Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

  Výsledky vyhľadávania pre slovo #babylove

  Zruš hľadanie

  Nedela ❤️

  (mini Pavlovky s domacim jahodovym lekvarom posypane mrazom susenymi jahodami od #babylove)

  Poznate jablkovu stavu od #babylove? Okrem toho, ze skvele chuti, je balena do sklenenych flias. A tie sa daju na rozdiel od tetrapakov doma dalej vyuzit.

  Ja som v nich uskladnila bazovy, zazvorovy a matovy sirup a par kusov som si odlozila na domaci kecup a pretlak 🙏🏻

  nesvadbovoAMBASÁDORKA
  29. jún 2020    Čítané 1216x

  Dovolenka s deťmi a ako si ju užiť

  Ako tak pozerám na názov tohto článku, mohla by som ho premenovať na “ako ju prežiť”. Lebo nebudeme si klamať, je to úplne iná dovolenka, na akú sme boli zvyknutí, kým sme deti nemali. Nehovorím, že horšia, kdeže, ale iná. A časy, keď sme s vyloženými nohami popíjali drinky, celé dni sa povaľovali, oddychovali, spoznávali a chillovali, sú na pár rokov dosť určite nenávratne preč. Napriek tomu si myslím, že takéto dovolenky sú dosť super, hoci sa z nich vrátim unavenejšia, ako keď som na ňu išla. Tento rok to vyzerá u väčšiny na dovolenku to na rodnej hrudi, a keďže sme sa pred pár dňami z jednej takej vrátili, povedala som si, že vám spíšem pár tipov, vďaka ktorým my na dovolenku nie len s radosťou spomíname, ale tešíme sa aj na každé ďalšie dobrodrúžo.

  Neverte instagramom

  Toto je úplne zásadná vec. To, čo vidíte na instagrame (aj na Modrom koníkovi) je len moment vytrhnutý zo situácie. Usmievajúce sa dieťa malo možno pred 5 minútami brutálny hysák, v mori sa možno celý čas kvôli vlnám nedalo kúpať, jedlo mohlo byť presolené, žena a muž pol dovolenky pohádaní… Jasné, nikto sa na sociálnych sieťach nebude chváliť tým, že sa má nafigu a mal radšej ostať doma. Lebo veď internety znesú, však áno. 

  Myslím, že všetci už vieme, že reálny a internetový život sú dve rôzne veci. Tak na to myslite aj pri prezeraní fotiek z dovolenky a výletov. Veď si pozrite tie vaše, no vidíte tam dieťa v totálnom amoku? Kdeže! Na fotkách sa celá rodinka usmieva do objektívu, v pozadí absolútna nádhera, vy s dokonalým make-upom a skoro by ste aj zabudli, že ste tesne predtým mali chuť pobaliť kufre a vrátiť sa domov. Či?

  Nemajte veľké ideály

  Viem, my dospeláci máme takú tendenciu, upínať sa na budúcnosť - lepšie bude zajtra, cez víkend, o rok, keď deti vyrastú a podobne. Rovnako je to s dovolenkou, tak sa na ňu tešíme, až si ju vo svojej mysli úplne zidealizujeme. Budeme si bohapusto užívať, nič nebudeme robiť, decká budú šťastím bez seba, lebo sú na dovolenke, a život budú samé dúhy a jednorožce.

  Ale… Treba počítať aj s možnosťou, že decká budú spať menej, ako inokedy. Že za ten svet nebudú chcieť vliezť do vody. Že celý výlet budú na suchých rožkoch a vývare lebo všetko ostatné je fuj. Že na druhý deň ochorejú a vy strávite dovolenku v hotelovej izbe… Takýchto “že” by sa našlo, čo? 

