Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

  Výsledky vyhľadávania pre slovo #srdiecka

  Zruš hľadanie
  domichrumiAMBASÁDORKA
  Včera o 06:26    

  Dobré ránko! 🙂♥️
  Je tu ďalšia hádanka za #srdiecka 💙💙💙

  Uhádneš aké slovo sa skrýva v tajničke? Doplň prvé písmenko z obrázka, ku ktorému ukazuje šípka do tajničky. Postupne tak pomocou všetkých obrázkov získaš písmenká, ktoré tvoria výsledné slovo v tajničke! Vieš aké?🤓☺️

  Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoveď odmením srdiečkami 💙💙💙

  Pozývam ťa do skupiny Zahrajme sa s Fisher-Price
  https://www.modrykonik.sk/group/10961/

  #fisherprice

  domichrumiAMBASÁDORKA
  25. jan 2021    

  Dobré ráno všetkým 🙂♥️
  Je tu pondelok a ja mám pre vás pripravenú hádanku - príklad za #srdiecka 💛💛💛

  Uhádneš aké číslo sa skrýva za otáznikmi??? 🤓
  Ak vieš napíš komentár a ja tvoju odpoveď odmením srdiečkami 💛💛💛

  Pozývam ťa do skupiny Zahrajme sa s Fisher-Price
  https://www.modrykonik.sk/group/10961/

  #fisherprice

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  7. jan 2021    

  Získaj 10 srdiečok od #baby_dove 💙

  #sutaz
  #srdiecka

  domichrumiAMBASÁDORKA
  5. dec 2020    Čítané 1082x

  Vianoce u východniarov - zvyky a tradície

  Vianoce a tradície to mi tak nejako ide k sebe 🙂 Každá rodina v každom kúte Slovenska má nejaké tie svoje vlastné tradície ktoré dodržiavajú počas týchto krásnych sviatkov. Možno viete a možno nie - teraz sa to dozviete - som východniarka - srdcom aj dušou pravá Košičanka 😀 Tak by som vám v tomto článku rada prezradila, čo to o našich zvyklostiach počas Vianoc.

  V našej rodine je zvykom na Štedrý večer dodržiavať pôst. Dovolené je len raz do dňa sa dosýta najesť - to ale samozrejme neplatí pre chorých a pre malé deti. Za sviatočný stôl si sadáme okolo 18-tej hodiny a najprv sa spoločne pomodlíme a z Biblie si prečítame príbeh o narodení Ježiša Krista. Potom babka namaže celej rodine oblátky s medom a násedne sa môžeme spolu pustiť do štedrej večere. Nesmie chýbať kapustnica s klobásou, hubami a ryžou, vyprážaná ryba a zemiakový šalát a na koniec bobaľky - ktoré môj manžel pozná pod názvom lokša. 🙂 

  Potom sa odoberú zvyšky jedla a zanesú sa domácim zvieratám - tento zvyk praktizuje najmä babka 🙂 počas rozbaľovania darčekov babka rozreže jabĺčko a “vinšuje” z neho šťastie a lásku do ďalšieho roka. Od malička si pamätám, že sa u nás na Vianoce zdobil stromček a ako dieťa som to paradoxne nemala rada. Teraz keď už mám svoju vlastnú rodinu, stromček ozdobuje spoločne a veľmi pomaličky na Mikuláša a užívame si to. Takto sa z neho tešíme celý advent a krásne nám rozvoniava po byte.

  Ešte by som chcela spomenúť pár tradícii od nás z východu, o ktorých viem, prípadne som sa o nich dočítala 🙂 

  Východniarske zvyklosti

  Niektorí ľudia pred Vianocami zvyknú striktne dodržiavať adventný pôst. V Štedrý deň ráno zvyknú chodiť muži vinšovať radostné a pokojné sviatky. Pred večerou sa všetci členovia rodiny od najstaršieho po najmladšieho umyjú vo vode, v ktorej sú hodené mince, aby boli všetci zdraví a bohatí. Vo zvyku je tiež dávať chlieb a peniaze pod obrus, na zabezpečenie dostatku peňazí a jedla na ďalší rok. Zaužívaným zvykom je taktiež rozrezanie jablka, ktoré ukáže zdravie rodiny v najbližšom roku, či šupina z kapra putujúca do peňaženky.

  Pri stole sa zhodnotí celý rok, rodina sa pomodlí a spievajú sa vianočné piesne. Počas týchto úkonov sa nesmie odísť od stola. Dievčatám sa kreslí na čelo medový krížik, aby ich chlapci ľúbili. Pri štedrovečernom stole nesmie tiež chýbať jeden tanier navyše, ktorý symbolizuje tých, ktorí sa nemohli zúčastniť štedrej večere, alebo zosnulých.

  Pravoslávne Vianoce

  Niektorí ľudia slávia Vianoce až 6. januára. Rodiny oslavujúce pravoslávne Vianoce jedávajú cesnak s oplátkou a medom, pirohy s kapustou, kapustnicu s hubami a fazuľový prívarok so zemiakmi v šupke. Štedrý deň je striktne pôstny a stromček sa zdobí zvyčajne až v sviatočný deň. Pečie sa zvyčajne približne týždeň pred sviatkami. Podľa tradícii by sa malo pred večerou vykonávať spoločné umývanie tváre a rúk v rieke, no mnoho ľudí tento zvyk už nedodržiava. Zvyky, ktoré dodnes zostali sú napr. slama pod stolom alebo reťaz okolo stola, aby rodina držala pokope. Samozrejmosťou je spoločná modlitba pred večerou. Na stole sú sviečky, o ktorých sa traduje, že keď sa po večeri sfúknu a na koho pôjde dym ten do roka zomrie.

   Ďakujem Vám za prečítanie článku 🙂 Mňa by na opátku veľmi zaujímalo aké sú Vianočné zvyky a tradície práve vo vašej rodine. Nezabudnite dať like na článok a napísať svoj komentár. Ja vás za to na odmenu zasypem srdiečkami a 1 z vás odmením Spievajúcou Miskou od #fisherprice .  Vďaka tejto miske môžete spolu s drobcom kuchtiť všelijaké Vianočné maškrty 🙂 Teším sa na Vaše komentáre! 

  Zdroje-

  https://www.aktuality.sk/clanok/474473/vianocne-zvyky-a-tradicie-iii-vychodne-slovensko/

  https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fsvetkrestanstva.postoj.sk%2Fuploads%2F14631%2Fconversions%2Fheadline.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.postoj.sk%2F39019%2Fkedy-su-vlastne-pravoslavne-vianoce&tbnid=USyyPuBjXLBewM&vet=12ahUKEwjxvam7irTtAhUL_xoKHWUHDFwQMygBegUIARCWAQ..i&docid=BIWmPCuv185f2M&w=750&h=500&q=pravosl%C3%A1vne%20vianoce&ved=2ahUKEwjxvam7irTtAhUL_xoKHWUHDFwQMygBegUIARCWAQ

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  3. dec 2020    Čítané 644x

  Čo sa skrýva v balíčku?

  Minulý rok na Vianoce mala Hanka rok aj dva mesiace. Vôbec som nemusela riešiť, kam schovám darčeky. Keby ich našla zabalené v papieri, tak by nevedela, že čo to je a nerobila by krik kvôli tomu, aby som to otvorila, lebo ona chce vidieť, čo to je. 

  Tento rok je o niečo zaujímavejší. Už dlhšie jej spomíname, že bude chodiť Ježisko a pred ním aj Mikuláš. Okrem toho jej zvedavosť je na tej najvyššej úrovni a hneď si všimne, keď je niekde niečo nové a pýta sa: "Mama, čo to je? Pozrieme sa mama na to, ukáž mi to" 😀 Takže schovávanie darčekov si musím veľmi dobre premyslieť a schovať ich tak, aby nič  nezbadala a zároveň, aby som nezabudla, kam som to schovala. 

  Jediný čas, ktorý mám na schovávanie darčekov je počas kúpania. Kúpanie je aktivita s tatom. Vtedy ju nič iné nezaujíma iba voda, hračky vo vode a jej obľúbená #baby_dove  kozmetika. Najskôr sa poumývajú hydratačným mydlom z rady Rich Moisture, ktorý používame už od narodenia. Mydlo je jemné k detskej pokožke, zanecháva ju čistú a hebkú na dotyk. Kúpeľ pokračuje umývaním vláskov. Na úplne prvé vlásky stačilo aj mydlo, ale teraz, keď sú hustejšie a dlhšie používame šampón, ktorý je tiež z rady Rich Moisture. Tento šampónik je testovaný oftalmológmi, čo ma pri výbere šampónu upokojilo, pretože neštípe, ak by sa náhodou dostal do očí. Po umytí vláskov prichádza jej najobľúbenejšia časť hranie, špliechanie, nalievanie a vylievani vody z lodičiek a krhličky. Toto je asi jediná aktivita, pri ktorej nekričí: "Mamaaa poď seeem", takže ja môžem veselo schovávať darčeky. Kedy darčeky schovávate vy? Už sa vám stalo, že ste zabudli nato, kde ste darček schovali? 

  Ďalší zvedavec je superhrdina Dov(e)ko, ktorý našiel svoj vianočný darček. Chcel len nakuknúť, takže ho nerozbalil celý. Dotrhal papier a láme si hlavu nad tým, koľko produktov z rady Rich Moisture sa v balíčku nachádza. Pomôžete mu vyriešiť túto záhadu? Vaše odpovede budú odmenené 10 srdiečkami!

  #sutaz

  zuzannka10AMBASÁDORKA
  1. dec 2020    Čítané 300x

  Vianoce s Ambasádorkami

  Je tu december a s ním sa čochvíľa blížia aj najkrajšie sviatky v roku. Čo takto si tento predvianočný čas spríjemniť zaujímavými článkami, prekvapeniami a súťažami o srdiečka či pekné ceny? Ak ste za, tak vás pozývame zapojiť sa do Vianoc s Ambasádorkami!

  Ako na to? Jednoducho! Stačí dodržiavať pravidlá 🙂 

  1. Sledovať blogy ambasádoriek značiek:

  @zuzkanr - Baby Dove

  @nesvadbovo - BabyLove

  @domichrumi - Fisher-Price

  @zuzannka10 - Pepco

  @holubicka28 - Sunar

  2. Čítať články Ambasádoriek! 

  Počas týchto dvoch týždňov  vyjde každý deň jeden článok. Každý deň si pre vás jedna z nás pripraví zopár tipov, rád a inšpirácií ako si spríjemniť toto kúzelné čakanie na Ježiška.  Vašou úlohou je prečítať si článok, ktorý vyjde každý deň medzi 7:00-9:00.

  3. Dať like na článok a pod článok napísať komentár so svojou súťažnou odpoveďou. 

  Na konci každého článku sa bude nachádzať súťaž, do ktorej máte možnosť sa zapojiť. Každá súťaž bude trvať 3 dni. Vyhrať môžete zaujímavé ceny, alebo poriadnu dávku srdiečok. O čo súťažíte sa dozviete stále na konci článku, aj so súťažnou otázkou.

  Tešíte sa? My veľmi! Ste zvedavé, čo sa bude skrývať za prvým článkom?

  Sledujte blogy ambasádoriek #baby_dove, #babylove, #fisherprice, #pepco, #sunar aby ste vedeli kde sa práve súťaží! 

