Je tu december a s ním sa čochvíľa blížia aj najkrajšie sviatky v roku. Čo takto si tento predvianočný čas spríjemniť zaujímavými článkami, prekvapeniami a súťažami o srdiečka či pekné ceny? Ak ste za, tak vás pozývame zapojiť sa do Vianoc s ambasádorkami!

Ako na to? Jednoducho! Stačí dodržiavať pravidlá 😉
1. Sledovať blogy ambasádoriek značiek:
@zuzkanr - Baby Dove
@nesvadbovo - BabyLove
@domichrumi - Fisher-Price
@zuzannka10 - Pepco
@holubicka28 - Sunar
2. Čítať články Ambasádoriek! Počas týchto dvoch týždňov vyjde každý deň jeden článok. Každý deň si pre vás jedna z nás pripraví zopár tipov, rád a inšpirácií ako si spríjemniť toto kúzelné čakanie na Ježiška. Vašou úlohou je prečítať si článok, ktorý vyjde každý deň medzi 7:00-9:00.🎉
3. Dať like na článok a pod článok napísať komentár so svojou súťažnou odpoveďou. Na konci každého článku sa bude nachádzať súťaž, do ktorej máte možnosť sa zapojiť. Každá súťaž bude trvať 3 dni. Vyhrať môžete zaujímavé ceny, alebo poriadnu dávku srdiečok. O čo súťažíte sa dozviete stále na konci článku, aj so súťažnou otázkou.
Tešíte sa? My veľmi! Ste zvedavé, čo sa bude skrývať za prvým článkom?🎁
Sledujte blogy ambasádoriek #baby_dove, #babylove, #fisherprice, #pepco, #sunar aby ste vedeli kde sa práve súťaží!
Na dnes si môžeme dať menšiu súťaž o #srdiecka ❤️❤️❤️ Súťažná otázka za kopec srdiečok znie - V akých farbách bude tento rok zladený vás vianočný stromček?
Začíname už zajtra 2.12.2020 #vianoce_s_ambasadorkami





Bielo červený 💓🎄