  A ak sa tak stane, tak to treba prijať s pokorou a snažiť sa nájsť v situácii východisko pre všetkých a nie sa zlostiť na celý svet. Lebo v konečnom dôsledku akurát tak zničíte celý deň sebe aj všetkým okolo…

  Pripravte si "balíček záchrany"

  Ten majte pri sebe za každých okolností, lebo, ako názov napovedá, vie vás zachrániť v malej detskej núdzi 🙂 Ten náš obsahuje nejaké trvanlivé dobrôtky, chrumky a čerstvé ovocie nakrájané v dózičkach, vlhčené vreckovky, plienku, dezinfekčný gél a leukoplast. Bez neho auto ani neopúšťam...

  Nechajte rozhodovať deti

  Doma spravidla určujete program vy. Skúste to na dovolenke trochu otočiť. Predsa, dosť pravdepodobne netreba variť, upratovať, robiť také tie bežné veci, ktoré vám inak zaberajú hromadu času. Tak nechajte deti rozhodnúť, či idete do parku/na zmrzku/do zoo/k vode, samozrejme, v rámci možností. A aspoň u nás sa osvedčilo, že ak sme M. trochu viac dovolili určovať, čo sa bude robiť, náramne si to tá naša slečinka užívala a rozdávala úsmevy a dobrú náladu na všetky strany. A to, veru, nie je márne.

  Buďte offline a prítomní v okamihu

  Skúste to aspoň deň. Nechajte mobil na izbe, vypnite wifi, kašlite na celý virtuálny svet. Užívajte si daný okamih, keď sa deje, nepozerajte naň cez obrazovku. Je to tak ľahké pre deti, prečo to nedokážeme my? Ja, napríklad, mobilné dáta nemám ani predplatené, takže akonáhle opustím dom, nedostanú sa ku mne žiadne notifikácie ani emaily. A poviem vám, je to v dnešnom uponáhľanom svete dosť super. Keby horelo, tak mi predsa niekto zavolá, či? 

  Buďte spontánni

  Skáčte s nimi na trampolíne, choďte s nimi na tobogan, urobte si "vojnu" s vodnými pištoľami, skáčte mega obrovského panáka, hrajte sa na slepú babu, naháňajte sa, jašte sa, smejte sa nahlas... 

  O pár rokov budete na dovolenke s malým do mobilu pozerajúcim "zombiekom" a potom už úplne bez neho, lebo puberta, tak nestrácajte ten vzácny čas, kedy vás oni vracajú do detstva... Kedy inokedy, ako na dovolenke. Keď už pre nič iné, tak vás dosť určite nikto nepozná, tak to využite.

  Nedržte sa itinerára

  Ak ste ten typ, čo má do detailu všetko naplánované, skúste sa na to pri deťoch skrátka vykašľať. Ešte bude kopec možností, kedy budeme chodiť na poznávačky, budeme chcieť stihnúť toho hromadu, vidieť čo najviac. 

  Chce byť dieťa celý deň na ihrisku, hoci doma v meste ich má sto a jedno? Tak nech. Ono si iste donesie lepšie spomienky z celého vyjašeného, prehojdaného a spokojného dňa, akoby malo zduté a nervné obdivovať rokokové krásy nejakej stavby 50 km vzdialenej. Fakt, kašlite na to 🙂 

  Baľte sa na poslednú chvíľu

  Viem, že väčšina ľudí to má naopak a balí sa pokojne aj týždeň. Ale mne sa osvedčilo nechať si balenie na poslednú možnú chvíľu. Keďže sa snažím vždy baliť iba to podstatné (hoci je toho stále fakt viac, ako by sa mi páčilo), musela by som sa k tým veciam stále vracať, vyťahovať, prebaľovať. A aj tak by som to všetko v ráno pred odchodom vybalila, aby som mala istotu, že je tam všetko potrebné. Takže ja vždy balím veci v deň odchodu. Áno, aj s dvomi krpcami v dome, hoc aj bez účasti manžela, ak je ešte v práci. A s tým súvisí moja ďalšia rada.

