Spiridea® krémpasta

4 skúsenosti

Spiridea® krémpasta na každodennú starostlivosť o citlivú kožu pomáha pri potláčaní vzniku zaparenín v plienkovej oblasti a v kožných záhyboch u detí aj dospelých. Pomáha udržiavať kožu v suchom stave a chráni ju pred nežiaducou vlhkosťou. Vďaka svojmu hydrofilnému základu sa dobre spojí s vlhkým podkladom.

Spiridea® krémpasta

Vlastnosti

• optimálne regeneruje kožnú bariéru
  • prevencia zaparenín v plienkovej oblasti a v kožných záhyboch
  • chráni pred narušením pokožky v dôsledku odierania - vnútorná strana stehien, podpazušie, slabiny, oblasti pod prsníkmi
  • zmierňuje svrbenie

Použitie

Spiridea® krémpasta sa nanáša na malé až stredne veľké plochy (do 20 % povrchu tela) 2-krát denne aj v hrubšej vrstve, po umytí a dôkladnom osu­šení ošetrovaných miest. Je vhodná na každodenné použitie bez obme­dzenia veku, tak pre novorodencov, ako i osoby pripútané na lôžko.

Kde kúpim krémpastu Spiridea®?

Nové články

Hodnotenia a skúsenosti s krémpastou Spiridea®

Máš skúsenosť s krémpastou Spiridea®?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia
ivka21  12. máj 2022

Najlepší krém na zapareniny

Super krém, stačí ho len malinko takze vydrží dlho, perfektne sa rozotiera a co je najdôležitejšie zaberá na zapareniny oveľa lepšie ako iné kremy.
adusik0542  10. máj 2022

Spiridea

Ahojte, so zaparenimami máme skúsenosť asi ako každé bábätko spirideu krém pastu sme dostali ako vzorku v pôrodnici a odvtedy používame iba to. Pár krát sme dali sudocrem ale ten nie je ani zďaleka taký dobrý. Všetkým kamoškam odporúčam iba spirideu a sú veľmi spokojné a my tiež 🥰
  • Cena
  • Účinok
h2so4  9. máj 2022

Vrelo odporúčam

Už sme boli zúfalý, vyskúšali sme všetko čo nám odporúčali a až tento krém zabral a zbavili sme sa červenej a boľavej pokožky.
lubinaxyz  9. máj 2022

Vrelo odporucam

Jediny produkt ktory nam zabral na liecbu plienkovej dermatitidy 🙏🏻
  • vsetko
  • nic