Môže ma moderátorka len tak vyhodiť zo skupiny? Nie, že by mi to žily trhalo, len má to zaujíma, nie som pre ňu "vyvolená" 😀
Môže
Akty x?
@klarissa25 nie, neporušila, ona aj písala,že ide vyhadzovať, čo jej nevyhovuju
@emjee áno 😅
@veronikaveron sef moze vsetko 😀
@modrava tak potom, beriem na vedomie 😀Bývalo tam zaujímavé čítanie, škoda 😀
No každa skupina ma nejake pravidla tak si nemyslim a nechce sa mi veriť aby mohla moderatorka len tak mirnix-dirnix vyhadzovať lebo si tak zmyslela bez porušenia praviediel
Kazda skupina ma pravidla, vyhadzuju sa tie, co to casto porusuju, rypu, nahadzuju veci mimo temy skupiny, najdi si to vhodne..
@anjelicek26 neporušila som nerýpala, nenahadzovala mimo témy,... Ale moderátorka si zamyslela
@veronikaveron pokial viem, bolo to hromadne prepustanie, nebola si vobec sama.. tak sa netrap 🙂
@modrava jasné, vravím, že mi to žily netrha, ale predpokladám, že tam ostane sama moderátorka a možno jej vyhovujúce 2 členky
tak tie vyhodené si založte svoju skupinu... 😉
Jej , aj mna ta sektárka vyhodila 😂
Co je to za skupinu? :D
to, co za vzbura tam vznikla a tot nasledok? 😁
To co za skupina?
@mima1
@sonia_wiener akty x záhady, alebo niečo také
Aha no tak ta proste zaaahadne vyhodila 😂😂😂 asi sa bala 😂😂
A existuje ešte ta skupina ? Mne ju ani nevyhľadá 😄
@lenka.25 bola súkromná, súkromné myslím, že nenájde
@veronikaveron uuuuuuu pozerám,že aj mňa vyhodila 😔 ani neviem kedy....juuuj to zabolelo....
@veronikaveron Ale nájde
Isto ta nevyhodila len tak, asi si porusila pravidla