  Vymyslite deťom ultimátnu výnimočnú zábavu

  Ak chcete mať v deň odchodu šancu, že sa pobalíte v pokoji, vymyslite pre potomkov niečo, čo nemajú bežne. Svieti slnko? Urobte im vonku improvizovaný tobogan, napustite bazén, pustite im hudbu, nech si spravia diskotéku. Do bazéna prihoďte poháriky na prelievanie a vylievanie (tieto od babylove sú super - lacné, farebné, znesú umývanie v umývačke a po vyčínaní mojich tornád si dovolím tvrdiť - aj trvácne 🙂 ).

  Nájdite v obchode ten najväčší kartón, ktorý sa dá poskladať na domček, vyrežte doňho dvere a okná a nechajte im ho celý pomaľovať. Urobte im doma bunker, postavte prekážkovú dráhu pomocou obyčajnej kobercovej pásky, dovoľte im vo vnútri fúkať bublinky.

  Skrátka čokoľvek, pri čom sa vyblbnú a pozitívne sa naladia na blížiaci sa výlet. A vám zostanú voľné ruky na prípravu všetkého potrebného. A tu ešte treba spomenúť:

  Telka nie je atentátnik

  Hoci nie som práve fanúšik posadenia deciek pred telku a výchovu Mirom Jarošom, pokiaľ sa budeme držať hesla - dobrý sluha, zlý pán a nenecháme youtube prevziať velenie, vie byť nejaké to Spievankovo dosť nápomocné. Kým sa dá, nechajte deti vám v rámci možností pomôcť, a keď príde ten čas, že už potrebujete všetko spratať, naložiť, upratať a podobne, zapnite im telku, dajte im do ruky nejakú dobrotku (také #babylove chrumky či tyčinky vôbec nie sú na zahodenie) a dorobte potrebné. Všetky strany budú spokojné… Akurát si teda možno cestou budete spievať nejakú príšernú detskú chytľavú odrhovačku, no ale tak to je malá daň 🙂

  A ako výletujete a dovolenkujete s deckami vy? Máte z podobných výletov zo všedných dní radosť, či viac stresy a nervy? Dajte mi vedieť v komentároch. 

  Samozrejme, všetky vaše tipy uvítam všetkými desiatimi! Cez leto určite ešte niekoľkokrát niekam vyrazíme, tak to bude určite dosť nápomocné 🙂

  P.S. - toto je článok pre rodiny s krpcami, napríklad moje dievky majú 3 a 1 rok. Je mi jasné, že o pár rokov to bude zas dovolenka ako sa patrí, keď ich ráno vypustíme a niekedy okolo obeda skontrolujeme, či sú ešte stále niekde v okolí, tak to tak, prosím, berte. Ja viem, že mnohé máte už pohodičku na plážovom lehátku (veď aj my ju takú mať budeme, snáď 🙂 ), takže samozrejme, na tento článok už budete pozerať iba cez optiku spomienkového optimizmu 🙂

  P.S.2 - áno, obrázky sú stiahnuté z netu, ale povedzte, že nie sú výstižné :D

  Prajem vám krásny večer, S.

  Akoze, nie ze by som nebola nadsena z tradicneho kupaliskoveho trojboja - langos, hot-dog, hranolky, ale pre baby este volim obed zabaleny z domu.

  Termoska #babylove stale sluzi a zmesti sa do nej slusna porcia pre dve hladosky 😉

  Klasicky polcas na ihrisku. Doplnit tekutiny, nabrat trochu rychlej energie na dalsie sibalstva a pri takomto slnku pretriet licka a nosteky tycinkou na opalovanie.

  Velmi prijemne dopoludnie sme dnes, veru, mali 🙏🏻

  A co vy? Deti vybehane a uspate? 😉

  #babylove

  nesvadbovoAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    15. jún 2020

  Súťaž o 5 dmBoxov pre pánov! 🎉🎁❤️

  Blíži sa deň otcov a preto vám spolu s #dm prinášam súťaž o takýto príjemný box pre vašich partnerov.

  Stačí, ak dáte lajk na tento príspevok a do komentára mi napíšete, akú vlastnosť si najviac ceníte na otcoch vašich ratolestí. Až 5 z vás sa môže tešiť tento balíček produktov, s ktorým ich (síce trošku oneskorene) iste potešíte 😉

  Zapojiť sa môžete do nedele, kedy vyžrebujem výhercov. Teším sa na vaše odpovede a držím palce 👏

  #babylove

  Ked si okrem kopy zazitkov a tony spinavej bielizne donesies domov takyto poklad, tak bol vylet jednoznacne uspesny 🙏🏻 Program na vecer je jasny 😍

  Ale prezradim vam, ze dnes vecer si vyhlasime aj sutaz o cenu, co potesi predovsetkym vasich muzov. Co myslite, co to bude? 😊

  #dm #babylove

  Tento mesiac môžete v dm využiť aj špeci kupón na #babylove výrobky.

  P.S.: Platí aj na plienky 😉

  Ja už som ho využila, a čo vy?

  Kto si doobeda ultimatne unavil deti a teraz si uziva pohodu, ruky hore!

  Vlastne, nohy hore 😉. A rovno ich postriekajte tymto chladivym sprejom od #babylove. Pisu, ze je pre tehotne, ale co vam budem hovorit, pri malych neposednych blazonkoch, alebo detickach, ktore spia len v pohybujucom sa kociku, akoby ste nasli 😊

  Poznate ho?

  Prvý týždeň naspäť v školách a škôlkach sa pomaličky blíži ku koncu a mňa zaujíma, ak ste mali tú možnosť, či ste vaše deti do nich nastúpili.

  A ak áno, vybavili ste ich niečím, čo doteraz v ich batohoch chýbalo? Dezinfekcie, uteráky, rúšky, obedy, či možno milé odkazy alebo fotky, aby nezabudli na spoločne strávené posledné mesiace?

  Dajte mi vedieť do komentára a ja každý odmením 5 srdiečkami! ❤️

  #dm #babylove

  Pre mna najlepsi pomer na kolaciku - pod posypkou len jemne presvita ovocie a ovocia tolko, ze nevidno cesto ❤️

  Inak, tato ruzova dekoracia je bavlnena plienka od #babylove a ma taku krasnu a jemnu farbu, ze som si ju znarodnila pre seba na fotenie 😉

  nesvadbovoAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    30. máj 2020

  Dajme si večernú predMDD anketu za #srdiecka 🙂

  Ako idete oslavovať pozajtrajší sviatok? Hračka, dobrota, výlet či domáca pohoda?

  Dajte mi vedieť do komentára 😉 V každom prípade vašim deťom spolu s #babylove želáme krásny sviatok 😍

  Poznáte tie vtipy o matkách, čo vlhčenými vreckovkami vyriešia prakticky každý problém? Nuž, mám pocit, že dnes som sa k k nim pripojila.

  Po asi dvoch mesiacoch som išla mojím autom. To, že "šoférov" stierač robí viac šmúh ako skutočnej práce som zistila vo veľmi vhodnom okamihu - vezúc dve deti v totálnej hmle a mrholení na frekventovanej ceste mimo mesta.

  Zhodnotiac obsah auta som sa rozhodla zaúkolovať dezinfekčné #babylove vreckovky. Auto som odstavila na prvej odbočke, pretrela stierače, zhodnotila, že tam bolo viac špiny a mastnoty, ako by sa patrilo a bezpečne sa doviezla na miesto určenia.

  Ako moja mama zvykla hovorievať, "sprostý môžeš byť, ale musíš si vedieť poradiť" 😅

  (p.s. fotku som, samozrejme, robila už doma v garáži, bezpečnosť je predsa prvoradá)

  Anketa za #srdiecka!

