icon

Minulý týždeň sme tu mali Dni s Brejkami - ochutenými mliečkami od #rajo - skúšali ste ich už? Majú vynovené zloženie a teraz obsahujú menej pridaného cukru - postrehli ste zmenu v chuti? Jednej z vás pošlem za koment Acidko taštičku 🙂

avatar

Moje dieta od 9mesiacov neda do ust mlieko-teda okrem tohto.vypije tak max.pol krabicky ale pre nas je to obrovskyyy uspech 🙂

27. okt 2016
avatar

Ja mlieko nemam rada vseobecne.ale decka ficia na jahodovom a vanilkovom brejku takze u nas nikdy nechybaju 😃

27. okt 2016
avatar

Aj tak je najlepsie 😉

27. okt 2016
avatar

Áno skúšali 😊 ja som veľmi rada, že je tam menej cukru, chutí super a aj pre deti je to lepšie 👍 dni s Rajo Brejkami sme sledovali. 😊

sticker
27. okt 2016
avatar

ja som to dlho obchádzala a teraz nechápem, ako sme bez toho fungovali 😉 Super vecička na desiatu pre môjho drobca-druháka. Málo čo zje v škole, väčšinu desiaty priniesol domov, no a z tohto mliečka prinesie domov iba ten obal zo slamky 😀

27. okt 2016
avatar

Hej v sobotu pred prednaskou v skole som si kupila kakaove :D a vratila sa do starych cias :D

27. okt 2016
avatar

Jasné. Chutilo. Nosime do školy na desiatu.🙂

27. okt 2016
avatar

Máme v škole automat a dcére dobijam kartu,aby si mohla na desiatu dať. A teším sa ked mi občas prinesie domov,rada si dám aj ja 😄

27. okt 2016
avatar

Jasné, chutí nám... Dcérka si kupuje v škole v automate a malý vždy od nej "vyžobre", aby kúpila aj jemu, lebo mu moc chutí... Najradšej majú kakaové, vždy je oň bitka ak náhodou ostane len jedno...

27. okt 2016
avatar

🙂 chutilo 🙂 vanilkové

27. okt 2016
avatar

Mojej najviac chuti jahodove🙂

27. okt 2016
avatar

Je výrazne lepšie...naša Ami fičí na cokoladovom 🙂

27. okt 2016
avatar

Chuti nielen nasim trom detom ale velmi oblubuje ocino a mamina(moja maličkosť) 🙂,a hlavne dobre sikovne balenie i na dlhsie cesty autom,padne vhod osviezi i zasyti 🙂 🙂

27. okt 2016
avatar

Môj malý vôbec mlieko nechce. Práve keď bežali dni s brejky a my sme sa dozvedeli,ze nie je precuktovane aj keď ma príchuť, tak sme ho začali kupovať.No a malý malý uz presne vie,kde v obchode sa brejky nachádza,tak si ho chodí rovno sám vyberat. dokonca už aj ja som sa na neho naučila,tak si ho cuckame spolu 😊

27. okt 2016
avatar

Moji synovia su na tom zavisli. Starsi vzdy donesie zo skoly z automatu aj mladsiemu. Starsi lubi vanilkove a mladsi vanilku a jahodu. Zapojili sme sa aj do testovania ale ako vzdy, nevybrali nas ☹

27. okt 2016
avatar

Dni s Brejkami som sledovala , su tie najlepšie 🙂 každé jedno je fajné

27. okt 2016
avatar

Áno, už ich pravidelne kupujeme 🙂 u nás najviac chutí kakaové, aj vanilkové je fajn, no na jahodové moji chlapi veľmi neoblubujú

27. okt 2016
avatar

Ajoj, áno postrehli su oveľa chutnejsie jakubko má najradšej vanilkove a ja chodim vyjedat potajomky kakaove : )

27. okt 2016
avatar

Su mnamkove,teda to vanilkove.Ine mliecko mi Ninka nevypije.

27. okt 2016
avatar

My si davame kupovat a jahodkovy u nas vyhral 😊

27. okt 2016
avatar

Moja dcéra miluje to kakaové, toto nové sme zatiaľ nezohnali, u nás ešte nebolo 😔

27. okt 2016
avatar

Vanilkove je u nas top😊

27. okt 2016
avatar

Vanilkové mňam😍

27. okt 2016
avatar

Vyskusane, zatial len kakaove a vanilkove. Oboje chutili, nielen detom, ale aj ja som si na tajnasa s chutou srsla 🙂

27. okt 2016
avatar

Milujem vanilkové a čokoládové 🙂❤

27. okt 2016
avatar

u nás len kakaové.( chutia najviac )niekedy sa neújdu ani detom,lebo všetko vypijú rodičia...🙂

27. okt 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Je to super volba na cestu

27. okt 2016
avatar

ako som si tu tento tyzden prechadzala novinky, a zbadala tieto "brejky" - zacala ma hryzt zvedavost ako chutia, tak som si hned musela kupit. Zatial som skusala vanilkove v praci na desiatu a bolo super 👍 este chcem vyskusat aj cokoladove 😉

27. okt 2016
avatar

manzel si kupoval davnejsie "mliecko" ku kolacu a tento tyzden som mu kupila opat "brejky" a sam poznamenal, ze je chut nejaka lepsia (tak dostal prednasku co vsetko obsahuju a ako su lepsie oproti inym) :D

27. okt 2016
avatar

Ja deticky este nemam ..ale toto mliecko si kupujem pre seba 😘 velmi chutne

27. okt 2016
avatar

Kupujeme si z drahým 💏👫. On kakaové ja vanilku.
Nedáme dopustiť na brejkyho.
Mňam mňam ❤

27. okt 2016
avatar

moj syn mliecka miluje...a toto je naozaj super, ja som zmenu chuti sice nepostrehla, ale je super ze imi sa nestazuje zeby sa nieco zmenilo, takže je naozaj top 🙂 a je mu jedno aka je tam prichuť

28. okt 2016
avatar

My sme si ho tiez velmi radi kupovali, ale teraz nam pri skole zrusili CBA. Tak cakame kedy otvoria Klas a dufame ze bude tiez v primeranej cene.

28. okt 2016
avatar

Mame radi vanilkove, super ze je v nom menej cukru 😊

29. okt 2016
avatar

Moje detičky milujú vanilkové. Jedno nikdy nestačí😉

29. okt 2016
avatar

výborné je čokoládové, keď kočíkujem malú tak v ruke nesmie chýbať (v mojej) :🙂

29. okt 2016
avatar

Nám.chuti vanilkove ma.lepsiu chuť ako predtym 🙂 🙂

29. okt 2016
avatar

Aj mi mame radi všetky prichute a nesmie chybat v nasej chladnicke, su vznikajuce.

29. okt 2016
avatar

Aj nam velmi chuti a doteraz mi maly ani mliecko nechcel tak sa velmi tesim a rada vyskusam aj ine prichute 👍😍

29. okt 2016
avatar

u nas mladsi syncek iba cokoladove,starsi hocijake....ale v chladnicke nesmie chybat😉
ocenujem to ze sa zmenilo zlozenie,aj ked drobci to asi nepostrehli 👍

29. okt 2016
avatar

chutí nám, na striedoačku s inými 🙂 👏👍😘

29. okt 2016
avatar

u nás topka vanilkové 🙂

29. okt 2016
avatar

Momentalne kupujeme jahodove pre syna....vzdy si ho sam hadze do kosika..oblubene 🙂

29. okt 2016
avatar

Ja to nekupujem keďže mám intoleranciu laktózy a syn má na ňu tiež nábeh ☹
Ale tie tašky sú kraane

29. okt 2016
avatar

Ja to nekupujem keďže mám intoleranciu laktózy a syn má na ňu tiež nábeh ☹
Ale tie tašky sú kraane

29. okt 2016
avatar

*krásne

29. okt 2016
avatar

moj 4-rocny syn Igorko pije iba kakaove, sem tam vanilkove, ale kakaove je pre nas TOP. je to jeho ranna kavicka, bez nej neodideme do skolky, pani ucitelky uz su zvyknute, ze si piju svoju rannu kavicku a Igorko s nimi .. aj s babkou kavickuje, to ich nemoze pri tom nikto vyrusit .. ja osobne som rada za menej cukru

29. okt 2016
avatar

u nas vedie vanilkove 🙂

29. okt 2016
avatar

Môj syn má najradšej vanilkové

29. okt 2016
avatar

Som rada ze dali menej cukru je to chutnejsie. Najradsej mame vanilkove.

29. okt 2016
avatar

Ked som prestala davat malému (rozumej 3 ročnému) mlieko do flasky, prestal ho pit....az kym som nenatrafila v obchode na Brejky...vzala som na,,skusku,, jahodove a vanilkove a odvtedy sme ,,zavisli,, aj ja aj maly 🙂 mnamka!

29. okt 2016
avatar

Nasa starsia ma rada vsetky druhy,,najradej by ich jedla kazdy den 🙂

29. okt 2016
avatar

❤ jeee a kto vyhral tasticku?

31. okt 2016
avatar

Dievcata, ste vsetky uzasne 🙂 Posielam srdiecka a blahozelam @henyli - prosim adresu do spravy, do predmetu napis Acidko taska 🙂

Pekny dnik!!

@meginka88, @maca21, @bianca11, @jaselena, @rischina, @n0mi, @michi284, @kajkajanka, @livinka1111, @annarita, @mysiatko, @malazuzka, @henyli, @miinka3333, @1kacena11, @erikaemkina, @jajkakk, @kupcovci, @anibrano, @luckula, @wnelia, @iwwi, @kristinagregorova, @kattie1982, @niobe7, @daniela364, @makovicka8, @mysickaevicka, @majah212, @olivieraa, @pauca, @nanina11, @sonicka75, @ikaika, @beka22, @magneska, @lujzamisko, @martinulka, @nona2007, @lejlla, @tanita73, @dcerka, @malinke55, @maminkalubka, @hora_lka, @sisi208, @beatkab25, @movin, @hamaka, @marvis

3. nov 2016
avatar

@tinka.binka ďakujem za ❤

3. nov 2016
avatar
3. nov 2016
avatar
3. nov 2016
avatar

dakujem

3. nov 2016
avatar

Dakujem❤❤❤

5. nov 2016