no napriklad nepeciem makronky ale rada ich jem😁
ibak peciem rada..napr aj vianocne kolaciky ale nejem ich
Ja peciem len to co rada jem....ale rada jem aj ked napecie niekto iny...
popravde ani neviem čo to je ☹Ani nepečiem a ani moc koláče rada nemám Tak maximálne veterníky z Kauflandu
Ja sladke zial milujem, ale napriklad, rada peciem laskonky, ale strasne ich nemam rada..🙂
Ja som ich este nikdy nekostovala ,nie este ze piekla. Babi nedate mi nejaky overeny recept, ze by som ich skusila? Dakujeeeem😘
Ja tiež nepečiem (neviem piecť) makronky, a preto si ich rada dám. Ale vo všeobecnosti si radšej dám niekde dobrý zákusok (nejaký kvalitnejší), lebo keby som mala upiecť celý koláč, nemá to kto zjesť. :D
Najradsej peciem maso. Aj ho najradsej jem. 😀 Kolace ako ktore a ako kedy (piect aj jest). 🙂
Ja som makronky raz robila, vysla mi polovica plechov, boli dobre ale tak neskhtocne sladke....uf. takze som ich uz nepiekla (fakt je tk fuška abg sa vydarili), nejem ich ale davam na torty, su na nich krasne a tych 3-4ks na celu tortu stacia 🙂 a pečiem? Muffiny z tvarohoveho cesta, pretoze ich milujú moje deti
Ja by som vypekala cele dni ale nema to kto jest....tak musim ja😂
ja milujem pečenie ale nepečiem stale pečie teta a svokra😉kolace velmi lubim a je to na mne aj vidiet😜
Ja pečiem rada ale veľmi nejem ..jedia manžel a dcéra
Ja nic nepeciem lebo k Tomu nemam vztah ale ani take nejem
toto som nikdy nerobila a ani nejedla, ale laka vyskusat oboje,,,,,,,,,,velmi 🙂
Ja veľmi rada pečiem... teraz najradšej osie hniezda so slaným karamelom, ktoré milujem. No niekedy napeciem, ale nestihnem ani ochutnať
Som na tom podobne 😊 pečiem pernicky, no vôbec ich nejem. Tieto Vianoce boli rekordné. Napecenych cez 700ks a zjedla som max.5kuskov 😁😁
@erikovamonika nadhera
Ja tiež som pekávala a nejedla. Teraz už iba výnimočne keď má prísť návšteva
@nesvadbovo daj prosim recept na makronky!
Peciem rada a manzel rad zje 🙂
@erikovamonika odpadla som, nadhera!! Robis ich aj na objednavku? Par by som na stromcek objednala. A ani sa necudujem, ze ich nejes, to by bol hriech, taku nadheru pojest 😉
@erikovamonika aaa, uz som nasla, pisem Ti 😉
@erikovamonika tie su krasne a tie domceky... nadhera :0)
Ja pečiem celkom rada, ale vždy ich stihnú doma rýchle zjesť deti 🙂 🙂 🙂
Ja rada peciem,ked je cas a aj rada vyskusam...
@rybka08
@zuzulienka301
@nesvadbovo kocky dakujem za pochvalu 🙂 myslim ,ze tento rok sa moje hobby celkom dost posunulo a konecne mozem povedat, ze aj ja sama som uz s vysledkom spokojna ❤
Ja som ich ešte nikdy nepiekla ani nejedla :D
Ja celkom rada pečiem, ale keďže ani ja, ani !anžel a ani malá nie sme moc vyznávačmi sladkého, tak môj talent (😂😂😂) ostáva nepovšimnutý😁
Pečiem iba to čo mi chutí 😂
Ja by som to chcela vyskúšať nejesť keď upečiem 🤣🤣🤣prosím ťa 🙏receptík máš na ne?
Aj ja poprosim lahky receptik na ne 😉
A ja ani nepečiem ani nejem 👍
@anka2103
@tatianasevcikova
@mucilienka recept urcite bude. Ja som ich teda vyskusala hromadu, vsetky praskali ako dive, ale myslim, ze uz som im konecne prisla na zubok 😉
Inak baby, tie ktore vydrzite nezjest, co upeciete, mate moj obdiv. Ja to nejem iba vtedy, ked robim pre niekoho viac druhov, ze uz mam sladkeho az nad hlavu z testovania 😉
Ja peciem a aj jem samozrejme,peciem.kazdy tyzden.Milujem makronky ale na to si este netrufam.😕
Tiez peciem rada, najma jablkove,tvarohove ale uz sa mi stalo, ze som ani neochutnala. Inak sladke zboznujeme vsetci🙂
@nesvadbovo teším sa na receptík mám doma na to formičky a ešte som ich neurobila 😱
nasi maju radi linecke ale ja ich nejem (nemam rada dzem) a milujem puncove ale nerobievam ich
dakujem krasne za vsetky komentare! aj za pecene maso, ved pecenie ako pecenie, vsak ano :D krasny a sladky vecer vam zelam! a, samozrejme, posielam slubene srdiecka 🙂
Ja som tiež skúšala naposledy! A poviem Vám - prvá várka nevyšla :D tak som zjedla skoro všetky nepodarky a potom na pekné, som už vôbec nemala chuť!
@svetlana_pristasova pozname 😄 Moja neter ich nazyvala skarede piskotky a hryzla ich jednu od druhej 😅
@erikovamonika nádhernééé 👏👏👏😍
@miminka327 dakujeeeem 😊



Ja tak isto milujem pečenie koláčov, ale nikdy ich nejem🙂 na to sú deti 😂