Novinky

#laska

bea0802 AMBASÁDORKA
17. feb 2019
Čo pre vás znamená #laska ? Napíšte mi o tom v našej skupine: https://www.modrykonik.sk/group/10506/ a možno práve vy, získate na konci mesiaca produkty #babydove :four_leaf_clover:
Zobraz celú správu
moderna_mamina
Správa bola zmenená 12. feb 2019
Blog:heart_exclamation:
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
V noci mi prvýkrát prespal celú noc :slight_smile: Od 19:30 do 6:00 :slight_smile: samozrejme,že som sa v noci budila, pretože skoro 3 roky som vkuse nespala dlhšie ako 3 hodiny :grinning: Pritom Milanko aj Paťko spal celu noc. Ja som sa zobudila možno 4krat :grinning: Len tak aby sa nepovedalo:grinning:

Pametam si, že som si myslela, že Paťko nikdy celu moc neprespí. Cca keď mal rok aj pól som ho to naučila, no zase Milanko sa budil :grinning:
Teraz keď mi spia obaja tak nespím ja :unamused::unamused: Síce som realista a viem, že to neznamená, že budú spat celu noc. Na 100000% sa tuto noc zobudia :grinning:

So spánkom je to tak. Raz mi Milanko cez deň spi dvakrát po 3 hodiny a inokedy spi dvakrát po polhodine :grinning::grinning: môžete robiť všetko rovnako no aj tak to bude zakaždým iné :grinning: možno tak do 4 rokov :grinning: Patko rok aj pól spal celu noc bez problémov niekedy mal trosku problém, že sa budil a podobne. Potom to prestalo a takto dokola :slight_smile:

Vaše detičky spia už celu noc ? Ja som si mysela, že už áno no Patko po vyše roku zmenil názor :grinning::grinning::grinning:
.
.
.
. #czechblogger #czech #mamablogger #slovakgirl #slovakia #czechgirl #mami #love #chlapecek #spanok #spanie #blogger #blogerkycz #blogerkyczsk #instagram #picoftheday #instamama #cute #instablog #instablogger #blogerky #mamablog #followers #dnesblogujem #mamafluenc #instaslovakia #instasvk #sommama #laska #synek
Zobraz celú správu
moderna_mamina
5. feb 2019
Blog:heart_exclamation:
Tiež to máte tak,že keď je ocko doma tak z izby počuť len samé bláznenie sa,smiech,krik, plač a všetko dokopy ? :grinning::grinning: Paťko si veľmi užíva víkend, keď je manžel doma. Ťahá ho do izby, hrajú futbal,hokej,váľajú sa v posteli, naháňajú, hádžu o zem :grinning::grinning: Paťkovi sa venujem, čítam si s ním knižky, hráme sa ako len chce. Na milión spôsobov. No je vidieť tu zmenu,keď je doma ocko.
Mama ide bokom a prichádza na rad bláznenie sa. Prechádzka do obchodu, šoférovanie auta ..všetko to čo má len s Ocom:slight_smile: ale to vôbec nevadí, od toho tu je ocko a od toho mamina.
Každý rodič mu dá niečo iné. Je to nádherná rovnováha :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
Čo je viac ? 🥰
#otec #ocko #syn #syncek #zabava #plac #radost #stastie #laska
Zobraz celú správu
moderna_mamina
Správa bola zmenená 4. feb 2019
Blog:heart_exclamation:
V noci sa mi Milanko zobudil o 4 a už nechcel zaspať. Zobrala som ho a išli sme do Paťkovej izby, lebo v spálni spal manžel aj Paťko. V Paťkovej izbe som ho uspávala na rukách. Väčšinou mu dám v noci flašku mlieka a spí ďalej. No teraz ju nechcel :unamused:

V Paťkovej izbe som ho hojdala,chodila s ním po izbe. Má vyše 10 kíl,je fakt dosť ťažký je to taká iná váha ako keď máš 10 kilovú činku :grinning:

