Kočky, kde ste boli požiadané o ruku Vy?💍
Odpovede odmením srdiečkami, tak si poďme zaspomínať❤️❤️❤️
#joj #sommama
Práve teraz na JOJke 😉
https://live.joj.sk/
Na Lomnickom štíte 😉aj sme tam strávili jednu noc 💍
Doma v obývačke ☺️
Ha, ha. Po kine, v aute pred obchodakom 😂🙏 P.S. srdiečka netreba 😘
po veceri v aute na krizovatke 😀😀
V Paríži pod Eiffelovkou 😍❤️😁
Nijak požiadala som o ruku ja jeho ❤️
ked sa segra vydavala a hadzala kyticu, rovno mi ju podala a on uz klacal zamnou (boli dohodnuti)🙂
V aute
V nemocnici keď mi tiekla transfúzia 🙂
Tower Bridge v Londýne 😍❤ dokonca sa tesne po zasnúbení most aj otvoril. Magický zážitok ❤
divná žiadosť keď som prišla z. porodnice a malinku som išla prebaliť našla som si prstienok zastrčeny v malej plienke, otočila som sa a on klačal ma zemi 🙈
ešte nijak a to sme už 5 rokov svoji
V Prahe na karlovom moste🙂
Moj tu, krajsie miesto pre mna si vybrat asi nemohol 😍💑
Najprv skvela vecera v restauracii a potom prechadzka okolo jazera v noci s flasou sampanskeho ktore mal ukryte v aute.
vo Viedni- vianočné trhy (naše obľúbené miesto)
V podstate vecer v posteli stylom: " Ak sa mi nieco stane ( mal pred sebou daleku cestu) ostanes so mnou?" A potom este oficialne potom co uvaril veceru pri zapade slnka na kopceku. Milujem toho chlapa uz 13 rokov
v prírode, v lese kde sme mali prvé rande 🙂
Vo Washingtone pred kongresom, ale už som to nejako aj čakala 🤗
V Chorvatskom Splite v pristave 🙂
Aute 😂😂😂😂
nikde , ja som antiromanticka a keby ze si klakne alebo ma oficialne poziada asi by som odmietla. som rada ze vie ze take veci rada nemam tak sme sa po 7. rokoch chodenia a byvania spolu dohodli kedy mame volnu sobotu , kedy je restika volna a zbuchali sme to 😀
Po veceri na prechadzke v Maninskej, a to som taka rozklepana potom este soferovala domov, lebo chlap nemohol😂😍😘
Na spisskom hrade obleceny v tom zeleznom brneni co sa tam da pozicat na fotenie 🙂
Pred fontánou v meste
Pri clnkovani v dunajskej zatoke.
Normalne sme sa.bavili o svadbe, pozreli vhodny datum, sluzobky,dovolenka,takze az o dva mesiace najblizsia sobota tak sme sa vzali.
strašné je, že ja si vôbec nepamätám žiadne požiadanie o ruku 😂 vydatá som 23 rokov
Este v nasom jednoizbaciku vyvaleny na gauci so mnou pozeral srdcove zalezitosti 🤦♀️(Musel strasne trpiet pri tom 😀), vyjedali sme melon, klasicka obycajna nedela, obycajny den tak ako som si vzdy priala, cez reklamu sa zohol a zacal volaco kutrat pod gaucom, nemohol to najst 😂, bolo to strasne vtipne aj ked som nechapala co tam robi a potom to na mna vybalil a ja som plakala a plakala, od stastia jasne a dal mi prstienok aky som vzdy hovorila ze chcem (v Armagedone ho dal Ben Afleck tej jeho 😀)
prišli sme z roboty, ľahli si pred telku a on mi zrazu podáva krabičku, že niečo pre mňa má, ani neviem čo mi povedal alebo čo sa ma spýtal lebo som revala tak, že ani prsteň som nevidela 😀
@norikk dakujem za tip, vyzerá to tam super, určite sa do tej Banky pôjdeme pozrieť😉 Banská Štiavnica bola láska po prvej návšteve😍❤
@januska131 vies co, nasla som to na MK tiez ak inspiraciu....posielam muzovi ze ci tam pojdeme...a on chudak, to uz mal davno vybrate ako miesot prekvapenia 😅 a ked ma tam vzal, uplne mi nenapadlo , co tym mysli... prsten som mala nachystany v nasej priehradke..
@norikk originálny pán manžel,dobre si si vybrala🙂
@jankapro ja mám panický strach z výšok,tam by ma nedostal😂
@katkaskvarka aj to má svoje čaro, je to predsa Váš spoločný priestor,kde ste si určite toho veľa zažili❤
@bea0802 aspoň ste boli na nejakej romantike?😀
@maca1984 a kto bol šofér? lebo ja by som asi spôsobila dopravnú zápchu,keby to tam na mňa vyvalí😂
@mimusss 😍😍😍👍
@januska131 mm bol sofer ale stali sme na krizovatke,tak vyuzil prilezitost 😀
@januska131 ja som bola rada, že to nebolo verejne, ja nemusím žiadne veľké ceremónie. To, ako to prebehlo, bolo pre mňa krásne a osobité, tak, ako určite pre každú z nás požiadanú 😊
@iwuska10 takéto požiadanie o ruku som videla na youtube a bola to pecka😍❤👍
a aká bola reakcia? 🙂
@adell77
@januska131 vtipná ostal kukať ak puk mala som hodinky miesto prsteňa a myslel si že srandujem 😂 no na koniec že jasne že áno .... ale manželia ešte nie sme
@adell77 😅😅😅
@larsen lebo v dobrom aj v zlom, v zdraví aj v chorobe😉❤
@januska131 Áno ako píšeš. Pre mňa to bolo dojímavé o to viac, že po 14 rokoch ma požiadal o ruku. No a toť v sobotu sme mali svadbu ❤ a bolo to prekrásne. Všetko má svoj čas.
@januska131 Fú, to už si vážne nepamätám, aký film išiel 😅 Ale teda ok, aby som ho aj pochválila, urobil mi moju vysnenú zimnú svadbu 😉
Inak načo sú vlastne tie srdiečka?
@densi10 tak to je už iná romantika😍
@ona12 dievčatá sa nimi navzájom obdarúvajú,aby si urobili radosť😉
Jana taaak 😂
@dory123 náhodou je to milé❤
@floren všetko má svoj čas😘
@nana8989 a to je kde? vyzerá to tam krásne😍🌳🌞
@michala.s krásne❤❤❤❤❤
@spy23 my sme brali po 10 rokoch randenia😉
@lusy_15 originálny🙏
@lucka_ke 😂😂😂😂
moskva
@januska131 aj v skutocnosti bola, hlavne tie zraky ludi :D a ja by som sa v diere videla, este ze som mala nejak to promile :D


v Banke lasky v Banskej Stiavnici ;) ♥