icon

Môžem sa opýtať načo slúži táto stránka?.... Hejty, polovica duplicitních nickov a ďalšie....
Ľudia buďme k sebe milší

avatar

Vidíš len to,co chceš vidieť.
Naučila som sa tu selektovat par nickov a veru dnes som žiaden hejt nevidela.....roluj a hotovo.

28. feb 2026
avatar
@amel

Vidíš len to,co chceš vidieť.
Naučila som sa tu selektovat par nickov a veru dnes som žiaden hejt nevidela.....roluj a hotovo.

@amel áno to je aj môj názor, len občas človek chytí takú slabosť a celé zlé...neviem, ale mám pocit že dobro už vymrdlo

28. feb 2026
avatar

Aký parádna chyba, že "vymrdlo" 😀 ... hej, je to tu iné, ako pred rokmi, no ja takisto selektujem, chodí tu veľa žien, ktoré musia doma držať huby, tak sem prenášajú svoju frustráciu, tvárou v tvár by také husté isto neboli ... ale kopu užitočných vecí, skúseností od iných mamičiek tu veľakrát nájdem ... ja to tu beriem s nadhľadom 😉

28. feb 2026
avatar
@dzulli1980

Aký parádna chyba, že "vymrdlo" 😀 ... hej, je to tu iné, ako pred rokmi, no ja takisto selektujem, chodí tu veľa žien, ktoré musia doma držať huby, tak sem prenášajú svoju frustráciu, tvárou v tvár by také husté isto neboli ... ale kopu užitočných vecí, skúseností od iných mamičiek tu veľakrát nájdem ... ja to tu beriem s nadhľadom 😉

@dzulli1980 presne, ten nadhlad tu je alfa omega, aby tu cloveka doslova nemrdlo 😁😁👌🏻

28. feb 2026
avatar
@heidi4

@dzulli1980 presne, ten nadhlad tu je alfa omega, aby tu cloveka doslova nemrdlo 😁😁👌🏻

@heidi4 👍😀

28. feb 2026
avatar
@dzulli1980

Aký parádna chyba, že "vymrdlo" 😀 ... hej, je to tu iné, ako pred rokmi, no ja takisto selektujem, chodí tu veľa žien, ktoré musia doma držať huby, tak sem prenášajú svoju frustráciu, tvárou v tvár by také husté isto neboli ... ale kopu užitočných vecí, skúseností od iných mamičiek tu veľakrát nájdem ... ja to tu beriem s nadhľadom 😉

@dzulli1980 to je pravda, rady sú tu fajn len tá frustrácia....
Podpapucnik obecný by niektorým nestíhal keď ich vypustia z klietky

28. feb 2026
avatar

Ty brdo, si tu mesiac a uz selektujes duplictne nicky👍

28. feb 2026
avatar
@selka1066

@dzulli1980 to je pravda, rady sú tu fajn len tá frustrácia....
Podpapucnik obecný by niektorým nestíhal keď ich vypustia z klietky

@selka1066 a ty si ktory duplicitny nick, ked mas taky prehlad mesiac od registrácie? 😁

28. feb 2026
avatar

Na koníky nemusí byť človek registrovaný aby videl príspevky...sú verejne vyhladatelne a poukazuje na ně už aj vyhľadávač🙂

28. feb 2026
avatar

A úprimne v mojom pracovnom odbore...

28. feb 2026
avatar

Žeby som vedela viac

28. feb 2026
avatar

Ci pána a tie duplicitné nicky si odhalila len tak, ráno pri káve ?

28. feb 2026
avatar
@selka1066

Na koníky nemusí byť človek registrovaný aby videl príspevky...sú verejne vyhladatelne a poukazuje na ně už aj vyhľadávač🙂

@selka1066 jasne kolko? 2-3 roky tu sliedis anonymne, az sa ti tak stranka zapacila ze si sa zaregistrovala.🙄

28. feb 2026
avatar
@natalka13

@selka1066 jasne kolko? 2-3 roky tu sliedis anonymne, az sa ti tak stranka zapacila ze si sa zaregistrovala.🙄

@natalka13 som tu uz "sto rokov" a registrujem tak 1-2 duplicitnych nickov (aj to je len dohad)

28. feb 2026
avatar

Ja som tu dlhsie nebola...tych anonymov je tu ako maku

1. mar 2026
avatar
@selka1066

@amel áno to je aj môj názor, len občas človek chytí takú slabosť a celé zlé...neviem, ale mám pocit že dobro už vymrdlo

@selka1066 aj ty týmto príspevkom hejtujes, uvedomuješ si to ?

Stránka slúži na to, aby sme vedeli, kedy začína nový mesiac predsa

1. mar 2026
avatar

tu na ploche si vieš vypnut nicky ktoré ti vadia, plochu si vyfiltruješ, skupiny si tiež vieš vybrat podla seba
jedine forum tam anonym to je občas cez čiaru ale tak zase , vidim anonym nereagujem

1. mar 2026