icon

Vianoce, ahojte dajte inšpiráciu čo mávate na stromčeku na špici ako piku. Poteší aj obrázok. Ďakujem

avatar

Hviezdu 🙂

25. nov 2020
avatar

Svietaciu (blikajucu) hviezdu 😊🥰

25. nov 2020
avatar

hviezdu, nas spic ma malu dierku, nezmesti sa

25. nov 2020
avatar

Na špici máme špic 🙂
Strašne dlho som hľadala taký, ktorý by sa mi fakt pacil

25. nov 2020
avatar

Už dme mali piku, hviezdu, panáka aj čiapku. Tento rok asi kvet, ak sa mi to bude páčiť.

25. nov 2020
avatar

Maslu

25. nov 2020
avatar

Hviezdu uz 8r

25. nov 2020
avatar

U nas masla, lebo neviem najst spic, co by sa mi pacil 😁

25. nov 2020
avatar

masla, spic, hviezda, anjel

25. nov 2020
avatar

@tyrkysova_kobyla
@henika26
@viestta
@blondiee83
@galganka
@amel
@michala.s
@thoughtfulweirdo
@natalka13 ďakujem za odpovede my mávame hviezdu ale chcela som už niečo iné .

25. nov 2020
avatar

@natalka13 akého anjela máte?

25. nov 2020