji vám je synček už len radosťou,vy jemu navždy oporou a prajem mu do živote,len a len zdravie a úsmev nech sa mu nikdy nestratí z tváričky,to je najkrajši a najcennejší dar aký dvaja ľudia môžu dostať! 😉teším sa spolu s vami,pretože je to najkrajšia a zároveň najťažšia úloha v živote milý rodičia 🙂tešíme sa na fotky drobčeka 🙂
ivka este raz vsetko naj naj naaaaaaaaaaj nech ste zdravucky a mate vzdy "slniecko" nad hlavou 🙂 uzivaj si liamka a vybozkaj ho za nas 🙂 nech vam robi taku radost akoby boli dvaja 🙂 xxx
Gratulujem a veľmi veľa veľa zdravíčka drobčekovi a Tebe skoré zotavenie 🙂
ja sa tiež pripájam: VEĽA ZDRAVIA prajem 🙂
celý čas som sledovala kedy tu pridáš takýto nádherný komentár🙂 zo srdca ti blahoželám k tvojmu vytúženému uzlíčku šťastia. hlavne zdravie, aby ste si ho mohli užíííívať až až......posielam božtek na líčko. 🙂
gratulujeme! krasny datum si vybral! 😵 nech ste zdravi a stastni!!!
z celeho srdca uprimne gratulujem! malemu princovi a jeho rodicom len to najlepsie prajem a hlavne to najcennejsie: zdravie,lasku a nekonecne stastie!!! 😉
Gratulujem, velmi sa s vami tesim a zelam vela zdravia celej rodinke 🙂 tesim sa na fotky 🙂
Gratulujeme a prajeme veľa šťastia zdravia a pozitívne myslenie už som toľko na Vás myslela a držala Vám palčeky nech od teraz už len same dobréééé veci zažívate zo srdca prajeme .....
gratulujeeem :o)
gratulujem
Gratulujem a tesim sa s vami a prajem vela vela zdravicka 🙂))
Gratulujem Ivka z celého srdca Vám želám veľa zdravíčka. Som šťastná, že ste už všetci spolu.
Som šťastná veľmi, že ste už krásna rodinka. A Maxík bude s Vami prostredníctvom Liamka. Gwen vychutnávaj si naplno to po čom si toľko túžila, po toľkom trápení si konečne odmenená tým najkrajším čo v živote môže ženu stretnúť a to je ten krásny voňavý batôžtek, to krásne drobčiatko. Silno Vás objímam a želám už len to krásne. Veľa zdravia rodinka. Pusinky posielam drobčekovi a aj Maxíkovi do nebíčka. Ďakujem mesačnému kameňu a zázračnej medaile, ak pomohli aj oni niečim tak nech Vás celú rodinku aj naďalej ochraňujú. Gratulujem
az mi slzy vybehli! vela zdravicka vam prajem, velmi sa z vas tesim 🙂
Gretulujem velmi, vela zdravicka a tebe skore zotavenie.
jeeej uzasne som stastna s vami gratulujeme a zelame vsetucko dobreeeee pusinka malinkemu
Z celého srdca gratulujem a prajem vám neskutočne veľa veľa zdravíčka🙂 Drobčekovi posielame pusinku! 🙂
Gratulujem z celého srdiečka...prajem hlavne to zdravičko a všetko už príde samé... 🙂 krásnučké chvíle s maličkým Liamkom
No Ivka velmi Vam to prajem Gratulujem a vela vela zdravicka a len usmev a radost celej rodinke .... super este raz vela vela stastia s drobcekom
blahozelam..skore zotavenie a nech ste zdraví...
Ivka, gratulujem. Tesim sa velmi s tebou, prajem vam vela vela zdravicka.
gratulujem prajem veľa zdravíčka , veľa šťastia a nech vám zlatíčko robí radosť 🙂
Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, veeeeeeeeeeelmi veeeeeeeeeeeeeeeeelmi vam gratulujem a tesim sa s vami! Prajem vam hlavne pevne zdravicko a uz iba prijemne chvile v rodinnom kruhu 🙂
gratulujem velmi este raz!!! dufam ze sa nam podari coskoro nasledovat vas priklad 🙂))) tesim sa s tebou... velmi velmi!
gratulujem a zelam hlavne vela zdravicka celej rodinke. Babatku ste vybrali krasne meno!
gratulujem, teším sa s vami a prajem veľa spoločnej lásky a radosti celej rodinke , nadovšetko veľa zdravia 🙂🙂🙂
srdecne gratulujem a prajem vela zdravicka 🙂
... gratulujeme oteckovi a maminke a drobcekovi vela zdravicka , more lasky a ostatne uz pride samo... cmuki 🙂
uplne uzasna,senzacna spravicka,vela vela,vela zdravicka a radosti!!GRATULUJEM
Obrovské GRATULUJEM teším sa s Vami....a želám hlavne veľa veľa zdravička...anjelik z nebíčka nech dáva na Vás pozor po celý život.....
Juchúúúúú moc moc vám to prajem a želám veľa zdravíčka!
obrovske gratulujem a velmi velmi sa tesim s Vami - precitala som si Vas pribeh a hlavne kopec stastia a pevne zdravie celej rodinke prajem 🙂
jeeeeeej, pripajam sa ku gratulaciam 🙂
V mene celého Asmira Teamu Ti Gratulujem.
gratulujem vám myslela som na vás každý deň verím že teraz bude pre vás každý deň krajší a krajší
gratulujeme a tešíme sa, hlavne nech ste zdraví obidvaja
veľmi sa teším a z celého <3 vám gratulujeeeem.. prajem veľa veľa zdravíčka, nech vám robí Liamko radosť..ešte raz obrovská gratulácia maminke a tatinovi.. užívajte si každú sekundu s vytúženým drobčekom.. 🙂
gratulujeem ,zelam veeela zdravicka 🙂
obrovska gratulacia!! toto je ta najkrajsia Kratka spravu ako som kedy na Modrom koniku citala 🙂
dnes si tu tak brazdim a spomenula som si ze som nedavno zazrela ze uz ti konci pomalicky tehu, tak som si ta vyhladala a aka krasna sprava tu napisana na ploche. z celeho srdca gratulujem, zelam vam vela zdravia a nech vas zle veci uz do konca zivota obchadzaju. uzivajte si s drobcekom krasne chvile 🙂
gratulujem qwenni, drzala som ti velmi palce, aby si v poriadku donosila vasho chlapceka..uzivajte si ho a teste sa z neho..a neboj sa anjelicek sa onho postara
zo srdca blahozelam a prajem, aby vas uz nikdy nic zle v zivote nestretlo
veľmi sa s tebou tešííím 🙂 zdravíčko celého sveta prajem 🙂 potom ostatné už ide ruka v ruke 🙂 gratulujem
ahoj Ivka, až teraz som sa dozvedela, že už je na svete Liamko, tak vám prajem veľa zdravia, šťastia a radosti z dieťatka, byť matkou je úžasné 🙂)) všetko dobré prajem maličkému
Gratulujeme a tešíme sa sa vami 🙂
@martinjasen ďakujem z celého srdca, mám zimomriavky na celom tele a plač na krajíčku od dojatia z toľkých krásnych gratulácií a prianí, je to naozaj úžasný pocit že sa toľko ľudí z celého slovenska teši z našeho šťastia ktoré sa nám vrátilo z neba 🙂
AK MOZES, TESIME SA AJ NA NEJAKE FOTKY Z DROBCEKA.............
aj ja sa pridavam k gratulantom a prajem vela vela zdravicka,drzte sa 🙂
Od tohto momentu sa už viac neobzeraj späť a užívaj si prítomnosť a budúcnosť, som rada, že je všetko v poriadku 🙂
...jeeeeeej, teším sa veľmi...gratulujeeem zo srdca...myslela som na Vás stále!..🙂))
ahojte, ako sa mate? dnes som na vas myslela... drzte sa... 🙂
@katka_grac máme sa výborne život je zrazu úplne nádherný a prekrásny, všetky problémy a storosti sa zrazu zvľádajú oveľa ľahšie lebo BÁBäTKO je to najdôležitejšie na celom svete a nič nie je tak dôležité ako ON 🙂 🙂
Si veľmi zlatá že si si na nás spomenula 🙂 ďakujeme 🙂 posielame velikánske cmuk
@gwenni dakuejm aj ja za cmuk, a cmuk aj malinkemu, aj maxikovi do nebicka za to ze strazi braceka...
Moja maminka sa narodila tiez 17. mája. 🙂 Drzala som palce...
Jeeeeeej velke Gratulujem, hlavne vela zdravícka vam prajem 🙂