Nechcel spať. Ja som bola fakt strašne unavená. Lebo som večer nemohla zaspať, Paťko sa zobudil asi dvakrát a do toho toto.. hlava ma nezvykne bolievať, no teraz som myslela,že mi vybuchne ..z únavy. Nebudem klamať začala som byť z toho nervózna. Bolo mi zle, malý nespal a vedela som,že nebudem môcť spať ani cez deň, lebo manžel šiel do práce.
Jedine čo ma napadlo bolo, že zase celý deň byť s deťmi a spať pôjdem najskôr o 22:00 a ako to zas bude a bla bla..čím som bola nervóznejšia tým bol Milanko nespokojnejší. No po chvíľke som si uvedomila jednu vec.
Toto všetko raz skončí.. Keď bol Paťko taký malinký som už chcela nech je väčší . Ani som sa nenazdala a už ma v noci nepotrebuje na uspavanie, už nepotrebuje aby som ho nosila na rukách. Chce byť pri nás tak príde.
Pozrela som sa na Milanka a došlo mi,že za chvíľu vyrastie aj on. No teraz ma ešte potrebuje. Potrebuje v noci jesť a nato potrebuje mňa. Keď sa mu nedá v noci zaspať,potrebuje v noci mňa aby som ho v náručí uspala. Len mňa. Presne tento pocit mi dal naraz toľko energie,sily a chuti,že som si to vychutnávala a za chvíľku malý zaspal :slight_smile: Lebo sa už cítil dobre.
Prišlo mi viac správ,že ako to s nimi zvládam keď som celé dni a niekedy aj vikendy úplne sama,od rána do večera. Presne vďaka tomuto. Majú len mňa,lebo ocko pracuje, tak robím čo môžem kým som s nimi doma. Lebo všetko raz skončí:slight_smile:
A čo som robila keď som ho uspala ? Plná energie išla robiť obed :grinning:
Keď niekedy budete v podobnej situácii, spomeňte si nato, že ste jeho maminka a potrebuje vás .. potrebuje sa u vás cítiť v bezpečí :slight_smile: nebude to tak navždy :slight_smile:
#blog #materstvo #uspavanie #stres #radost #dietatko #syncek #mama #navzdy #dieta #laska #vsetko #chlapcek #unava #nevladzem #maminka
Zobraz celú správu
bea0802 AMBASÁDORKA
2. feb 2019
Ahojte,

zapojte sa aj vy, do našej februárovej témy mesiaca: #laska :heart: Na konci mesiaca, vyhrá jedna z vás, produkty #babydove . Napíšte mi koho/čo milujete a čo pre vás znamená láska :heart_eyes:

Viac info nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/group/10506/

Teším sa na vaše príspevky :kissing_heart:
Zobraz celú správu
premamu
27. nov 2012
Inšpirácie z internetu 471 fotiek
mummylina
6. okt 2018
Každý deň som vďačná životu že mi takto doprial :revolving_hearts: #rodina #laska #lina
Zobraz celú správu
sancapancasancapanca
29. sep 2018
Zobraz celú správu
mummylina
8. sep 2018
Bublinka moja :revolving_hearts: #laska
Zobraz celú správu
janna245
18. jún 2018
Otec a syn :heart:#laska
Zobraz celú správu
nikolett_xx
Správa bola zmenená 12. apr 2018
Ako ste dnešok trávili vy? Ja som dneska kočíkovala svoju neter :slight_smile: musím povedať že počasie bolo naozaj krásne a už sa nám pomaly ale isto blíži letoooooo :sunny::sunny::sunny::heart:
Kupujete aj vy svojim deťom od malička značkové tenisky na bežné nosenie alebo iba tak výnimočne? :sunny::sunny::sunny::sunny:
#converse #spring #children #love #laska
Zobraz celú správu
victorysia
Správa bola zmenená 4. júl 2017
Všetky cesty vedú do Ríma,ale len jedna do môjho srdca :heartpulse: #monako #cestovanie #laska
Zobraz celú správu
lusi26
Správa bola zmenená 8. jún 2017
#mala #velka #laska Volám malému. Pýta sa ma kedy prídem????? (Mám nočné a on je u starkých) V tom začme počítať koľko ešte dní musí vydržať.....:heart_eyes: Zlato moje. Chýba....
Zobraz celú správu
mickazebra AMBASÁDORKA
25. feb 2017
Tak sme si ja a moja Dora kúpili kolobežky. Ja preto lebo som musela. Nestíhala som za ňou keď išla na motorke. Ona preto, lebo chcela. Na kolobežke jej to veľmi nejde. Ja teda už tú svoju nepotrebujem. Zatiaľ :slight_smile:
Počasiu a pohybu zdar!
#laska
#rodina
#liga_za_dusevne_zdravie
Zobraz celú správu
zajkouskovy
28. dec 2016 Čítané 64x

