Ja mlieko nemam rada vseobecne.ale decka ficia na jahodovom a vanilkovom brejku takze u nas nikdy nechybaju 😃
Aj tak je najlepsie 😉
Áno skúšali 😊 ja som veľmi rada, že je tam menej cukru, chutí super a aj pre deti je to lepšie 👍 dni s Rajo Brejkami sme sledovali. 😊

ja som to dlho obchádzala a teraz nechápem, ako sme bez toho fungovali 😉 Super vecička na desiatu pre môjho drobca-druháka. Málo čo zje v škole, väčšinu desiaty priniesol domov, no a z tohto mliečka prinesie domov iba ten obal zo slamky 😀
Hej v sobotu pred prednaskou v skole som si kupila kakaove :D a vratila sa do starych cias :D
Jasné. Chutilo. Nosime do školy na desiatu.🙂
Máme v škole automat a dcére dobijam kartu,aby si mohla na desiatu dať. A teším sa ked mi občas prinesie domov,rada si dám aj ja 😄
Jasné, chutí nám... Dcérka si kupuje v škole v automate a malý vždy od nej "vyžobre", aby kúpila aj jemu, lebo mu moc chutí... Najradšej majú kakaové, vždy je oň bitka ak náhodou ostane len jedno...
🙂 chutilo 🙂 vanilkové
Mojej najviac chuti jahodove🙂
Je výrazne lepšie...naša Ami fičí na cokoladovom 🙂
Chuti nielen nasim trom detom ale velmi oblubuje ocino a mamina(moja maličkosť) 🙂,a hlavne dobre sikovne balenie i na dlhsie cesty autom,padne vhod osviezi i zasyti 🙂 🙂
Môj malý vôbec mlieko nechce. Práve keď bežali dni s brejky a my sme sa dozvedeli,ze nie je precuktovane aj keď ma príchuť, tak sme ho začali kupovať.No a malý malý uz presne vie,kde v obchode sa brejky nachádza,tak si ho chodí rovno sám vyberat. dokonca už aj ja som sa na neho naučila,tak si ho cuckame spolu 😊
Moji synovia su na tom zavisli. Starsi vzdy donesie zo skoly z automatu aj mladsiemu. Starsi lubi vanilkove a mladsi vanilku a jahodu. Zapojili sme sa aj do testovania ale ako vzdy, nevybrali nas ☹
Dni s Brejkami som sledovala , su tie najlepšie 🙂 každé jedno je fajné
Áno, už ich pravidelne kupujeme 🙂 u nás najviac chutí kakaové, aj vanilkové je fajn, no na jahodové moji chlapi veľmi neoblubujú
Ajoj, áno postrehli su oveľa chutnejsie jakubko má najradšej vanilkove a ja chodim vyjedat potajomky kakaove : )
Su mnamkove,teda to vanilkove.Ine mliecko mi Ninka nevypije.
My si davame kupovat a jahodkovy u nas vyhral 😊
Moja dcéra miluje to kakaové, toto nové sme zatiaľ nezohnali, u nás ešte nebolo 😔
Vanilkove je u nas top😊
Vanilkové mňam😍
Vyskusane, zatial len kakaove a vanilkove. Oboje chutili, nielen detom, ale aj ja som si na tajnasa s chutou srsla 🙂
Milujem vanilkové a čokoládové 🙂❤
u nás len kakaové.( chutia najviac )niekedy sa neújdu ani detom,lebo všetko vypijú rodičia...🙂
Je to super volba na cestu
ako som si tu tento tyzden prechadzala novinky, a zbadala tieto "brejky" - zacala ma hryzt zvedavost ako chutia, tak som si hned musela kupit. Zatial som skusala vanilkove v praci na desiatu a bolo super 👍 este chcem vyskusat aj cokoladove 😉
manzel si kupoval davnejsie "mliecko" ku kolacu a tento tyzden som mu kupila opat "brejky" a sam poznamenal, ze je chut nejaka lepsia (tak dostal prednasku co vsetko obsahuju a ako su lepsie oproti inym) :D
Ja deticky este nemam ..ale toto mliecko si kupujem pre seba 😘 velmi chutne
