Od pondelka o 16,30 sa na obrazovky TV vráti Milagros. 😍 Normálne sa na to teším! Môj drahý skonštatoval, že asi nebude doma. 🤣 Ale vraj jedného Divokého anjela on má naživo, tak v telke nepotrebuje.
Nuž, ja som na tomto seriáli vyrástla a vďaka nemu som sa naučila plynule po španielsky. Takže za mňa nostalgia ako svet. 🤗
Kto bude sledovať tiež? 🙋🏽♀️
Ja asi budem pozerať, lebo keď to chodilo bola som malá a rodičia mi nedovolili pozerať 😂
Palomu by mohli dat radsej 😃
veru ja som bola vtedy velmi mala ale nieco si pamätam😄, a moja sestra sa vtedy hrala na Milagros stale len siltovky nosila😂😂ale radsej by som si pozrela skrytu vasen😍
Mňa by potešila Esmeralda Kassandra a Rosalinda
Ked som to pozerala..bola som rada, ze nie som sama, ktorá sa tak "rozpravala" s Bohom..len som ho nevolala 🐢... inak ani zvučku sme nemohli vynechat.. alebo taka Manuela..moje detstvo
Keď budeš moja...lepšia telenovela
Ja tie juhamericke telenovely nezvladam😅
Ja by som znovu pozrela Skrytu vasen
Jednoducho Mária.....v dnešnej dobe je krásna žena z nej (aj vtedy bola)
@marcellka32 tú telenovelu nedali ani celú 😲
@matejakub aj moja
Ja som nepozerala, nemala som rada ten seriál.
Ja skôr Rosalinda, Esmeralda, Král dobytka, Isaura, Čierna perla a ešte jedna telenovela, neviem si spomenut na názov...🤨
Jednoducho Mária, Manuela to boli "nase" začiatky😁😅
Ja si pamatam ,ze na markize vzdy o 17.00-19.00 byvali tieto telenoveli na markize....ale za mna boli SLADKA LUSIA,DANIELA,CIGANSKE SRDCE najlepsie🙂
A na STV1 kral dobytka,divoky anjel,sladka valentina
Juj na tento serial som sa tesila, hlavne na tie casti kde hral Sergio, pacili sa mi v Tom case tmave tipy 🤣 preto som si zobrala modrookeho blondaka 😂 ale tieto serialy boli v tej dobe uzasne. Tesila som sa na kazdy jeden.
Ta ra ri ra ra ra lo ké kiero
Pero se ke mo ri ra..... 🎶🎶 😅
Už mi to znie v hlave, asi budem pozerať
Teším sa, no tiež by som si pozrela rada Medzi láskou a nenávisťou. A este jeden ale názov neviem, ten som mohla pozerať len začiatok.
Ešte jedna bola, ale názov si nepamätám, bolo to o chyžnej Bianke, tiež sa zaľúbila do syna majiteľa vily, kde pracovala a zaujalo ma tam okrem iného aj to, ako zvykla robievať krém z rakytníka....
Uz viem tú telenovelu😅... Por Amor - Čo dokáže láska..... , nevidela som to už dokonca
Ja som pozerala jednu jedinú telenovelu a tú som milovala.. volalo sa to žena na úteku, natalia oreiro tam hrala kačoru ❤️. To by mohli kvôli mne opakovať 😅
Ja som bola veľký fanúšik telenoviel, ale tohto Divokého anjela som nemala rada, strašne ma vytáčala tá Milagros, neviem prečo 🙈
Pamatate si niekto Luna Salvaje - Divoky mesiac? Sla chvilu po Divokom anjelovi (ten som zboznovala, mala som 9 rokov, takze pozerany potajomky ;) ). Ten mesiac bol neskutocna hlupost, no ako deti sme verili, ze je to pokracovanie Divokeho anjela 😀
V podstate som na Milagros vyrastala. Istú dobu som nosila košeľu okolo pásu ako ona 🙂
@fadama toto nebolo ono. Bol bohaty par, nemohli mat deti, najali si nejaku chudobnu babu, nech otehotnie s panom domu. Samozrejme, museli mat klasicky sex 😀 zamilovali sa do seba a po serii prekazok a nekonecnych desiatkach priserneho deja spolu stastne skoncili. Teda, asi nie stastne, lebo zivot po svadbe uz neukazali ;)
Carlita mala zaujímavé svadobné šaty
Jezkovi voči.
Telenovely.
Kráľ dobytka a "Bruno Berdinaci Mecenga" a Votrelkyna a "Carlos Alberto Chunkera" a Medzi láskou a nenávisťou a "Oktavio Viareal".
Žila som tym💗
@marie1104 juj ciganske srdce rychlo pripomeň....to boli tie tri sestry....matne si spomínam
Ale ženy popravde na bratov Rejesovcov nemá žiadna telenovela
@nataly1402 veru tak, skrytu vasen by som pozerala stale dookola
Ja som milovala telenovely, bez hanby priznám, že vďaka tomu som sa začala učiť po španielsky a nakoniec skončila na bilingválnom gymnáziu, učaroval mi ten jazyk a vďaka YouTube si občas pozriem aj telenovely, ktoré u nás nedávali. Silvia Navarro (Paloma) je už mexická hviezda prvej veľkosti a okrem telenoviel hra vo filmoch a divadle , je skvelá ☺️toto je moja obľúbená téma haha paradoxne milagros som rada nemala ale prerod Iva z chlapca na muža sa mi páčil
Ako sa volala ta kde boli 3 chudobne sestry, jedna sa volala "Njurka". A ked sa medzi sebou bavili tak sa neoslovovali menom ale "kde mas sestru", "co robi sestra"? :D
Prednedavnom som sem tam pozerala myslím na Prima love. Ja by som si strašne rada pozrela Manuelu a Kassandru. Ale to už je asi bez šance. 🤷♀️
@liana_k Tam až moje telenovelové rozhľady nesiahajú :D
@nataly1402
@brendaa Rosalinda a Čierna Perla boli super. Ale ďalšie už ma minuli. Pozerala som len tie s Nataliou. (Fanynka proste.) A ešte na nejakej maďarskej stanici dávali takú, že Marimar. Nerozumela som ani ťuk, ale pozerala som to, lebo v nej zas hrala Thalía. :D
@xsuzannex Chodí na Doma. Dve alebo tri časti za sebou. :D
@srdeenko19 Manuelu by som si pozrela aj ja. Bola som veľmi maličká, keď ju dávali a hrozne som sa bála ten Mirandy a tej masky :D
@sonia1712 Tiež som skončila dokonca VŠ s odborom Španielsky jazyk len vďala telenovelám :D
@maribell Kachorra bola dosť uletený seriál, ale tiež som ju pozerala. :D Podľa mňa som nevynechala ani jediný diel.
Inak baby ak môžem odporučiť a mate niekto možnosť v originále pozrieť (zdá sa mi, že na netflix to tiež hodili) pozrite si Amar a muerte ☺️jedna pecka, seriál vlastne telenovela, je to niečo skvelé doteraz predychavam koniec!! Hlavní postavu hra Michael Brown ( franco zo skrytej vášne a teda je z neho pan herec)




Všetky časti sú na youtube