Novinky

#laska

premamu
27. nov 2012
Inšpirácie z internetu 477 fotiek
anetkass
7. júl 2019
.... Hoci nemám sexi postavu, ale cítim sa krásna... :two_hearts:... Moje telo dalo na svet 2 krásne bytosti... SAMKA a SABINKU... Moje deti moje všetko na svete :two_hearts:.... Nerobte si zo seba komplexi život není o tom ako človek vyzerá ale o tom aká je osobnosť ja som si dnes na seba obliekla plavky :bikini: a poviem vám celkom dobre 🤭:pray: na to aká som maličká a široká :see_no_evil::wink:.... Myslite na to že ľudia okolo vás vás majú radi takých aký ste, pre vašu osobnosť originalitu a hlavne pre to lebo je im dobre keď sú pri vás... Ďakujem že ste okolo mňa... :two_hearts:
#mama #slovakia #love #rodina #family #laska #deti samozrejme dbám na svoje zdravie... Nezeniem to do extrému
Zobraz celú správu
bea0802
31. máj 2019
Ešte stále sa stíhate zapojiť do našej májovej témy mesiaca: #laska :heart:

Stačí sa pridať do našej skupiny https://www.modrykonik.sk/group/10506/ a napísať mi o vašej láske. Už tento víkend vyžrebujem jednu z vás, ktorá vyhrá produkty #babydove :thumbsup:

Tak neváhajte a zapojte sa :four_leaf_clover:
Zobraz celú správu
bea0802
28. máj 2019
Už ste sa zapojili do našej májovej témy mesiaca, ktorá znie #laska ?

Ešte nie ??? Tak šup, pridajte sa do našej skupiny https://www.modrykonik.sk/group/10506/ a vyhrajte produkty #babydove :four_leaf_clover:

Držím vám palce a teším sa na vaše príspevky :heart:
Zobraz celú správu
viktoras8
18. máj 2019
Naša láska #33tt #zachvilkusnami #tehotenstvo #laska #neviemesaťadočkať:heart::heart_eyes: Princesska:ribbon::crown:🧸
Zobraz celú správu
borka77 AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 18. máj 2019
Prídem z kúpeľne do obývačky a takto ich nájdem objímať sa. :heart_eyes::person_shrugging_tone2::female_sign:
Úplne som odpadla.
On ju ešte aj hladkal po hlave (na fotke nie je vidno :grin: )

#laska #surodenci #sunar
Zobraz celú správu
bea0802
9. máj 2019
Dobré ráno.

Ani tento týždeň nesmie chýbať naša hľadačka za #srdiecka :heart:

Ste pripravené? Poriadne sa zapozerajte a napíšte mi, koľko rozdielov ste dnes objavili??? To, že to nie je presný zrkadlový odraz sa neráta :slight_smile:

Pridajte sa do našej skupiny Baby Dove https://www.modrykonik.sk/group/10506/ a zapojte sa do témy mesiaca, ktorá znie: #laska :heart_eyes:

Majte krásny deň.

#babydove
Zobraz celú správu
bea0802
Správa bola zmenená 4. máj 2019
Už ste sa zapojili do našej májovej témy mesiaca? Ešte nie?

Tak neváhajte a pridajte sa do našej skupiny https://www.modrykonik.sk/group/10506/ :thumbsup: Pridajte tam príspevok na tému #laska a vyhrajte voňavé produkty #babydove :four_leaf_clover:
Zobraz celú správu
borka77 AMBASÁDORKA
4. máj 2019
Spoločné chvíle s portugalskou babkou :blush::heart:

#laska #rodina #sunar
Zobraz celú správu
borka77 AMBASÁDORKA
27. apr 2019
Mama a dcéra sú skvelý tím.
Najlepšia kombinácia rodiny a priateľstva :blush::heart:

#rodina #laska #sunar
Zobraz celú správu
borka77 AMBASÁDORKA
1. apr 2019
Bratovi podá ten, z ktorého už dva krát odkusla, sebe si zoberie nový. :joy::see_no_evil:

#surodenci :couple: #laska #sunar #sunarek
Zobraz celú správu
z_dennika_matky
23. mar 2019
Najväčšiu lásku svojho života si každá žena porodí sama. Súhlasíte s tým? #laska #deti #sentiment #sommama #zdennikamatky #medzinamimatkami IG:@zdennikamatky Ak máš rada rodičovský humor, pridaj sa do našej skupinky: https://www.modrykonik.sk/group/11178/
Zobraz celú správu
borka77 AMBASÁDORKA
9. mar 2019
Z môjho syna vychovám tak úžasného a nežného gentlemana, že už teraz viem, že ma bude moja budúca nevesta milovať :heart::blush::grin:

#vyzva #syn #laska #sunar
Zobraz celú správu
bea0802
28. feb 2019
Dobré ránko.

