icon

Od pondelka o 16,30 sa na obrazovky TV vráti Milagros. 😍 Normálne sa na to teším! Môj drahý skonštatoval, že asi nebude doma. 🤣 Ale vraj jedného Divokého anjela on má naživo, tak v telke nepotrebuje.
Nuž, ja som na tomto seriáli vyrástla a vďaka nemu som sa naučila plynule po španielsky. Takže za mňa nostalgia ako svet. 🤗
Kto bude sledovať tiež? 🙋🏽‍♀️

avatar

Všetky časti sú na youtube

16. júl 2022
avatar

Ja asi budem pozerať, lebo keď to chodilo bola som malá a rodičia mi nedovolili pozerať 😂

16. júl 2022
avatar

Palomu by mohli dat radsej 😃

16. júl 2022
avatar

veru ja som bola vtedy velmi mala ale nieco si pamätam😄, a moja sestra sa vtedy hrala na Milagros stale len siltovky nosila😂😂ale radsej by som si pozrela skrytu vasen😍

16. júl 2022
avatar

Mňa by potešila Esmeralda Kassandra a Rosalinda

16. júl 2022
avatar

Ked som to pozerala..bola som rada, ze nie som sama, ktorá sa tak "rozpravala" s Bohom..len som ho nevolala 🐢... inak ani zvučku sme nemohli vynechat.. alebo taka Manuela..moje detstvo

16. júl 2022
avatar

Keď budeš moja...lepšia telenovela

16. júl 2022
avatar

@liana_k Presne ,zatiaľ naj,naj ,najkrajšia telenovela na svete .Píšem za seba 😀

16. júl 2022
avatar

Ja tie juhamericke telenovely nezvladam😅

16. júl 2022
avatar

Ja by som znovu pozrela Skrytu vasen

16. júl 2022
avatar

Jednoducho Mária.....v dnešnej dobe je krásna žena z nej (aj vtedy bola)

16. júl 2022
avatar

@marcellka32 tú telenovelu nedali ani celú 😲

16. júl 2022
avatar
16. júl 2022
avatar
16. júl 2022
avatar

@calin Manuela bola prva, ktoru som videla, to by som si veru rada opat pozrela z nostalgie... ☺️

16. júl 2022
avatar

Ja som nepozerala, nemala som rada ten seriál.
Ja skôr Rosalinda, Esmeralda, Král dobytka, Isaura, Čierna perla a ešte jedna telenovela, neviem si spomenut na názov...🤨
Jednoducho Mária, Manuela to boli "nase" začiatky😁😅

16. júl 2022
avatar

Na ktorom programe to pojde?
@brendaa cierna perla bola supeer

16. júl 2022
avatar

Ja si pamatam ,ze na markize vzdy o 17.00-19.00 byvali tieto telenoveli na markize....ale za mna boli SLADKA LUSIA,DANIELA,CIGANSKE SRDCE najlepsie🙂
A na STV1 kral dobytka,divoky anjel,sladka valentina

16. júl 2022
avatar

Juj na tento serial som sa tesila, hlavne na tie casti kde hral Sergio, pacili sa mi v Tom case tmave tipy 🤣 preto som si zobrala modrookeho blondaka 😂 ale tieto serialy boli v tej dobe uzasne. Tesila som sa na kazdy jeden.

16. júl 2022
avatar

Ta ra ri ra ra ra lo ké kiero
Pero se ke mo ri ra..... 🎶🎶 😅
Už mi to znie v hlave, asi budem pozerať

16. júl 2022
avatar

@elly23 minuly rok som to z YT pozerala, kazdy vecer pri uspavani deciek ✔️ lepsie nez sediet pred telkou o 16:30

16. júl 2022
avatar

Teším sa, no tiež by som si pozrela rada Medzi láskou a nenávisťou. A este jeden ale názov neviem, ten som mohla pozerať len začiatok.

16. júl 2022
avatar

Ešte jedna bola, ale názov si nepamätám, bolo to o chyžnej Bianke, tiež sa zaľúbila do syna majiteľa vily, kde pracovala a zaujalo ma tam okrem iného aj to, ako zvykla robievať krém z rakytníka....

16. júl 2022
avatar

@fadama medzi laskou a nenavistou je na voyo 😄

16. júl 2022
avatar

@kika147 nemám voyo. 😀😀😚

16. júl 2022
avatar

@kika147 A prosím Ťa sú tam aj iné telenoveli ?

16. júl 2022
avatar

@matejakub ano aj turecke

16. júl 2022
avatar

@matejakub telenovely😀

16. júl 2022
avatar

@kika147 myslela som či je tam viacej Mexických ?