Deti milujem, sú môj život. Možno práve preto som k nim začiatkom mojej praxe bola až príliš tolerantná. Neskôr som prišla na to, že nie každá ich výhovorka je pravda a ďalšia opravná písomka neznamená, že dieťa bude mať lepšiu známku. Dospela som preto k názoru, že dieťa má pociťovať nielen od rodiča, ale aj od učiteľa, že je milované, no zároveň musí mať určené hranice, ktoré musí dodržiavať. Akonáhle to tak nie je, malo by dostať "stopku," ktorá mu povie, že to prehnalo.

 A čo by som radila rodičom, ktorí majú doma živé a neposedné dieťa? Svoje odporúčania dávam do niekoľkých bodov:

 • Opakujte svojim deťom, že ich milujete. Deti to potrebujú počuť rovnako ako vy vo svojom živote. 
 • Dávajte deťom svoju pozornosť. 
  Viem, je ťažké venovať sa práci, domácnosti a aj rodine. Ale ak deti nemajú pozornosť doma, hľadajú ju napríklad v škole. Častokrát na seba potom upozorňujú vyrušovaným na vyučovacej hodine. Prípadne si hľadajú partiu kamarátov (a nie vždy správnu), kde sa cítia dobre, pretože tu majú možnosť sebavyjadrenia.
 • Stanovte si pravidlá a hlavne ich dodržiavajte. 
  Prideľte deťom nejaké domáce práce a dozerajte na to, aby ich splnili. Vďaka nim sa vaše deti naučia zodpovednosti a vám ostane tiež viac času napr. aj na rodinu. Pokiaľ dieťa svoju úlohu nesplní, malo by dostať primeraný "trest" napr. vo forme inej práce navyše plus splnenie aj prvej úlohy. Tak sa vaše dieťa naučí, že každý skutok má svoje dôsledky.
 • Odmeňujte svoje deti.
  Keď dieťa prinesie dobrú známku zo školy, pochváľte ho. Pozitívna motivácia je lepším prostriedkom na rast osobnosti, ako karhanie prípadne výčitky. Za splnenie pravidiel môžete dať dieťaťu niečo čo si skutočne želá, prípadne s ním môžete ísť na nejaký pekný výlet.
 • Dávajte deťom ďalšie šance. 
  Ak dieťa opakovane zlyhá v nejakom predmete, alebo v živote porozprávajte sa s ním. Je to lepšie ako to nechať na jeho pleciach a má sa s tým stále trápiť. Veď aj vám nešlo v škole a ani v živote všetko. Všetci robíme chyby, či sme dospelí alebo deti. Nezaslúžia si deti viac tolerancie ako my, dospelí?

#mk_blog_academy #blogujem

#dieta

#vychova

#laska

Zdroje fotiek: pixabay.com

Čítaj celý článok
barborabrisakova
26. okt 2016
#postielka #babatko #laska #dcerka
:heart::heart: milujem zariaďovanie pre tú najväčšiu lásku, ktorú ešte nosím pod srdiečkom :heart::heart:
Zobraz celú správu
chjanka
17. okt 2016
Zobraz celú správu
lindacabanova
26. júl 2016
Zobraz celú správu
modernirodicia
28. apr 2016 Čítané 244x vybrali sme

Keď som mala 19rokov myslela som si, že mi patrí celý svet, že všetko zvládnem a všade na mňa čakajú. Keď som mala 25rokov, zistila som, že mi nič nechýba a môžem dokázať všetko na čo si spomeniem....