  Na dnes si môžeme dať menšiu súťaž o #srdiecka 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  Súťažná otázka za kopec srdiečok znie:  

  Čo Vy a darčeky? Máte ich už všetky nakúpené, alebo ich zháňate na poslednú chvíľu?

  Nezabudnite, začíname už zajtra 2.12.2020!    

  Majte krásny večer 😉

  Zuzka 

  holubicka28
  1. dec 2020    Čítané 153x

  Vianoce s Ambasádorkami

  Je tu december a s ním sa čochvíľa blížia aj najkrajšie sviatky v roku. Čo takto si tento predvianočný čas spríjemniť zaujímavými článkami, prekvapeniami a súťažami o srdiečka či pekné ceny? Ak ste za, tak vás pozývame zapojiť sa do Vianoc s Ambasádorkami!

  Ako na to? Jednoducho! Stačí dodržiavať pravidlá 🙂

  1. Sledovať blogy Ambasádoriek značiek:
  @zuzkanr - Baby Dove
  @nesvadbovo - BabyLove
  @domichrumi - Fisher-Price
  @zuzannka10 - Pepco
  @holubicka28 - Sunar

  2. Čítať články Ambasádoriek! Počas týchto dvoch týždňov vyjde každý deň jeden článok. Každý deň si pre vás jedna z nás pripraví zopár tipov, rád a inšpirácií ako si spríjemniť toto kúzelné čakanie na Ježiška. Vašou úlohou je prečítať si článok, ktorý vyjde každý deň medzi 7:00-9:00.

  3. Dať like na článok a pod článok napísať komentár so svojou súťažnou odpoveďou. Na konci každého článku sa bude nachádzať súťaž, do ktorej máte možnosť sa zapojiť. Každá súťaž bude trvať 3 dni. Vyhrať môžete zaujímavé ceny, alebo poriadnu dávku srdiečok. O čo súťažíte, sa dozviete stále na konci článku, aj so súťažnou otázkou.

  Tešíte sa? My veľmi! Ste zvedavé, čo sa bude skrývať za prvým článkom?
  Sledujte blogy Ambasádoriek #baby_dove, #babylove, #fisherprice, #pepco, #sunar, aby ste vedeli, kde sa práve súťaží!

  Začíname už zajtra 2.12.2020.
  Na zahriatie si môžeme dať prvú súťaž o #srdiecka.
  Napíšte mi aká je vaša obľúbená vianočná pesnička, príp. koleda? Ja vám ako odmenu pošlem 💙💙💙💙💙

  Lubka 

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  1. dec 2020    Čítané 130x

  Vianoce s Ambasádorkami

  Je tu december a s ním sa čochvíľa blížia aj najkrajšie sviatky v roku. Čo takto si tento predvianočný čas spríjemniť zaujímavými článkami, prekvapeniami a súťažami o srdiečka či pekné ceny? Ak ste za, tak vás pozývame zapojiť sa do Vianoc s ambasádorkami

  Ako na to? Jednoducho! Stačí dodržiavať pravidlá 😉

  1. Sledovať blogy ambasádoriek značiek:

  @zuzkanr - Baby Dove

  @nesvadbovo - BabyLove

  @domichrumi - Fisher-Price

  @zuzannka10 - Pepco

  @holubicka28 - Sunar

  2. Čítať články Ambasádoriek! Počas týchto dvoch týždňov vyjde každý deň jeden článok. Každý deň si pre vás jedna z nás pripraví zopár tipov, rád a inšpirácií ako si spríjemniť toto kúzelné čakanie na Ježiška. Vašou úlohou je prečítať si článok, ktorý vyjde každý deň medzi 7:00-9:00.🎉

  3. Dať like na článok a pod článok napísať komentár so svojou súťažnou odpoveďou. Na konci každého článku sa bude nachádzať súťaž, do ktorej máte možnosť sa zapojiť. Každá súťaž bude trvať 3 dni. Vyhrať môžete zaujímavé ceny, alebo poriadnu dávku srdiečok. O čo súťažíte sa dozviete stále na konci článku, aj so súťažnou otázkou.

  Tešíte sa? My veľmi! Ste zvedavé, čo sa bude skrývať za prvým článkom?🎁

  Sledujte blogy ambasádoriek #baby_dove, #babylove, #fisherprice, #pepco, #sunar aby ste vedeli kde sa práve súťaží! 

  Na dnes si môžeme dať menšiu súťaž o #srdiecka ❤️❤️❤️ Súťažná otázka za kopec srdiečok znie - V akých farbách bude tento rok zladený vás vianočný stromček?

  Začíname už zajtra 2.12.2020 #vianoce_s_ambasadorkami

  domichrumiAMBASÁDORKA
  1. dec 2020    Čítané 140x

  Vianoce s Ambasádorkami

  Je tu december a s ním sa čochvíľa blížia aj najkrajšie sviatky v roku. Čo takto si tento predvianočný čas spríjemniť zaujímavými článkami, prekvapeniami a súťažami o srdiečka či pekné ceny? Ak ste za, tak vás pozývame zapojiť sa do Vianoc s ambasádorkami! 

  Ako na to? Jednoducho! Stačí dodržiavať pravidlá 🙂 

  1. Sledovať blogy ambasádoriek značiek:

  @zuzkanr - Baby Dove

  @nesvadbovo - BabyLove

  @domichrumi - Fisher-Price

  @zuzannka10 - Pepco

  @holubicka28 - Sunar

  2. Čítať články Ambasádoriek! Počas týchto dvoch týždňov  vyjde každý deň jeden článok. Každý deň si pre vás jedna z nás pripraví zopár tipov, rád a inšpirácií ako si spríjemniť toto kúzelné čakanie na Ježiška.  Vašou úlohou je prečítať si článok, ktorý vyjde každý deň medzi 7:00-9:00.

  3. Dať like na článok a pod článok napísať komentár so svojou súťažnou odpoveďou. Na konci každého článku sa bude nachádzať súťaž, do ktorej máte možnosť sa zapojiť. Každá súťaž bude trvať 3 dni. Vyhrať môžete zaujímavé ceny, alebo poriadnu dávku srdiečok. O čo súťažíte sa dozviete stále na konci článku, aj so súťažnou otázkou.

  Tešíte sa? My veľmi! Ste zvedavé, čo sa bude skrývať za prvým článkom?

  Sledujte blogy ambasádoriek #baby_dove, #babylove, #fisherprice, #pepco, #sunar aby ste vedeli kde sa práve súťaží! 

  Na dnes si môžeme dať menšiu súťaž o #srdiecka 🙂 Súťažná otázka za kopec srdiečok znie - Aký bol váš najkrajší Vianočný darček?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Moje najkrajšie Vianočné darčeky mám stále so sebou ☺😊✌🏼 O tom že čakám Lilianku som sa dozvedela na Mikuláša a rodine sme to oznámili na Vianoce a Tondik sa síce narodil po Vianociach v januári ale posledné týždne s ním v brušku si budem pamätať navždy ako najčarovnejsie Vianoce 😁🎄🎁♥️ A môj najkrajší darček z detstva bol vyrobený domček pre bábiky od rodičov 🙂

  Začíname už zajtra 2.12.2020    #vianoce_s_ambasadorkami

  Dobré ránko😊
  napíšte mi, ktorou cestičkou sa Tomi dostane ku svojej kašičke a ja vám pošlem za odmenu srdiečka💙💙💙

  Nemliečne kaše Sunar s vylepšenou receptúrou:
  • Neobsahujú žiadny pridaný alebo vyrobený cukor.
  • Starostlivo vybrané cereálie.
  • Vhodné na zavádzanie lepku do stravy.

  #sunar #srdiecka

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  22. nov 2020    

  Je tu niekto koho by potešilo 10 srdiečok?
  Stačí vyriešiť úlohu s #baby_dove a budú vaše 💙

  #sutaz
  #srdiecka

  Dobré ránko, dnes tu máme otázku za #srdiecka💙💙💙

  Napíšte mi, aký olej obsahuje dojčenské mlieko Sunar (nápoveda je na obrázku nižšie) a ja vám pošlem srdiečka:
  a) Rybí olej
  b) Palmový olej

  Pozývam vás do skupiny #sunar, kde prebieha súťaž o zásobu pokračovacieho mlieka Sunar Complex/Premium👇🏻
  https://www.modrykonik.sk/group/11116/

  holubicka28
  Správa bola zmenená    12. nov 2020    

  Dobré ránko, máme tu príklad za #srdiecka💙

  Napíšte do komentára aké číslo sa skrýva za otáznikom a ja vám pošlem 💙💙💙

  Veľká kapsička Cool ovocie obsahuje mix 3 druhov 100% ovocného pyré. Skvele zasýti a doplní vitamíny. Neobsahuje pridaný cukor.

  Ešte stále môžete súťažiť o balíček #sunar dobrôt👇🏻
  https://www.modrykonik.sk/blog/holubicka28/article/zapojte-sa-do-sutaze-a-vyhrajte-balicek-x3pgdv/

  domichrumiAMBASÁDORKA
  11. nov 2020    

  Dobré ránko všetkým! 🙂🙏🏻
  Je tu hádanka za #srdiecka 🖤🤍🤎

  Nájdeš v tajničke tri slová/hračky ktoré sa nachádzajú aj na obrázku??? 😎

  Ak áno, tak napíš komentár a ja tvoju odpoveď odmením srdiečkami 🤎🤍🖤

  Pozývam ťa do skupiny Zahrajme sa s Fisher-Price
  https://www.modrykonik.sk/group/10961/

  #fisherprice

  domichrumiAMBASÁDORKA
  10. nov 2020    

  Dobré ránko!
  Je tu ďalšia hádanka za #srdiecka 💜💜💜

  Uhádneš aké slovo sa skrýva v tajničke? Doplň prvé písmenko z obrázka, ku ktorému ukazuje šípka do tajničky. Postupne tak pomocou všetkých obrázkov získaš písmenká, ktoré tvoria výsledné slovo v tajničke! Vieš aké?

  Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoveď odmením srdiečkami 💜💜💜

  Pozývam ťa do skupiny Zahrajme sa s Fisher-Price
  https://www.modrykonik.sk/group/10961/

  #fisherprice

  domichrumiAMBASÁDORKA
  9. nov 2020    

  Dobré ráno všetkým 🙂
  Je tu pondelok a ja mám pre vás pripravenú hádanku - príklad za #srdiecka 💙💙💙

  Uhádneš aké číslo sa skrýva za otáznikmi???
  Ak vieš napíš komentár a ja tvoju odpoveď odmením srdiečkami 💙💙💙

  Pozývam ťa do skupiny Zahrajme sa s Fisher-Price
  https://www.modrykonik.sk/group/10961/

  #fisherprice

  domichrumiAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    6. nov 2020    

  Dobre ránko! 😁✌🏼
  Už sú tomu dva roky čo som ambasádorkou #fisherprice 🤩 😊👍🏼 A mňa by zaujimalo či som vás niekedy, nejakým spôsobom inšpirovala či už ku hre s deťmi, tvoreniu, alebo obľúbeniu si našich hračiek 😍✌🏼 Ak áno stačí dať like na foto, pripadne budem veľmi rada ak mi necháte aj komentár 🙂 za odmenu pošlem spŕšku srdiečok 💙 #srdiecka

  Dobré ránko,
  napíšte mi koľko vidíte rozdielov medzi horným a dolným obrázkom (stačí číslo, nemusíte rozdiely opísať) a ja vám pošlem srdiečka💙💙💙

  Pozývam vás do skupiny Sunar
  https://www.modrykonik.sk/group/11116/ , kde tento mesiac prebieha súťaž o zásobu pokračovacieho mlieka Sunar Complex/Premium.

  #sunar #srdiecka

  domichrumiAMBASÁDORKA
  29. okt 2020    

  #anketa za 4 #srdiecka 💛💚💙💜

  Vianoce sa nezadržateľne blížia 😁 a tak by som bola rada ak by ste mi do komentára napísali aké darčeky kupujete svojim detickam (môžete pridať aj vek) 😉👍🏼 Alebo aké darčeky kupujú napr starí rodičia 👵🏼👴🏼

  Vznikne nám tu tak pekná zbierka tipov pre rodičov ktorí ešte nemaju vybraté 😊💔
  #fisherprice

  Dobré ránko,
  je tu streda, rátať treba😉

  Aké číslo sa skrýva za otáznikom?
  Napíšte odpoveď do komentára a ja vám pošlem #srdiecka💙💙💙

  Sunar Complex obsahuje rad vitamínov a minerálnych látok, ktoré podporujú správnu funkciu imunitného systému. Mliečny tuk a GOS zase prispievajú k spokojnému brušku bábätiek.

  #sunar

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  25. okt 2020    

  Ako dobre poznáte #baby_dove produkty a ich jednotlivé rady? 😉

  #sutaz
  #srdiecka

  nesvadbovoAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    23. okt 2020    

  Nie ze by ma nebavilo citat stopatdesiaty status o lockdowne, ale co takto si dat radsej trochu usmevnu anketu za #srdiecka? 😉

  U nas sa totoz deju velke veci, dnes je to tyzden, co je nasa slecinka bez cumlika. Nasa velkoknazna “zavislak von dudlik” si nan prekvapivo na druhy den ani nespomenula a ja som uprimne riadne stastna, ze to islo tak bezbolestne.

  Ale k veci, otazka na rano znie, kolko cumlikov ste realne pre deti kupili? Lebo ja uz ich radim do kategorie ponoziek, lebo u nas sa stracali ako dive. Este aj so snurkou 🤦‍♀️ Moj odhad je niekde medzi 20 a 30 kusmi a tie stratene sa uz nikdy nenasli. Zahada 😅 (a tu som si vzdy povedala, aka som vdacna, ze moje dieta nepotrebovalo bibsy, ci ako sa volaju tie sexi cumliky, co stoja asi 7€ kus 😂 )

  Ako ste to mali vy?

  Och, a krasny poatok vam, samozrejme, zelam 😍

  #babylove

  Dobré ránko,
  viem, že teraz sú hlavnou témou opatrenia a lockdown, ale ak chcete prísť aspoň trochu na iné myšlienky😃 pomôžte nájsť Tomimu správnu cestu k jeho obľúbenej kašičke. Ja vám pošlem za odmenu #srdiecka💙💙💙

  Mliečne #sunar kaše sa postarajú o spokojné bruško bábätiek. Obsahujú dôležité vitamíny a minerálne látky pre správny rast a vývoj.

  nesvadbovoAMBASÁDORKA
  16. okt 2020    

  Dajme si (priserne skoru) rannu anketu za srdiecka 😉

  Do akeho veku ste pouzivali tieto detske vatove tampony do usi, ak ste ich teda pre deti mali? Ja mam pocit, ze ich budem kupovat hadam do 18tky 😅 Mam uplnu paniku z toho, ze babam ublizim a taha sa so mnou trauma z detstva, ked mi mama utierala usi koncekom od osusky a ja som kricala ako diva 😀

  A co vy?

  #babylove #srdiecka

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  15. okt 2020    

  Súťaž o 10 srdiečok!
  Uhádnete, ktoré dva kúsky puzzle chýbajú na obrázku hydratačného mydla #baby_dove ? 😉

  #sutaz
  #srdiecka