Kupujeme si z drahým 💏👫. On kakaové ja vanilku.
Nedáme dopustiť na brejkyho.
Mňam mňam ❤
moj syn mliecka miluje...a toto je naozaj super, ja som zmenu chuti sice nepostrehla, ale je super ze imi sa nestazuje zeby sa nieco zmenilo, takže je naozaj top 🙂 a je mu jedno aka je tam prichuť
My sme si ho tiez velmi radi kupovali, ale teraz nam pri skole zrusili CBA. Tak cakame kedy otvoria Klas a dufame ze bude tiez v primeranej cene.
Mame radi vanilkove, super ze je v nom menej cukru 😊
Moje detičky milujú vanilkové. Jedno nikdy nestačí😉
výborné je čokoládové, keď kočíkujem malú tak v ruke nesmie chýbať (v mojej) :🙂
Nám.chuti vanilkove ma.lepsiu chuť ako predtym 🙂 🙂
Aj mi mame radi všetky prichute a nesmie chybat v nasej chladnicke, su vznikajuce.
Aj nam velmi chuti a doteraz mi maly ani mliecko nechcel tak sa velmi tesim a rada vyskusam aj ine prichute 👍😍
u nas mladsi syncek iba cokoladove,starsi hocijake....ale v chladnicke nesmie chybat😉
ocenujem to ze sa zmenilo zlozenie,aj ked drobci to asi nepostrehli 👍
chutí nám, na striedoačku s inými 🙂 👏👍😘
u nás topka vanilkové 🙂
Momentalne kupujeme jahodove pre syna....vzdy si ho sam hadze do kosika..oblubene 🙂
Ja to nekupujem keďže mám intoleranciu laktózy a syn má na ňu tiež nábeh ☹
Ale tie tašky sú kraane
Ja to nekupujem keďže mám intoleranciu laktózy a syn má na ňu tiež nábeh ☹
Ale tie tašky sú kraane
*krásne
moj 4-rocny syn Igorko pije iba kakaove, sem tam vanilkove, ale kakaove je pre nas TOP. je to jeho ranna kavicka, bez nej neodideme do skolky, pani ucitelky uz su zvyknute, ze si piju svoju rannu kavicku a Igorko s nimi .. aj s babkou kavickuje, to ich nemoze pri tom nikto vyrusit .. ja osobne som rada za menej cukru
u nas vedie vanilkove 🙂
Môj syn má najradšej vanilkové
Som rada ze dali menej cukru je to chutnejsie. Najradsej mame vanilkove.
Ked som prestala davat malému (rozumej 3 ročnému) mlieko do flasky, prestal ho pit....az kym som nenatrafila v obchode na Brejky...vzala som na,,skusku,, jahodove a vanilkove a odvtedy sme ,,zavisli,, aj ja aj maly 🙂 mnamka!
Nasa starsia ma rada vsetky druhy,,najradej by ich jedla kazdy den 🙂
❤ jeee a kto vyhral tasticku?
Dievcata, ste vsetky uzasne 🙂 Posielam srdiecka a blahozelam @henyli - prosim adresu do spravy, do predmetu napis Acidko taska 🙂
Pekny dnik!!
@meginka88, @maca21, @bianca11, @jaselena, @rischina, @n0mi, @michi284, @kajkajanka, @livinka1111, @annarita, @mysiatko, @malazuzka, @henyli, @miinka3333, @1kacena11, @erikaemkina, @jajkakk, @kupcovci, @anibrano, @luckula, @wnelia, @iwwi, @kristinagregorova, @kattie1982, @niobe7, @daniela364, @makovicka8, @mysickaevicka, @majah212, @olivieraa, @pauca, @nanina11, @sonicka75, @ikaika, @beka22, @magneska, @lujzamisko, @martinulka, @nona2007, @lejlla, @tanita73, @dcerka, @malinke55, @maminkalubka, @hora_lka, @sisi208, @beatkab25, @movin, @hamaka, @marvis
@tinka.binka ďakujem za ❤
@tinka.binka dakujem

@tinka.binka ďakujem
dakujem
Dakujem❤❤❤

Moje dieta od 9mesiacov neda do ust mlieko-teda okrem tohto.vypije tak max.pol krabicky ale pre nas je to obrovskyyy uspech 🙂