   Dnes mám 35rokov a zistila som čo je to pokora. Obdiv pre všetky ženy, ktoré dokážu robiť viac vecí naraz, ako bravúrne dokážu zvládať prácu aj rodinu. Rodina je vlastne firma, ktorá musí fungovať za každých okolností, kde musí každý článok do seba zapadať a každý má v nej svoju úlohu. Klobúk dolu aj pred mužmi- manželmi, ktorí namiesto pivka s kamarátmi, vezmú futbalovú loptu a idú na ihrisko so synom, obdiv pre mužov, ktorí pochopili, že mužnosť nie je v dvíhaní činiek ale najsexi je muž s dieťaťom na hrudi a pri zapletaní dcérkiných vláskoch.

   Veľa ma naučila moja babka. Hoci má 77rokov  a trištvrte storočia za sebou, stále sa od nej niečo učím. Keď idem po obede umývať riad, opýta sa ma či „hafká“ (trnavský výraz, či to šteká :slight_smile: , že najdôležitejšia je pohodička a vychutnanie si spoločných chvíľ za stolom s kávičkou. Aj na manželské spolužitie mala moderný pohľad. Vraví: „ Aby bol muž spokojný, musí mať pravidelnú teplú stravu a pravidelný sex. Vraj keď už bola aj polievka presolená a mäso tvrdé, už vedela hneď čo je vo veci....a na ďalší deň, už ani polievka nemusela byť :slight_smile: 

Hovorila mi príhodu, ako dedo neustále meškával na stretnutia, keď išli na nutné rodinné nákupy čo ju strašne iritovalo. A tak vymyslela, že ho už nebude čakávať na námestí ako sa dohodli ale za barom v kaviarni. Dedo bol z toho taký nervózny, že by jej náhodou mal niekto v tom bare kurizovať, že nikdy viac na stretnutie nemeškal.

    Obdivujem na nej ľahkosť žitia. Namiesto šetrenia si peňazí na truhlu ako to robia jej „kamošky“, kúpila si letenku do Monte Carla, aby si splnila sen, ktorý mala ešte ako mladá a to zahrať si v kasíne. No a na toto leto už má tiež plán - cestuje na majstrovstá Európy vo futbale do Francúzka.

   Mne povedala: „Nikdy si neodkladaj najkrajšie a najvzácnejšie poháre a šálky do vitrínky. Uži si ich a vychutnaj pohár kvalitného vínka z toho najkrajšieho pohára. Lebo teraz je život, práve v tejto chvíli!“ 

   Aj Vám milé mamičky a niekedy zdá, že sa rozčúlime nad vecami, ktoré  za to ani nestoja? Že objatie a úsmev na tvári je viac ako všetky bohactvá sveta? Že najkrajšie meno na svete je ... MAMA, OCKO.....

s prianím pekného dňa, Miška

Foto len ilustračné.

Zdroj: modernirodicia.sk

#rodina, #laska #zivotnypribeh #navrh

Čítaj celý článok
gabuska333
31. dec 2015
Moj novy sen! :heart_eyes: #laska #na #prvy #pohlad bude moj!
Zobraz celú správu
luccianna
27. jan 2015
#laska :heart_decoration: Clovek sa v zivote presyti vsetkymi vecami. Jedine, cim sa nepresytime nikdy je LASKA... Nech uz je v akejkolvek podobe. :heart_decoration:
Zobraz celú správu
bimbo84
27. jan 2015
#laska cez internet :slight_smile: Získala som najlepšieho priateľa, najskvelejšieho manžela a verím, že čoskoro aj najúžasnejšieho otca našich detí.
Za chvíľku tomu bude 13 rokov čo sme sa vďaka internetu spoznali, čo sa ľúbime a 3 roky čo sme manželia.
Zobraz celú správu
palculienka007
27. jan 2015
#laska Pred 15 rokmi som spoznala moju najvacsiu lasku.Po troch rokoch sme to specatili krasnou svadbou a na desiate vyrocie sme dostali ten najkrajsi darcek a vtedy sme vsetci spoznali pocit nekonecnej lasky. :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
Zobraz celú správu
moniciak
20. sep 2013 vybrali sme

Stať sa maminou v sedemnástich prináša so sebou mnoho vecí, ktoré staršie mamičky neokúsia.

