icon

Baby, idem si k vám po radu. Som 40 tt. Mám vysoký tlak, v nemocnici to samozrejme vedia. Že si mám pravidelne merať a zapisovať. Ale aj dnes mi je cely deň blbo. Stále mám vysoký 140/110 a tak podobne. Lieky beriem. Myslite že mám ísť na pohotovosť?

avatar

áno...radšej

10. feb 2023
avatar
10. feb 2023
avatar

Fuhaaaaa. A to ako dlho mas vysoky tlak?
Ja osobne nemam skusenost ale moja mamča mala ale ju brali uz v 35tt lebo mala 150... Takze chod podla mna radšej.b

10. feb 2023
avatar

Čím skôr na pohotovosť. Rovno ber aj tašku. Ja som tiež mala v tehotenstve. Držím prsty

10. feb 2023
avatar

2x som mala preeklamsiu. Určite chod a hneď

10. feb 2023
avatar

Amo choďna pohotovost ak sa necitis dobre. , nech pozru ozvy bábätka, pohyby cítiš?

10. feb 2023
avatar

@sekerka18 no ja stále mávam vyšší. Preto mi dalo lieky. Lenže ani sa neotvaram. Na pôrod to ešte neni. A tlak je stále vyšší.

10. feb 2023
avatar

@luciella áno malička sa hýbe našťastie. Len ten tlak nejak skáče

10. feb 2023
avatar

@laura5311 ten vrchný je ešte alo tak ok, ale ten spodný je vysoký. Mňa prijali v 34tt na kramare s tlakom 210/130.

10. feb 2023
avatar

@laura5311 utekaj. Drz sa a dezim palce.

10. feb 2023
avatar

@barus26 moja mamča mala na sale ked jek uz robili akutny cisarak v 35tt tlak cez 200.. akoze horor.

10. feb 2023
avatar

Treba ísť na Pohotovost, išla som, na druhý deň robili cisarsky

10. feb 2023
avatar

@laura5311 Chod radšej na pohotovosť, nech ta pozru. Držím palce.

10. feb 2023
avatar

@laura5311 áno, choď na pohotovosť a tašku ber so sebou samozrejme

10. feb 2023
avatar

Mne povedala lekárka že ak spodný vyskočí nad 90 mám okamžite prist

10. feb 2023
avatar

@sekerka18 ďakujem

10. feb 2023
avatar

@luciella ďakujem pôjdem

10. feb 2023
avatar

Ďakujem dievčatá. Verím, že všetko Dobre dopadne

10. feb 2023
avatar

Ten vrchný ako tak, ale spodný nad 100, išla by som ako radia vyššie na pohotovost.

10. feb 2023
avatar

Mala som vysoký krvný tlak, ten spodný je príliš vysoký a ten je dôležitejší, čo viem. Chod radšej na pohotovost. Tiež som takto už sla a urobili mi hneď krvný test na preeklamsiu. A to bolo o 22:00 hod. večer.

10. feb 2023
avatar

Aj mne povedali, že ak spodný vyskočí nad 90 tak treba ísť na pohotovosť. Držím palce, nech všetko dobre dopadne.

10. feb 2023
avatar

Určite choď

10. feb 2023
avatar

@darona ďakujem 🥺

10. feb 2023
avatar

Pôjdem a dam vedieť.

10. feb 2023
avatar

@laura5311 ono zle moze nastat behom sekundy (vlastna skusenost ,zachranovali nas v hodine 12🙏🏻)nestrasim len pisem moju skusenost
Velky respekt
Ak cokolvek ti bude nasepkavat ist :CHOĎ
DRZIM PALEC

10. feb 2023
avatar

@happymia ďakujem rozhodne pôjdem

10. feb 2023
avatar

Ber tasku a urcite hned chod.

10. feb 2023
avatar

Chod za to nič nedáš a budeš kľudnejšía

10. feb 2023
avatar

Utekaj. Drzim palce

10. feb 2023
avatar

Určite by som išla,nie je to sranda.
Držím palce

10. feb 2023
avatar

Mňa poslal gynekológ v 37tt s tlakom 140/90 , dovtedy som mávala 120/80, aj si ma v nemocnici nechali, tlak neklesal a vyvolali mi pôrod.

10. feb 2023
avatar

@vierka1991 ja stále na kontrolách mávam spodný nad 90 a nič neriešia. Nechápem na co čakajú

10. feb 2023
avatar

Pohotovost...to je veľmi vysoký tlak...očividne ti treba navýšiť liečbu..

10. feb 2023
avatar

@laura5311 ako si dopadla? Ja som mala na poradni 37+2 tlak 160/100 a hneď mi začali vyvolávať pôrod.....

10. feb 2023
avatar

Ja som mala na poradni v 38tt 150/100, hned hospitalizacia, ani sa so mnou nebavili, darilo sa im ho znizit, polezala som tyzden a urobili sekciu, kedze maly bol KP

10. feb 2023
avatar

@alkyone prijali má. Zajtra mi asi budú vyvolávať pôrod

10. feb 2023
avatar

@laura5311 veľmi držím palce ❤

11. feb 2023
avatar

@laura5311 drzim palce,hlavne pokoj

11. feb 2023
avatar

@laura5311 Držím palce ❤️

11. feb 2023
avatar

@laura5311 držte sa ❤️

11. feb 2023
avatar

@laura5311 drž sa a veľa síl prajem. Všetko bude v poriadku 🙂

11. feb 2023
avatar

Ďakujem krásne 🥰❤️

11. feb 2023