#darceky dajte tipy aký najoriginálnejší/najhranejší darček ste kúpili svojim deťom nemyslím bežné lego, puzzle, knížka .....niečo netradičné čo vaše deti milujú (ešte doplním dcérka 3,5 roka a synček 6,5 roka)
najhranerjsi/najpouzivanejsi bola navliecka na maly vankus z Ikey s plamienkou driemavou plus bublifuk, ktory mal na vrchnaku take srdiecko, za ktore sa to drzalo - celskova hodnita darceka - asu 4 eura 😀
U nás drevené koľajnice, vláčiky a vlaková stanica.mavaju to v Lidli pred vianocami v ponuke.sice to bolo po celej izbe rozložené
V tomto veku bola dobrá investícia tabuľa na kreslenie a tiež tie drevené vláčiky s koľajnicami.
ako vidim, nie je to oeiginalne, ale aj u nas drevene kolajnice, vlaciky a rozne doplnky k tomu. Nasi maju 6 a 7 a frcia na tom od 2 rokov. Naposledy 6 rocny syn toto postavil a hral sa s tym tyzden
U nas sa ukazalo, ze deti sa najlepsie vyhraju s viacucelovymi hrackami a nie s niecim, co ma jeden specificky ucel. Maju radi kocky a vyuzivaju to pri autach, vlacikoch a dalsich veciach. Robia si bunkre z piklerovej trianglu. Mame skladaci matrac tak posledne dni si robia prekazkovu drahu v izbe a skacu z gauca na matrac, proste oni si vzdy najdu nieco specialne pre nich 🤷♀️
@kajus_a perfektné si to spravil, dráhu máme tú z lega a hrajú sa s ňou
U nás má za tie roky najväčší úspech obyčajná drevená stavebnica s kockami, kolieskami, kolíkmi a kladivom, niečo ako na obr. Deti majú 10 a 7, dostal ju syn ako cca 1 ročný a pod chvíľou sa k tomu stále vracaju. Je to jednoduché, a zároveň kreatívne. Žiadna hračka ich tak dlho nebavila, a to sa ich u nás teda vystriedalo😀.
Hm. Najlepšie investovaných 9.99€ bol u nás koberec na hranie s cestami 🤣
Inak tiež sa deti dlho a veľa hrali s drevenou železnicou, legom a gulickovou dráhou. Ale najlepšia gulickova dráha je hubelino, pasuje ku lego duplo. Potom neskôr z tých dielov robili zábavný park pre lego panáčikov 😁
A nehracja výlet do Disneyland 😅
Uplne nsjlacnejsia a najjednoduchsia hot wheels draha, drevene kolajnice a vlaky vela prislusenstva k tomu a uplne najdlhsie dennodenne hrana bola smyklavka. Na tej sa hrali hodiny denne snad aj pol roka
Sbirka polly pocketu...ta uz u nas frci tolik let , ted uz ma deset a stale je vytahuje a prohlizi
Domček pre bábiky a vysávač(skutočný).
Tiež drevene kolajnice a vlaciky a okrem lega je super stavebnica Morphun. No a pri futbalistoch idú lopty na dračku
Dcera ked mala 8, som jej dala urobit knizku ,,na mieru,,. Uz vedela citat, tak sa tomu tesila 🙂



Pripnem sa 🫶