Prvu som prenasala 2 dni.Druha sa narodila den pred terminom a tretia 10 dni pred terminom.😊Vsetko prirodzene porody.
Prvy na termin dalsie dva mi museli vyvolavat. Ale ten treti porod bol ozaj perfektny od prvej mini boliestky bol do 3hodin von. A to mal skoro 4kg.
Ja tretie úplne na termín, presne na deň 👍a pôrod super rýchlo
Ja prve presne na termin ale myslim ze mi pomohli ty ze som mala v ten den zatazovy test, druhe 41+0tt a tretie ratam tiez ze budem prenasat... uvidíme ✊✊✊
Prvy na termin, druhy tyzden pred terminom a tretia 10 dni po termine islo ma porazit😀
Prvý syn v 37tt,druhy syn v 39tt a tretí 40tt 😄
Prvá v deň termínu, druhá mesiac pred termínom a tretí 4 dní pred termínom, všetko spontánne pôrody..držím palce
Prva dcera na termin presne na den, dvojicky dva tyzdne pred terminom a 3 porod bol o tyzden skor a takmer som porodila vo vytahu nemocnice
Prvá o 2 týždne skôr,druhý o týždeň a tretia presne na termín..
Prvý syn prenášaný 2 týždne. Druhý syn 7 dní prenášaný a tretí 10 dní. Všetky pôrody vyvolavane. A posledný pôrod najkrajší 💕
Mam 4 deticky, kazde jedno prenasane 🙈 prve 14 dni, druhe 9 dni, tretie 7 dni a stvrte 5 dni…. Stale som dufala ze to dalsie nebudem prenasat, bohuzial sa tak nestalo ani raz 😂
Prva presne na den, druhy syn tyzden po termine tretia dcera tyzden pred terminom
Prenášala som všetkých troch 😁
Prva dcéra prenasana 6 dní a pôrod vyvolavany, druhá dcéra prenášaná 11dni pôrod vyvolávaný tretí syn sekcia v 35tt ale isto by som aj jeho prenášala keby nemusel ist von
@tosomja
@zuzanam91
@maryetta
@saratamara
@sjun
@zuzkasu
@mmoni89
@marquisse
@daska98
@adkaat
@simontomas
@schokobonska
@slavomira236
@dasiacik
@silesias
Ďakujem Vám krásne dievčatá za vaše reakcie, veľmi ste ma potešili ❤️
Vyzerá to tak že daka mala nádej tam je 🫣😁❤️
Idem Vám poposielať srdiečka 😘🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
Ja som prvé tri rodila skôr, tretie dokonca o 20 dní. Prenášala som až štvrté 😁 držím palce!
Máš to dané či budeš prenášať (aspoň si to ja myslím). Ja som neprenášala ani jedno z mojich troch. Švagriná všetky tri tiež a ďalšia svoje dve tiež.
Prvy syn na termin presne,druhy 14 dni prenasanie,treti predcasne vyvolany porod (36.tt)kvoli mojmu vysokemu tlaku)
Prenášala o týždeň a keďže aj predošlé sekciou hneď sme si dohodli termín.

Prvú som prenášala 14 dní (omylom zle odhadnúť termin ) zistili až po prijatí na sekciu 🤣
Druhý 40tt, sekcia, tiež týždeň po plánovanej. A tretia 39tt, plánovaná sekcia, to som si ja zaziadala skorší termín