icon
1 / 1
avatar

Ja. To boli naše hry. Do večera sme boli vonku aj to nás hlad dotiahol.

24. júl 2022
avatar

Nebo peklo.

24. júl 2022
avatar
24. júl 2022
avatar

Pamätám z detstva, naučila som všetky aj dcéru

24. júl 2022
avatar

Ja som tiež povyťahovala retro hry pre vnúčatá

24. júl 2022
avatar

Stále všetko s deťmi hráme 😁

24. júl 2022
avatar

tak keby sme mali vtedy mobily...neboli by sme iní...😉
ja rada spomínam na dedinské zábavy - živá hudba bola super.

24. júl 2022
avatar

@brejkova super

24. júl 2022
avatar

@deti95060810 tak to aj ja😀

24. júl 2022
avatar

Gumičky doteraz hrám 🤣

24. júl 2022
avatar

Céčka, Čiara to bol hazard!

24. júl 2022
avatar

Ja si skákanie na gume moc nepamätám, chcela som dcéru naučiť... Nevygooglim niekde videá neviete??

24. júl 2022
avatar

@bakys daj do Google skákanie cez gumu, nájde ti kopec videí

24. júl 2022
avatar

Ja si pamätám všetky a aj moje deti sa všetky hrávajú. Aj v družine aj na ulici

24. júl 2022
avatar

Toto si este aj ja pamatam 🥰 a rada si stale zaspominam, tie "solnicky" sme si zvykli aj zafarbit 🙂 nemali sme internet a mobily a kadejake aplikacie, ale zabavit sme sa vzdy vedeli, krasne casy 🥰

24. júl 2022
avatar

@zuju2 u nás to nebol hlad,ale mama😂
Krásne detstvo😍

25. júl 2022
avatar

@matejakub a ešte lamorky.

25. júl 2022
avatar

@opica_skorica to je čo ?

25. júl 2022
avatar

@matejakub hlinene gulicky

25. júl 2022
avatar

@opica_skorica joj to si pamätám .Keď sme boli deti,mali sme v izbe linoleum ,a do neho sme si spravili jamku ,a tak sme sa hrávali😀

25. júl 2022
avatar

@opica_skorica a šúchanú asi nepoznáš ?

25. júl 2022
avatar

@matejakub toto?
To nepoznam.

25. júl 2022
avatar

@opica_skorica toto nie .Šúchanú sme hrávali v triede .Na lavicu sa nakreslil kruh ,trošku väčší ako 5 koruna .Hrávalo sa o peniaze .Napríklad 2 koruny si musela ťuknúť jednu do druhej tak aby jedna ostala presne v kruhu .Kto prvý trafil ,vyhral😀

25. júl 2022
avatar

To s nitkou na rukách som len obdivovala u iných, ostatné aktívne - krásne spomienky.

25. júl 2022
avatar

Gumičky na prstoch nepoznám ostatné áno. Na skákanie gumy mi dokonca oco pozvaral také stojany keď som nemala s kým sa hrať .

25. júl 2022
avatar

Ešte chýbajú céčka🤔😉

26. júl 2022
avatar

Jaaj ta guma 🙂 este aj chlapcov v triede sme presvedcili, aby sa s nami hrali, a skakali sme na dvore cez velku prestavku

26. júl 2022
avatar

@patka06 Presne, aj ja... Obe dcery na tom ficia☝️ A este lyzicky-vidlicky-noze alebo niekto to pozna ako cukor-kava-caj-rum-bum, na ihrisku pri mure o pac o opac... Aj na céčkach ficime 😉Ach jooo, stare dobre casy ❤️

26. júl 2022
avatar

@amelia123 anoanocukor, káva.... Tak sme sa my hrávali

26. júl 2022
avatar

Pamätám pamätám... Dokonca aj také isté teplaky som mala 😂😂😂

26. júl 2022
avatar
26. júl 2022
avatar

To si pamätám aj ja, musím naše deti naučiť tu gumu a pozrieť nejaké pravidlá, niečo sa mi marí koníčky kone kôň... A my sme veľa hrávali vybijanu a jak sme sa jednej kamošky strašne báli ta dávala také presne supy 😀

26. júl 2022
avatar

Ja ja jaaaaaaa......joooooj.super.

26. júl 2022
avatar

Neviem, čo je tá gumička alebo čo na rukách, miesto tej by som dala C-čka jednoznačne. Ostatné sme teda ale robili fuuurt, keď doma nebolo s kým "skákať gumu", museli poslúžiť dve stoličky :D

26. júl 2022
avatar

@amelia123 oba tie názvy si pamätám ale vôbec si neviem spomenúť, čo je to za hru/aktivitu...? 🤨🤔

26. júl 2022
avatar

Strieľanie z praku železnú rudu ktorá bola napadaná okolo koľajníc. Dolet aj 200m
Vybíjaná,
Skok do diaľky v pieskovisku
Skrývačky
Guľky na jar sme hrali
Hádzanie padáčikov urobených z vreckoviek z 12 teho poschodia
Futbal hokej

26. júl 2022
avatar

Neviem, či na to skákanie cez gumu existovali "špeciálne gumy", ale ja som veľmi závidela niektorým kamoškám, ktoré mali také iné, farebné gumy (zelené, ružové), a nie takú obyčajnú - netuším, odkiaľ ju mali.. stále to mám v ušiach: pý-rá-mí-da - či len my sme to tak volali? :D Na ďalšie si nespomínam veľmi, teda na pohyby hej, ale na tú rýmovačku už nie..

27. júl 2022
avatar

@amelia123 božeee, jak neznášam, keď niekto nevie googliť a teraz som JA BOLA TÁ OSOBA!!! 😅🤣 stane sa no, ďakujem za vygooglenie 🙃

28. júl 2022
avatar

@kisskiss mne sa len nechcelo tie pravidla vypisovat 😉

28. júl 2022