Môžem sa opýtať načo slúži táto stránka?.... Hejty, polovica duplicitních nickov a ďalšie....
Ľudia buďme k sebe milší
Aký parádna chyba, že "vymrdlo" 😀 ... hej, je to tu iné, ako pred rokmi, no ja takisto selektujem, chodí tu veľa žien, ktoré musia doma držať huby, tak sem prenášajú svoju frustráciu, tvárou v tvár by také husté isto neboli ... ale kopu užitočných vecí, skúseností od iných mamičiek tu veľakrát nájdem ... ja to tu beriem s nadhľadom 😉
Aký parádna chyba, že "vymrdlo" 😀 ... hej, je to tu iné, ako pred rokmi, no ja takisto selektujem, chodí tu veľa žien, ktoré musia doma držať huby, tak sem prenášajú svoju frustráciu, tvárou v tvár by také husté isto neboli ... ale kopu užitočných vecí, skúseností od iných mamičiek tu veľakrát nájdem ... ja to tu beriem s nadhľadom 😉
@dzulli1980 presne, ten nadhlad tu je alfa omega, aby tu cloveka doslova nemrdlo 😁😁👌🏻
@dzulli1980 presne, ten nadhlad tu je alfa omega, aby tu cloveka doslova nemrdlo 😁😁👌🏻
@heidi4 👍😀
Aký parádna chyba, že "vymrdlo" 😀 ... hej, je to tu iné, ako pred rokmi, no ja takisto selektujem, chodí tu veľa žien, ktoré musia doma držať huby, tak sem prenášajú svoju frustráciu, tvárou v tvár by také husté isto neboli ... ale kopu užitočných vecí, skúseností od iných mamičiek tu veľakrát nájdem ... ja to tu beriem s nadhľadom 😉
@dzulli1980 to je pravda, rady sú tu fajn len tá frustrácia....
Podpapucnik obecný by niektorým nestíhal keď ich vypustia z klietky
Ty brdo, si tu mesiac a uz selektujes duplictne nicky👍
@dzulli1980 to je pravda, rady sú tu fajn len tá frustrácia....
Podpapucnik obecný by niektorým nestíhal keď ich vypustia z klietky
@selka1066 a ty si ktory duplicitny nick, ked mas taky prehlad mesiac od registrácie? 😁
Na koníky nemusí byť človek registrovaný aby videl príspevky...sú verejne vyhladatelne a poukazuje na ně už aj vyhľadávač🙂
A úprimne v mojom pracovnom odbore...
Žeby som vedela viac
Ci pána a tie duplicitné nicky si odhalila len tak, ráno pri káve ?
Ja som tu dlhsie nebola...tych anonymov je tu ako maku
tu na ploche si vieš vypnut nicky ktoré ti vadia, plochu si vyfiltruješ, skupiny si tiež vieš vybrat podla seba
jedine forum tam anonym to je občas cez čiaru ale tak zase , vidim anonym nereagujem

Vidíš len to,co chceš vidieť.
Naučila som sa tu selektovat par nickov a veru dnes som žiaden hejt nevidela.....roluj a hotovo.