16. júl 2022
avatar

Uz viem tú telenovelu😅... Por Amor - Čo dokáže láska..... , nevidela som to už dokonca

16. júl 2022
avatar

Ja som pozerala jednu jedinú telenovelu a tú som milovala.. volalo sa to žena na úteku, natalia oreiro tam hrala kačoru ❤️. To by mohli kvôli mne opakovať 😅

16. júl 2022
avatar

Ja som bola veľký fanúšik telenoviel, ale tohto Divokého anjela som nemala rada, strašne ma vytáčala tá Milagros, neviem prečo 🙈

16. júl 2022
avatar

Pamatate si niekto Luna Salvaje - Divoky mesiac? Sla chvilu po Divokom anjelovi (ten som zboznovala, mala som 9 rokov, takze pozerany potajomky ;) ). Ten mesiac bol neskutocna hlupost, no ako deti sme verili, ze je to pokracovanie Divokeho anjela 😀

16. júl 2022
avatar

V podstate som na Milagros vyrastala. Istú dobu som nosila košeľu okolo pásu ako ona 🙂

16. júl 2022
avatar

@rohypnol1 o com to bolo? Ja si neviem spomenúť na jednu telenovelu.
Pamätám si iba toľko ze ona bola bohatá a on chudobnejší, ona ho zo začiatku nechcela a on na to prišiel ze sa s ním iba zahráva a bol k nej hnusný 😃🤔

16. júl 2022
avatar

@marhe ona žila so sesternicou alebo akým, nie? Taká blondína. Viem čo asi myslíš .to bolo fajn

16. júl 2022
avatar

@fadama toto nebolo ono. Bol bohaty par, nemohli mat deti, najali si nejaku chudobnu babu, nech otehotnie s panom domu. Samozrejme, museli mat klasicky sex 😀 zamilovali sa do seba a po serii prekazok a nekonecnych desiatkach priserneho deja spolu stastne skoncili. Teda, asi nie stastne, lebo zivot po svadbe uz neukazali ;)

16. júl 2022
avatar

@rohypnol1 🤣😃
Ďakujem, mohlo to byť zaujímavé ☺😘🤣

16. júl 2022
avatar

@matejakub toto bola moja topka ,Ked budes moja

16. júl 2022
avatar

Carlita mala zaujímavé svadobné šaty

16. júl 2022
avatar

@prhlavka Sem tam si ju pozriem na Ytube

16. júl 2022
avatar

Jezkovi voči.
Telenovely.
Kráľ dobytka a "Bruno Berdinaci Mecenga" a Votrelkyna a "Carlos Alberto Chunkera" a Medzi láskou a nenávisťou a "Oktavio Viareal".
Žila som tym💗

16. júl 2022
avatar

@marie1104 juj ciganske srdce rychlo pripomeň....to boli tie tri sestry....matne si spomínam

16. júl 2022
avatar

Ale ženy popravde na bratov Rejesovcov nemá žiadna telenovela

16. júl 2022
avatar

@nataly1402 veru tak, skrytu vasen by som pozerala stale dookola

16. júl 2022
avatar

@mipu áno, tá herečka hrá v seriáli, čo beží teraz na stv1, o nejakej lekárke...

17. júl 2022
avatar

@matejakub ja uz som ju z you tube dala dva krat 😂🤷, mne to z tych klasickych telenoviel prislo velmi vtipne, Techejros ani nehovorim, pacilo sa mi,ako Paloma chlastala Tequilu 😁

17. júl 2022
avatar

Ja som milovala telenovely, bez hanby priznám, že vďaka tomu som sa začala učiť po španielsky a nakoniec skončila na bilingválnom gymnáziu, učaroval mi ten jazyk a vďaka YouTube si občas pozriem aj telenovely, ktoré u nás nedávali. Silvia Navarro (Paloma) je už mexická hviezda prvej veľkosti a okrem telenoviel hra vo filmoch a divadle , je skvelá ☺️toto je moja obľúbená téma haha paradoxne milagros som rada nemala ale prerod Iva z chlapca na muža sa mi páčil

17. júl 2022
avatar

Ako sa volala ta kde boli 3 chudobne sestry, jedna sa volala "Njurka". A ked sa medzi sebou bavili tak sa neoslovovali menom ale "kde mas sestru", "co robi sestra"? :D

18. júl 2022
avatar

Prednedavnom som sem tam pozerala myslím na Prima love. Ja by som si strašne rada pozrela Manuelu a Kassandru. Ale to už je asi bez šance. 🤷‍♀️

18. júl 2022
avatar

@liana_k Tam až moje telenovelové rozhľady nesiahajú :D

19. júl 2022
avatar

@nataly1402
@brendaa Rosalinda a Čierna Perla boli super. Ale ďalšie už ma minuli. Pozerala som len tie s Nataliou. (Fanynka proste.) A ešte na nejakej maďarskej stanici dávali takú, že Marimar. Nerozumela som ani ťuk, ale pozerala som to, lebo v nej zas hrala Thalía. :D

19. júl 2022
avatar

@xsuzannex Chodí na Doma. Dve alebo tri časti za sebou. :D

19. júl 2022
avatar

@srdeenko19 Manuelu by som si pozrela aj ja. Bola som veľmi maličká, keď ju dávali a hrozne som sa bála ten Mirandy a tej masky :D

19. júl 2022
avatar

@sonia1712 Tiež som skončila dokonca VŠ s odborom Španielsky jazyk len vďala telenovelám :D

19. júl 2022
avatar

@maribell Kachorra bola dosť uletený seriál, ale tiež som ju pozerala. :D Podľa mňa som nevynechala ani jediný diel.

19. júl 2022
avatar

Inak baby ak môžem odporučiť a mate niekto možnosť v originále pozrieť (zdá sa mi, že na netflix to tiež hodili) pozrite si Amar a muerte ☺️jedna pecka, seriál vlastne telenovela, je to niečo skvelé doteraz predychavam koniec!! Hlavní postavu hra Michael Brown ( franco zo skrytej vášne a teda je z neho pan herec)

19. júl 2022
avatar

@fadama alma rebelde - navzdory osudu?

20. júl 2022
avatar

@natii presneee, to je ono👍☺😘

20. júl 2022