icon
avatar
kalerabka99
Správa bola zmenená    19. sep 2017    

Prosím vás, strašne sa mi točí hlava, čo si mám dať? Tlak mam 105/60
Ďakujem

avatar
19. sep 2017
avatar

Pohar vody, colu, kavu

19. sep 2017
avatar

Vylož nohy,vela pi a kava

19. sep 2017
avatar

masáž krčnej chrbtice

19. sep 2017
avatar

Colu a veľa pi.

19. sep 2017
avatar

Lepsie ako kava je silny cierny caj..po kave ti vacsinou klesne tlak este nizsie ako pred uzitim...ako prva pomoc pri toceni hlavy vylozit nohy vyssie ako zvysok tela aby sa prekrvila hlava

19. sep 2017
avatar

@bienennest ďakujem.
Dala som si kolu
Spravím si aj čierny čaj.
Ďakujem
To to počasie ☹

19. sep 2017
avatar

@bienennest práveže aj keď ležím sa mi točí celý svet.

19. sep 2017
avatar

@kalerabka99 aj mne včera tak.až som myslela, že odpadnem

19. sep 2017
avatar

@sisqa19 už dávno mi tak blbo nebolo plus ešte menzes má prist

19. sep 2017
avatar

@kalerabka99 to s tym vylozenim noh v lehu sa robi len zopar minut...po chvilke pocitis ako sa ti nalieva krv do hlavy. Pri vstavani treba si davat pozor...pri prudkom vstani sa ti moze tocit hlava. Este je jedna prva pomoc na tocenie hlavy- sadnut si, ruky spolu zopnut a dat do zahlavia...vyvinut jemny tlak na hlavu a hlavou zas tlacit proti rukam..tym sa zrychli prekrvenie hlavy...parkrat zopakovat.mozes vyskusat

19. sep 2017
avatar

@kalerabka99 mne keď klesne tlak dám si soľ na špičku jazyka alebo chlieb so soľou to mi trochu zvýši a hneď mi je lepšie a samozrejme piť

19. sep 2017
avatar

@monkes25
@bienennest Ďakujem, idem vyskúšať

19. sep 2017
avatar

Toto je moj bezny tlak. Ked je nizsi davam si 2 pohare Budisky.

19. sep 2017
avatar

Fuuuuu nezavidim mne nic nepomaha.....
To je moj bezny tlak aj nizsi mavam....
Ked mam tak 80 /48 vtedy sa zacne tocit aje mi uznás na odpadnutie...inak nor.mavam 90/52 ......
Nic mi. Nepomaha nainternational zvysenie aj 3litre vody denne vypijem a nic nezaberie....

19. sep 2017
avatar

@verapera ešte som začala aj vracať 😢 neviem, čo to

19. sep 2017
avatar

@kalerabka99 podla mna migrena

19. sep 2017
avatar

@kalerabka99 alebo neudrela si sa?

19. sep 2017
avatar

@verapera napadlo mi, či som nedostala zoči, pretrela som sa synovou pocikanou plienkou a zrazu úplne v pohode. Moc na tieto čary nie som, ale pokiaľ som to na synovi a sebe neskúsila, neverim

19. sep 2017
avatar

@kalerabka99 no to ma nenapadlo...ale ja tomu verim...mam skusenosti....z roboty...a velice zle skusenosti,nakolko pracujem s ludmi...

19. sep 2017