  Aké vlhčené obrúsky preferujete, klasické či "vodové"? Ja, odkedy prišli na trh, jednoznačne tie s obsahom 99% vody a aj to takmer výlučne mimo domu. A preto ma dosť potešila táto novinka v sortimente - cestovné balenie s 20 kúskami na naše výlety. Ideálne, napríklad, na zažehnanie zmrzlinovej či inej katastrofy 🙂

  A čo vy?

  P.S. - ak používate tieto vodové vlhčené aj doma, #babylove pridalo do sortimentu aj celkom slušné viacnásobné balenia v bezkonkurenčnej cene 🙂

  nesvadbovoAMBASÁDORKA
  21. máj 2020    Čítané 1118x

  Veterníky s jahodovou penou

  Ja milujem pečenie. Moje deti milujú mrazom sušené ovocie. Muž miluje veterníčky.

  A keďže včerajšok bol jediným dňom za tento týždeň, ktorý sme trávili doma, spojila som to všetko dokopy a vytvorila tento dezert, ktorý chutí veľmi obstojne a pre mňa je príjemnou alternatívou klasických venčekov.

  Nie že by som mala niečo proti tradičnému vanilkovému krému, ale tento je chuťovo ľahší a sviežejší a k aktuálnemu počasiu sa podľa mňa neskutočne hodí.

  A že to bola príjemná zmena po všetkých tých bábovkách a rýchlovkách posledných mesiacov ani nevravím... 🙂

  Na cesto budete potrebovať:

  • 100ml vody
  • 40g masla
  • štipku soli
  • 85g múky
  • 2 vajcia

  Na krém:

  • 200g neochuteného creamcheese-u
  • 70ml šľahačkovej smotany (33%)
  • 3 PL prášku z mrazom sušených jahôd (napríklad tých od #babylove)
  • práškový cukor podľa chuti

  (nezľaknite sa, ak ich v obchode už nájdete v novom obale, modrom s medvedíkmi, kvalita je stále rovnaká a skrátka dobrá 🙂 )

  V hrnci ohrievame vodu s maslom na miernom plameni, kým sa maslo neroztopí. Naraz pridáme múku so soľou a miešame, kým sa nevytvorí kompaktná hmota a celá múka nebude zapracovaná. Cesto ešte dve minútky na miernom ohni prevaľujeme v hrnci (teda odpaľujeme) a následne presunieme do misy robota a necháme úplne vychladnúť. 

  Zapneme robot s lopatkovým nástavcom (prípadne ručný robot) a primiešame postupne obe vajcia. Ak máte veľmi malé, alebo veľmi veľké vajíčka, je dobré postupovať tak, že posledné vajíčko poriadne premiešate a prilievate postupne, aby malo cesto vhodnú konzistenciu. Tá sa ťažko opisuje, ale cesto nesmie byť veľmi hutné, lebo ho potrebujete dostať na plech cez zdobiacu špičku, ale zas ani príliš riedke, aby sa neroztieklo).

  Takto pripravené cesto dajte do zdobiaceho vrecka s ozdobnou špičkou a na plech vystlaný papierom na pečenie nastriekajte venčeky. Tie moje mali priemer cca 4-5 cm. Nezabudnite na dostatočné rozostupy, cesto v rúre zväčší objem.

  Pečenie je alfou-omegou odpaľovaného cesta. Ja pri tejto veľkosti veterníčkov volím nasledový postup: najskôr 15 minút pri 200stupňoch, potom znížim teplotu na 170stupňov a dopekám ešte cca 15-20 minút, kým nemajú zlatohnedú farbu. Rúru počas pečenia nikdy neotvárajte (ani keď znižujete teplotu) a dopiecť ich musíte naozaj poriadne, inak po vybratí z rúry skrátka spľasnú.

  Prerezala som ich ešte teplé a nechala vychladnúť.

  Medzitým som si pripravila krém. Creamcheese a cukor som šľahala v mixéri a pomaly som priliala šľahačku. Keď už bol pomerne tuhý, ochutnala som, trochu dosladila a pridala prášok z mrazom sušených jahôd. Domixovala som na tuhý krém a vreckom so zdobiacou špičkou som ich naplnila a vrch pocukrovala.

  Veterníčky najlepšie chutia na druhý deň, kedy škrupinka zvlhne vďaka krému a sú jemné a vláčne.

  Tip: v balení lyofilizovaných jahôd je takmer vždy nejaký prášok, ktorý vznikne pri preprave, resp. moje deti takmer vždy nejaké dopučia. Ja to robím tak, že si tento prášok odkladám do jednej nádobky s priliehajúcim vekom a keď ho mám dosť, využijem ho, napríklad, takto. Proste bezo zvyškov

  Inak, ak chcete vyskúšať krém s čerstvými jahodami, smelo do toho. Ja sa to chystám odskúšať, keď budem mať prvé poriadne sladké od tatina. Plánujem postupovať tak, že ich povarím a nechám vyvariť všetku tekutinu, aby som vytvorila naozaj intenzívnu jahodovú redukciu, ktorá bude obsahovať minimum tekutín a maximum chuti. Uvidíme, ako sa podarí 🙂

  Majte krásny slnečný deň!

  Inak, ak ste na tom tak ako ja a veci robíte zásadne s deťmi, určite to poznáte, nie vždy ide všetko podľa plánu. Ja mám spravidla pre ne na začiatku pečenia pripravených pár jednoduchých úloh, s ktorými mi môžu pomôcť. Áno, ja viem, riskujem výbuch v kuchyni, ale to mi nejako nevadí 🙂 A keď sa začnú nudiť, vyťahujem môj #babylove arzenál a voľné ruky si zabezpečujem takýmito dobrotami.

  Staršia dcérka spravidla hneď siahne po jahodách, mladšia po taštičke, potom sa pobijú o tyčinku a ja im ako supermanka dám blahosklonne ešte jednu a môžem ďalej piecť 🙂 Skrátka výhra pre všetky strany! 

  Veterníčky, utkané z jahodovej #babylove peny...

  Potrebovala som už trošku zmenu z úplne jednoduchách koláčikov a, veru, dobre to padlo. A že chutia famózne je už druhá vec (a nie, to nie je samochvála, to tvrdí mužo 😅 )

  Ak chcete, môžem vám prihodiť aj recept, trošku od oka, ale veď vy si iste poradíte 😉

  Šikovný copywriter alebo namakaný influencer na instagrame by vám iste napísal niečo o tom, ako sa v tejto limitke snúbi chuť kivi s banánom a dokonale ich dopĺňajú čerstvo obrané sladučké jahody a prémiové jabĺčka. A nezabudol by, samozrejme, spomenúť, že ide o BIO výrobok...

  Ja vám poviem len toľko, kúpte rovno dve. O jednu nech sa "pobijú" decká (verte mi, viem, o čom hovorím, sediac v súrodeneckom kočíku sa jedna druhú snažili odstrčiť rukami z dosahu lyžičky 😅 ) a druhú si vy pekne dajte natajňáša, kým odfukujú v posteli. Fakt je to dobrota!

  #babylove

  Blizi sa teple pocasie a s nim dotahovacky ohladom prekryvania kocikov. Takze, ak vas kocik nema dlhu striesku a potrebujete dietatku vytvorit tien, toto je pomerne univerzalne, sikovne a aj lacne riesenie.

  Samozrejme, bezpecnost je prvorada, a tak sa treba vzdy ubezpecit, ze dietatko ma dostatocny pristup vzduchu, clona je spravne pripevnena a dietatko nema pristup, napriklad, ku snurkam... Skratka, drzte sa pokynov 🙏🏻

  Nam clona sluzi uz nejaky ten piatok, ale ak svoju nemate, najdete ju, napriklad, v najblizsej dm ci online shope.

  #babylove

  Minule sa ma jedna znama opytala, ci sa mi to chce, deti niekam trepat. Ze ved z toho aj tak nic nemaju, nebudu si to pamatat a su to zbytocne starosti 🤷‍♀️

  Nuz, pre niekoho starosti, pre inych radosti. A ze z toho nic nemaju? Och, jasne, ze ano! Spoznavaju nove miesta, vidia, ze svet nekonci na okraji prveho ihriska a myslim, ze ani ta spokojna mama nebude uplne za zahodenie 😅

  Ako ste na tom vy? Vyletujete aj s takymito krpcami, ci radsej uzivate domacu pohodu?

  My sme si dnes, napriklad, urobili vylet do Terchovej a L. aj zabudla, ze sa jej reze stolicka. Bohudik 😉 Samozrejme, oblubeny #babylove dzusik ako odmena za vyslapanie na rozhladnu nesmel chybat, to je u nas ultimatna motivacia 😅

  Povodny plan bol Sutovo. Plan sa zacal rucat so vcerajsou navstevou susedy a definitivne padol niekedy po polnoci, ked sme ukoncili terasove posedenie a pobrali sa spat 😀

  Nevadi, mne to najviac dobre padlo a aby som tohto mojho trulka milovaneho o nieco neukratila, nabalila som organizer od #babylove jej oblubenymi dobrotami a vyrazili sme na velky okruh po okoli.

  Zelam vam krasnu nedelu a verim, ze deti vam dnes budu robit dvojnasobnu radost! ❤️

  nesvadbovoAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    8. máj 2020

  Dnes som prvýkrát robila Pavlovej mini tortičky. Ja teda nie som veľký zástanca podobných presladných dezertov, ale mužo sa zalizuje až poza uši, tak sú asi dobré.

  Aby som vytvorila aspoň malý chuťový kontrast, posypala som ich namrvenými mrazom sušenými jahodami od #babylove a pomohlo to zakryť aj vzhľadové nedokonalosti 😅

  Ako ste na tom vy? Pavlova áno či nie?

  Táto pena je super nie len pre deti s citlivou pokožkou, ale aj pre dospelých, čo milujú, napríklad, kombináciu soli a peny do kúpeľa, ale už tak veľmi neobľubujú dve bijúce sa vône.

  Ona síce pení ako divá, ale vôbec nevonia, a tak dá vyniknúť jemnej vôni soli.

  Asi mesiac som používala výhradne túto radu #babylove kozmetiky, keď sa L. vyhádzala bez zjavnej príčiny a klasická kozmetika jej výsyp zhoršovala.

  Aktuálne už problémy nemá, a tak zostáva viac radosti pre mamu 😅

  Taketo aktivity su podla mna dost v poriadku!

  Vyrobene za par minut, z materialu, co je doma (v tomto pripade skatula od #babylove plienok a ustrizky filcu) a este aj deti nieco naucia 🙏🏻

  Ste na tom podobne? 😉

  nesvadbovoAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    25. apr 2020

  Išla som úplne na istotu urobiť moje obľúbené tekvicové muffinky ( @ichbinich , ty iste vieš, o ktorých hovorím 😅 ). Prídem do pivnice a zistila som, že toto moje večne hladné druhorodené dieťa vyjedlo už aj posledné tekvicové pyré, ktoré som minulú jeseň pripravila z odhadom 30 kilového podarúnku.

  Ako malú pomstu som jej čmajzla jedno hruškové od #babylove, z receptu ubrala trochu cukru a vypálili rovnako dobre. Našťastie, lebo do jesene a tekvicovej sezóny ďaleko 😅

  Vedeli ste, ze detsky puder sa da pouzit ako suchy sampon? Mozno som uplne posledny clovek na planete, co to doteraz netusil 😅

  V kazdom pripade som to hned musela otestovat a zodpovedne prehlasujem, funguje to!

  Tymto sa puder na mojom pomyselnom rebricku popularity detskych produktov prebojoval do prvej patky 😅

  A co vy? Poznate? Skusali ste?

  #babylove