Dnes trochu netradične vo štvrtok, ale ani tento týždeň som nezabudla.

Je tu ďalšia hľadačka za #srdiecka a vašou úlohou je nájsť rozdiely. Koľko ste ich našli? :sunglasses:

P.S. Dnes máte poslednú šancu zapojiť sa do témy mesiaca v našej skupine: https://www.modrykonik.sk/group/10506/ a vyhrať voňavé produkty #babydove :four_leaf_clover: Téma mesiaca znie: #laska

Majte krásny deň.
Zobraz celú správu
bea0802
24. feb 2019
Čoskoro nám končí február a s ním aj téma mesiaca #laska :heart:️ Zapojte sa aj vy a získajte produkty #babydove :four_leaf_clover:

Viac info nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/group/10506/
Zobraz celú správu
bozenka1234
24. feb 2019
Ahojte,dnes mám prve meninky #naša #laska #mala :heart::heart::heart: (nesedí takto vždy to iba kvôli foto :sweat_smile::sweat_smile:slight_smile: Jasminka :heart::heart::heart:
Zobraz celú správu
bea0802
20. feb 2019
Dobré ráno.

Mám pre vás novú hľadačku za #srdiecka :heart:

Poriadne sa zapozerajte a napíšte mi, koľko rozdielov ste dnes našli a ja vám za to pošlem večer srdiečka :wink:

P.S. Pridajte sa do našej skupiny https://www.modrykonik.sk/group/10506/ a zapojte sa do témy mesiaca #laska . Do konca mesiaca ostáva už len pár dní a možno práve vy, vyhráte produkty #babydove :four_leaf_clover:

Majte krásny deň.
Zobraz celú správu
bea0802
17. feb 2019
Čo pre vás znamená #laska ? Napíšte mi o tom v našej skupine: https://www.modrykonik.sk/group/10506/ a možno práve vy, získate na konci mesiaca produkty #babydove :four_leaf_clover:
Zobraz celú správu
moderna_mamina
Správa bola zmenená 12. feb 2019
Blog:heart_exclamation:
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
V noci mi prvýkrát prespal celú noc :slight_smile: Od 19:30 do 6:00 :slight_smile: samozrejme,že som sa v noci budila, pretože skoro 3 roky som vkuse nespala dlhšie ako 3 hodiny :grinning: Pritom Milanko aj Paťko spal celu noc. Ja som sa zobudila možno 4krat :grinning: Len tak aby sa nepovedalo:grinning:

Pametam si, že som si myslela, že Paťko nikdy celu moc neprespí. Cca keď mal rok aj pól som ho to naučila, no zase Milanko sa budil :grinning:
Teraz keď mi spia obaja tak nespím ja :unamused::unamused: Síce som realista a viem, že to neznamená, že budú spat celu noc. Na 100000% sa tuto noc zobudia :grinning:

So spánkom je to tak. Raz mi Milanko cez deň spi dvakrát po 3 hodiny a inokedy spi dvakrát po polhodine :grinning::grinning: môžete robiť všetko rovnako no aj tak to bude zakaždým iné :grinning: možno tak do 4 rokov :grinning: Patko rok aj pól spal celu noc bez problémov niekedy mal trosku problém, že sa budil a podobne. Potom to prestalo a takto dokola :slight_smile:

