Vianoce, ahojte dajte inšpiráciu čo mávate na stromčeku na špici ako piku. Poteší aj obrázok. Ďakujem
Svietaciu (blikajucu) hviezdu 😊🥰
25. nov 2020
hviezdu, nas spic ma malu dierku, nezmesti sa
25. nov 2020
Na špici máme špic 🙂
Strašne dlho som hľadala taký, ktorý by sa mi fakt pacil
25. nov 2020
Už dme mali piku, hviezdu, panáka aj čiapku. Tento rok asi kvet, ak sa mi to bude páčiť.
25. nov 2020
Maslu
25. nov 2020
Hviezdu uz 8r
25. nov 2020
U nas masla, lebo neviem najst spic, co by sa mi pacil 😁
25. nov 2020
masla, spic, hviezda, anjel
25. nov 2020
ivetka138
autor@tyrkysova_kobyla
@henika26
@viestta
@blondiee83
@galganka
@amel
@michala.s
@thoughtfulweirdo
@natalka13 ďakujem za odpovede my mávame hviezdu ale chcela som už niečo iné .
25. nov 2020

Hviezdu 🙂