Prosím myslite na mňa dnes.Take ráno.,taký deň človek zažije len raz za život.Deň.kedy si idem pochovať mamku.😢
Veľa sily ❤️ Úprimnú sústrasť.
Posielam objatie. Úprimnú sustrast
Toto iste ma caka to nedam drzim palce uprimnu sustrast🖤
uprimnu sustrast, nech odpociva v pokoji a prajem vela sil
To je hrozný deň...Zažila som pred 15 timi rokmi...Uprimnu sustrasť a veľa síl...
Uprimnu sustrast, veela sil ...
uprimnu sustrast a vela sil 🤍
Úprimnú sústrasť a veľa sil prajem
Drz sa vela síl 🤍
Prajem veľa síl❤
To mi je luto, vela sil posielam😔
jedna z najhorsich veci v zivote. vela sily ti prajem ❤
Veľmi veľa sily Ti posielam.. Ja ešte moju maminku mám, no je moje tretie dieťa, pretože potrebuje starostlivosť. Odíde mama, odíde kus srdca.
Drž sa, veľa síl prajem.
Úprimnú sústrasť a veľa síl
Posielam silné objatie... zažila som nedávno 💔
Janka, stojim pri tebe, posielam modlitbu. Prave dnes by moja maminka mala 64 rokov, zial, uz jej mozem zaniest len kvietok na hrob🖤
Viem čo citis a preživaš,maminu som pochovala takto v januari 13 rokov do zadu , dva tyždne do zadu som pochovala tatina uz su spolu ❤️❤️. Uprimnu sustrasť 🖤🕯
🙏❤️
Úprimnú sústrasť 🖤
To ma mrzi 😔 Uprimnu sustrast.
Uprimnu sustrast a vela sil. Moja mama zomrela pred dvomi rokmi v marci, v den pohrebu som si pripadala ako robot, ktory ide na autopilota
Úprimnú sústrasť a veľa síl, nám pred 4 mesiacmi odišla, stále a bude chýbať. 🖤🙏
Och je to uz 10 rokov co som to prezila, ale akoby to bolo vcera. Vela sil.
Posielam objatie, prajem veľa síl. Myslím na Teba hneď od rána, drž sa. 🙏🖤
Odpočinku vecného daj Jej Pane…. 😞
Uprimnu sustrast 🖤
Úprimnú sústrasť 🖤
Mne otec zomrel pocas kovidu kedy nemohol ani nikto na pohreb. Bolo to strasne… drzim palce aby si to zvladla. Uprimnu sustrast
@gypsomilka mne tak starký, len pár vyvolených
@sebulinko1 no pre mna to bolo strasne,ked clovek vie,ze mal fakt vela kamaratov,rodina atd. Mohlo nas byt len 10ludi myslim vtedy. Ja som napr nebrala ani muza ani deti.
@gypsomilka ano, aj u nas boli len deti starkeho
Úprimnú sústrasť😢
Zazila som pred 14 rokmi,taka mladucka bola 54r😔🥺
2 roky dozadu tatina🥺😔
Drz sa
Úprimnú sústrasť 😢 Blažený pokoj... Večná jej pamiatka...