Vaše detičky spia už celu noc ? Ja som si mysela, že už áno no Patko po vyše roku zmenil názor :grinning::grinning::grinning:
.
.
.
. #czechblogger #czech #mamablogger #slovakgirl #slovakia #czechgirl #mami #love #chlapecek #spanok #spanie #blogger #blogerkycz #blogerkyczsk #instagram #picoftheday #instamama #cute #instablog #instablogger #blogerky #mamablog #followers #dnesblogujem #mamafluenc #instaslovakia #instasvk #sommama #laska #synek
Zobraz celú správu
moderna_mamina
5. feb 2019
Blog:heart_exclamation:
Tiež to máte tak,že keď je ocko doma tak z izby počuť len samé bláznenie sa,smiech,krik, plač a všetko dokopy ? :grinning::grinning: Paťko si veľmi užíva víkend, keď je manžel doma. Ťahá ho do izby, hrajú futbal,hokej,váľajú sa v posteli, naháňajú, hádžu o zem :grinning::grinning: Paťkovi sa venujem, čítam si s ním knižky, hráme sa ako len chce. Na milión spôsobov. No je vidieť tu zmenu,keď je doma ocko.
Mama ide bokom a prichádza na rad bláznenie sa. Prechádzka do obchodu, šoférovanie auta ..všetko to čo má len s Ocom:slight_smile: ale to vôbec nevadí, od toho tu je ocko a od toho mamina.
Každý rodič mu dá niečo iné. Je to nádherná rovnováha :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
Čo je viac ? 🥰
#otec #ocko #syn #syncek #zabava #plac #radost #stastie #laska
Zobraz celú správu
moderna_mamina
Správa bola zmenená 4. feb 2019
Blog:heart_exclamation:
V noci sa mi Milanko zobudil o 4 a už nechcel zaspať. Zobrala som ho a išli sme do Paťkovej izby, lebo v spálni spal manžel aj Paťko. V Paťkovej izbe som ho uspávala na rukách. Väčšinou mu dám v noci flašku mlieka a spí ďalej. No teraz ju nechcel :unamused:

V Paťkovej izbe som ho hojdala,chodila s ním po izbe. Má vyše 10 kíl,je fakt dosť ťažký je to taká iná váha ako keď máš 10 kilovú činku :grinning:

Nechcel spať. Ja som bola fakt strašne unavená. Lebo som večer nemohla zaspať, Paťko sa zobudil asi dvakrát a do toho toto.. hlava ma nezvykne bolievať, no teraz som myslela,že mi vybuchne ..z únavy. Nebudem klamať začala som byť z toho nervózna. Bolo mi zle, malý nespal a vedela som,že nebudem môcť spať ani cez deň, lebo manžel šiel do práce.
Jedine čo ma napadlo bolo, že zase celý deň byť s deťmi a spať pôjdem najskôr o 22:00 a ako to zas bude a bla bla..čím som bola nervóznejšia tým bol Milanko nespokojnejší. No po chvíľke som si uvedomila jednu vec.
Toto všetko raz skončí.. Keď bol Paťko taký malinký som už chcela nech je väčší . Ani som sa nenazdala a už ma v noci nepotrebuje na uspavanie, už nepotrebuje aby som ho nosila na rukách. Chce byť pri nás tak príde.
Pozrela som sa na Milanka a došlo mi,že za chvíľu vyrastie aj on. No teraz ma ešte potrebuje. Potrebuje v noci jesť a nato potrebuje mňa. Keď sa mu nedá v noci zaspať,potrebuje v noci mňa aby som ho v náručí uspala. Len mňa. Presne tento pocit mi dal naraz toľko energie,sily a chuti,že som si to vychutnávala a za chvíľku malý zaspal :slight_smile: Lebo sa už cítil dobre.
Prišlo mi viac správ,že ako to s nimi zvládam keď som celé dni a niekedy aj vikendy úplne sama,od rána do večera. Presne vďaka tomuto. Majú len mňa,lebo ocko pracuje, tak robím čo môžem kým som s nimi doma. Lebo všetko raz skončí:slight_smile:
A čo som robila keď som ho uspala ? Plná energie išla robiť obed :grinning:
Keď niekedy budete v podobnej situácii, spomeňte si nato, že ste jeho maminka a potrebuje vás .. potrebuje sa u vás cítiť v bezpečí :slight_smile: nebude to tak navždy :slight_smile:
#blog #materstvo #uspavanie #stres #radost #dietatko #syncek #mama #navzdy #dieta #laska #vsetko #chlapcek #unava #nevladzem #maminka
Zobraz celú správu
bea0802
2. feb 2019
Ahojte,

zapojte sa aj vy, do našej februárovej témy mesiaca: #laska :heart: Na konci mesiaca, vyhrá jedna z vás, produkty #babydove . Napíšte mi koho/čo milujete a čo pre vás znamená láska :heart_eyes:

Viac info nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/group/10506/

Teším sa na vaše príspevky :kissing_heart:
Zobraz celú správu
mummylina AMBASÁDORKA
6. okt 2018
Každý deň som vďačná životu že mi takto doprial :revolving_hearts: #rodina #laska #lina
Zobraz celú správu
sancapancasancapanca
29. sep 2018
Zobraz celú správu
mummylina AMBASÁDORKA
8. sep 2018
Bublinka moja :revolving_hearts: #laska
Zobraz celú správu
nelakuzelnecitanie
20. sep 2019
Dávam do pozornosti práve prebiehajúcu akciu na celý sortiment Kúzelné čítanie :slight_smile: Viac info tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-kuzelnym-...
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia