icon

Prosím myslite na mňa dnes.Take ráno.,taký deň človek zažije len raz za život.Deň.kedy si idem pochovať mamku.😢

avatar

Úprimnú sústrasť 😢 Blažený pokoj... Večná jej pamiatka...

24. jan 2024
avatar

Veľa sily ❤️ Úprimnú sústrasť.

24. jan 2024
avatar

Posielam objatie. Úprimnú sustrast

24. jan 2024
avatar

Toto iste ma caka to nedam drzim palce uprimnu sustrast🖤

24. jan 2024
avatar

uprimnu sustrast, nech odpociva v pokoji a prajem vela sil

24. jan 2024
avatar

To je hrozný deň...Zažila som pred 15 timi rokmi...Uprimnu sustrasť a veľa síl...

24. jan 2024
avatar

Uprimnu sustrast, veela sil ...

24. jan 2024
avatar

uprimnu sustrast a vela sil 🤍

24. jan 2024
avatar

Úprimnú sústrasť a veľa sil prajem

24. jan 2024
avatar

Drz sa vela síl 🤍

24. jan 2024
avatar

Prajem veľa síl❤

24. jan 2024
avatar

To mi je luto, vela sil posielam😔

24. jan 2024
avatar

jedna z najhorsich veci v zivote. vela sily ti prajem ❤

24. jan 2024
avatar

Veľmi veľa sily Ti posielam.. Ja ešte moju maminku mám, no je moje tretie dieťa, pretože potrebuje starostlivosť. Odíde mama, odíde kus srdca.

24. jan 2024
avatar

Drž sa, veľa síl prajem.

24. jan 2024
avatar

Úprimnú sústrasť a veľa síl

24. jan 2024
avatar

Posielam silné objatie... zažila som nedávno 💔

24. jan 2024
avatar

Janka, stojim pri tebe, posielam modlitbu. Prave dnes by moja maminka mala 64 rokov, zial, uz jej mozem zaniest len kvietok na hrob🖤

24. jan 2024
avatar

Viem čo citis a preživaš,maminu som pochovala takto v januari 13 rokov do zadu , dva tyždne do zadu som pochovala tatina uz su spolu ❤️❤️. Uprimnu sustrasť 🖤🕯

24. jan 2024
avatar

🙏❤️

24. jan 2024
avatar

Úprimnú sústrasť 🖤

24. jan 2024
avatar

To ma mrzi 😔 Uprimnu sustrast.

24. jan 2024
avatar

Uprimnu sustrast a vela sil. Moja mama zomrela pred dvomi rokmi v marci, v den pohrebu som si pripadala ako robot, ktory ide na autopilota

24. jan 2024
avatar

Úprimnú sústrasť a veľa síl, nám pred 4 mesiacmi odišla, stále a bude chýbať. 🖤🙏

24. jan 2024
avatar

Och je to uz 10 rokov co som to prezila, ale akoby to bolo vcera. Vela sil.

24. jan 2024
avatar

Posielam objatie, prajem veľa síl. Myslím na Teba hneď od rána, drž sa. 🙏🖤

24. jan 2024
avatar

Odpočinku vecného daj Jej Pane…. 😞

24. jan 2024
avatar

Uprimnu sustrast 🖤

24. jan 2024
avatar

Úprimnú sústrasť 🖤

24. jan 2024
avatar

🕯🖤

24. jan 2024
avatar

Mne otec zomrel pocas kovidu kedy nemohol ani nikto na pohreb. Bolo to strasne… drzim palce aby si to zvladla. Uprimnu sustrast

24. jan 2024
avatar

@gypsomilka mne tak starký, len pár vyvolených

24. jan 2024
avatar

@sebulinko1 no pre mna to bolo strasne,ked clovek vie,ze mal fakt vela kamaratov,rodina atd. Mohlo nas byt len 10ludi myslim vtedy. Ja som napr nebrala ani muza ani deti.

24. jan 2024
avatar

@gypsomilka ano, aj u nas boli len deti starkeho

24. jan 2024
avatar

Úprimnú sústrasť😢

24. jan 2024
avatar

Zazila som pred 14 rokmi,taka mladucka bola 54r😔🥺
2 roky dozadu tatina🥺😔
Drz sa

24. jan 2024