Nikto vám negratuluje k pozitívnemu testu, skôr vidíte šokované pohľady, žiadne zverejňovanie testov na modrý koník a už vôbec nie na facebook, už dlho som bola na tejto stránke, písala si so žienkami, ale svoj vek som priznala až oveľa neskôr. Musím však povedať, že Moniku milujeme od prvého okamihu, odkedy sme sa o nej dozvedeli. Je však ťažké, že sa to netýka len vás dvoch (troch) ale všetkých, s ktorými žijete a vonkoncom na to nie sú pripravení. Táto príprava a zmierenie trvá mesiace, ale po nej prichádza zvedavosť, či je zdravé, čo to bude a s pozitívnymi informáciami radosť.  To by bolo poriešené. Čo sa mňa týka, nikdy ma ani nenapadlo fintiť sa, aby som bola krásna tehuľa. Ani raz. Hoci som sa už veľmi tešila z každého kopnutia, najradšej som nosila čo najvoľnejšie veci, pokiaľ to šlo (a to sa rada pekne obliekam aj maľujem).

Ani so svadbou to nie je jednoduché. Veľmi sme sa chceli vziať, obaja dodnes cítime, že sme urobili správne, keď sme sa rozhodli podať žiadosť na súd, aby nám to vôbec bolo umožnené pred narodením našej milovanej krásavice. To nám vyšlo a pán farár bol zhovievavý. Svadba nebola obrovská, ani biele šaty (ktoré som ani nechcela, chcela som modré ako nebo). Ale bola nádherná. Počas pôrodu všetci tí, čo boli predtým šokovaní a sklamaní vyvolávali každú hodinu, či už je to zlatíčko na svete. Prišla :slight_smile:. Nevedela som ju ani správne nakojiť a už vôbec prebaliť. Pri odgrcnutí si mlieka som utekala za sestričkou, že malá zvracia :grinning:. Všetko sme sa spolu naučili. Bola s nami v našo prvom byte v podnájme. Bola tam, keď som sa učila pustiť práčku a žehliť.

Keď muž chodil na týždňovky, nikdy som nebola sama. Oslávila so mnou osemnástku, devätnástku aj dvadsiatku. S tatíkom zas 19,20 a 21.Dnes je z nej škôlkarka. Všetci ju milujeme a ona nám dáva toľko lásky, koľko by som vôbec od dvaapólročného dievčatka vôbec nečakala.Dnes po škôlke nám obom bolo zle, ona zvracala, ale potom už v poriadku  ja mám žalúdočné kŕče doteraz, Tatík šiel svokrovcom pomáhať s oknami a príde zajtra, tak sme spolu ležali v posteli a ona mi hovorí, že bude dobre, nebude ťa už bolieť bruško a hladká ma. Čo krajšie ma mohlo v živote stretnúť?

Ja viem, že to bolo náročné a nie len pre nás, ale to, že teraz v dvadsiatke mám dcérku, ktorá ma vie utešiť, opísať mi deň, povedať, že nás ľúbi a vie o čom hovorí je to najkrajšie, o čom sa mi kedy mohlo snívať.Možno som tento článok napísala preto, aby som vyjadrila svoje myšlienky, možno preto, aby aj ostatné mamičky videli, aké to má nevýhody a výhody a možno preto, aby si to raz moja dcérka prečítala a vedela, že hoci nebola plánovaná, bola veľmi milovaná a aj chcená :slight_smile:

P.S. Pozdravujem všetky starostlivé mladé maminky zo skupiny Mladé maminky (16-20 rokov), plus @norikk, ktorá v nej síce neviem prečo nie je, ale je to moja kamarátka a starostlivá mladá maminka aj tak :grinning:

Milujúca maminka Monika :slight_smile:

#magazin #mamina #dieta #laska

Čítaj celý článok
nitkatrinityhotels
Včera o 22:40
Zajtra smer Trinityhotels - hotel Atrium :thumbsup::ok_hand::innocent:
Už som si zbalila všetky veci aj tanečné topánky :mans_shoe::mans_shoe:, budem ich potrebovať :dancer:

Zajtra Vám ukážem hotel Atrium a mame aj koncert Kamarátov z Trinity :slight_smile:

Verím, že budete celý čas somnou :thumbsup::heart:

Prajem pekný večer, Nitka
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia