***Mini súťaž o ďalší balíček 4 ELEMENTS ***
Získajte hojivý balzam + lahodný sypaný levanduľový čaj, všetko originál 4 Elements by Trinity Hotels. Ako sa zapojiť?
Napíšte mi, kde ste dovolenkovali minulé leto (aj keď ste nikde neboli - chcem si spraviť taký malý prieskum 😎💃 ) na záver vylosujem jednu, ktorej pošlem balíček 4 Elements. Svoje odpovede píšte sem pod príspevok 😉
Ako malú inšpiráciu pridávam zostrih z letných pobytov v našich Trinity Hotels & Resorts ❤
my sme boli s dcérkou v Bulharsku
Vo Výsokych Tatrách🙂
Už pár rokov sme neboli nikde... Ale už druhý rok bývame v dome so záhradou tak aspoň čosi 😁
V Chorvatsku a na Liptove sme boli minule leto 😊
Minulé leto výletik do Senca 🚂
V zahrade sme dovolenkovali 😀
Minulé leto sme prazdninovali u mojich rodičov na chate a týždeň sme strávili v hoteli Atrium 🙂 Tento rok tam ideme znovu 😉
V lete hotel Sitno a Patince a v zime hotel Atrium 🙂
Keďže deti boli malé a uplakané, tak doma na záhrade 🙂
Boli sme v Chorvátsku
V Bulharsku a ešte predĺžený víkend vo Vysokých Tatrách a vo wellnes hoteli Patince.
Dovolenkovali sme doma, chodili sme po výletoch 😊
Boli sme na 4 dni v Tatrách 🙂
Konečne sme zažili Oravu😍,na chate-po kamaratovej mamine,dni sme trávili vyletmi Terchova,Vychylovka,lanovka..ničnerobenie na dvore a návšteva kamarátovej oravskej rodiny aj s harmonikou a piesňou Na Orave dobre🤣😍🎵🎶...parádne bolo
A boli sme opäť v Čachticiach,pozrieť Batoričku a čachticke podzemie-odporucam🖕👍
Boli sme doma,poväčšine teda na chalupe u starých rodičov,kde sme si užívali náš malý zázrak (má čerstvý rok teraz)..nohy občas v bazéne,občas v úlohe,lebo piesku..cooool
Občas v hline tam malo byť 😂
dovolenka v Sitne potom v sme boli na vyletoch v Zoo,u krsneho vylet vlacikom🌞
Už pár rokov sme nemali možnosť niekam ísť k moru... Bývame na Liptove, ale keďže ja mam aj v Tatrách dom chodíme tam oddýchnuť. Boli sme pozrieť aj našu krásnu Bratislavu, náš bývalý domov keďže sme sa odtiaľ presťahovali pred 4 rokmi. A tak sme výletovali po Slovensku 😊
Chodili sme k babine, sice to je len cez ulicu 😀 ale nafukali sme detsky bazen a mali sme raj
Nikde. Iba pár dní u rodiny na SK
V Trenčíne u sestry. Nejaký pobyt by potešil, no nedá sa
My sme boli na Šírave a Domaši ...😊
Minulé leto som bola po komplikovanej operácii, takže doma.
Peniažky na dovolenku aj tak nemáme, no tá bolesť.
V tom čase ešte aj odišiel priateľ, nechal ma samu v bolestiach a horuckach.
...sú to veľmi bolestivé spomienky stále.
Taka tradícia predĺžený víkend na Orave aspoň raz do roka niekam 🙂
Minule leto sme boli s priatelmi na dovolenke v Taliansku. Bola to neskutocne krasna dovolenka pretoze mame rovnako stare deti (rozdiel 4dni) vtedy mali pol rok a oba pary sme mali mesiac po svadbe 🥰 fakt super dovolenka co by som nepovedala ze si to tak uzijeme s detmi ale zvladli to na 1* a skoro stale spali 😂 aj v kociku do polnoci pri nas ked sme sa kupali v bazene 😂
My sme leto trávili na Slovensku, manžel nemá ešte odvahu ísť s deťmi do zahraničia, takže sme výletovali po Slovensku, oddychovali v Štúrove a na Donovaloch 🙂
Leto ako vždy som trávila doma pretože so siedmimi deťmi to nikdy nevychádzalo a ešte stále nevychádza zostala som na všetko sama
Mne sa minulý rok pošťastilo prvýkrát ísť do zahraničia do rovno do Talianska 😍 nebola to síce úplne dovolenka ale videla som veľa krásnych miest a určite to stalo zato
@blbovina držím palce, niekedy to nevieme ovplyvniť, ale snáď zlé spomienky nahradia tie pozitívne 😉
@bubik91 tak to znie fakt super, je super keď je možnosť cestovať, deti sa naučia, adaptujú 🙂
Minule leto sme si užili.Tatino bol viac doma ako v práci tak sme sa chodili kúpat na bazén blízko nás deti bazén a celkovo vodu milujú,pre deti ako stvorený a boli sme na dovolenke v Chorvátsku (Mandre) ,prvy krát pri mori.
Všetci sme mali zážitok ,páčilo sa nám a opäť pre nás bolo najviac to ,že sme boli spolu 👨👩👦👦
My sme boli pár dní na Donovaloch a potom ešte v Egypte. Bolo krásne, rada spomínam. 😊
Pochodili sme s deťmi Oravu,aby ju spoznali a Tatry
Minuly rok som ocakavala nase prve dietatko a bola som az prehnane opatrna. Takze nasa dovolenka bola len na kysuciach v skanzene a este sme boli kuknut v terchovej. Som z cadce a cestovat som nechcela. Nakoniec som v siestom mesiaci skoncila na operacii a som rada ze dnes sme obaja na zive.Odvtedy som rozhodnuta kazdy den vychutnavat naplno. Takze dufam ze tento rok sa niekam podari a uzijeme si uz traja.✈️🚂🚗🚌
My sme boli v Slovensko raji a za dovolenku deti zobrali aj 1-dňový výlet do Nitry na Agrokomplex 🙂
Na Orave.😊
My sme boli v Štúrove ☺velmi sa nam tam paci
Len doma, chodili sme na bicykle, kúpať sa na jazerá a ku kamarátom.. Toto leto iné nebude
doma na dvore s bazenom. 🙂
Boli sme v Tatrach 🙂
Podhájska ale v súkromí v lese kdeje rodinný dom bazén záhrada. A u svokry v Levoči.
Neboli sme nikde🙂 ale zato máme hotový dvor a pec napojený na komín a kopu iných veci z ktorých sa teraz len a len vytesujeme🙂
Minulý rok sme dovolenkovali na Balatone, v Maďarsku. Už som bola tehotná, tak sme nechceli ísť ďaleko a brali sme so sebou aj nášho 15-ročného westíka.
Potom sme si ešte pred pôrodom boli oddýchnuť vo Vyhniach v hoteli Sitno. Chceli sme vyskúšať baby friendly hotel, aby sme videli aká je tam atmosféra a naladili sa na bábätko. Úžasne sme si oddýchli a kochali sme sa v okolitej prírode, aj pohľadom na detičky ktoré tam dovolenkovali 🙂
V minulé leto sme boli v Štúrove - našom obľúbenom 🙂 Bolo úžasne 🙂
V Bulharsku slnečne pobrež🏊♀️🌞ie
V Turecku a v Zdiari
Pekne doma na záhradke, maximálne nejaké kúpalisko, výletík 😉
V Chorvatsku
V Turecku
@patricia_trinityhotels už na to neverím
My na dlhsie kvoli manzelovej praci chodit zial nemozeme,ale ked je doma tak sme sa boli kupat na kupaliskach,na kolotococh,zmrzka,ihriska s detmi a tak😊
V Taliansku v Lignane
Minulý rok sme neboli nikde keďže v júni sme mali vlastnú svadbu a ja som bola tehotná tak sme boli len domka a prerábali sme ;) keďže som bola tehotná tak svadobná cesta nebola a presunuli sme ju azz o rok keď bude malý trošku väčší ;) tento rok by sme niekam chcelli určite ísť niekde do prírody napr Tatry ;) tak už poctivo hľadám nejaku dovolenku co nám bude vyhovovať všetkým trom ;) a pre malého bude tento rok prvá jeho dovolenka ☺️🤗🤗
Minulé leto sme boli v Tatrách na našej prvej spoločnej dovolenke, kde našej malej 5 mesačnej láske vyšli rovno 2 prvé zubky...takže sme mali “super” noci 😀 ale dovolenku sme si aj tak užili ♥️
My sme minulé leto dovolenkovali u babky na východnom Slovensku a u Vás v Sitne
Minulé leto? 😁 Tak to som dovolenkovala v pôrodnici 😁 minulé leto sme neboli nikde
Minulé leto sme 9 dni strávili s deťmi ( a hlavne kvôli nim) v Albánsku... 🙂
Minulé leto sme strávili v Nemecku v Alpách. V nasom oblubenom Berchtesgaden-e❤️
Minuly a aj predminuly rok sme boli 2dni v slov.raji stanovat. Nikde inde nam to nevyslo.
Super, tu by sa deti vyšantili 😊🌞🤽⛱️
Pekný večer prajem,
ďakujeme za všetky príspevky v súťaži - dnes sme losovali, tak poďme potešiť jednu z vás😉. Výhru – hojivý balzam + lahodný sypaný levanduľový čaj, všetko originál 4 Elements by Trinity Hotels, získava @zlatina0502 👏
Srdečne gratulujeme. Skontrolujte si prosím svoje IP - píšem vám súkromnú správu ohľadom vybavenia a doručenia výhry 👍
@patricia_trinityhotels jeeej ďakujem veľmi pekne ❤️❤️veľmi sa teším ze sa konečne aj na mňa šťastie usmialo 😊
Na Liptove u starkych celé leto