Novinky

#test_naturhouse

jajamalka
22. sep 2016 Čítané 170x
Čítaj celý článok
macko35
22. sep 2016
#test_naturhouseahojte som velmi šťastná,že som mohla patriť k tým šťastným ,ktoré mohli otestovať produkty od firmy Natur House.Mala som balíček na štíhly pás.Môžem povedať,že mne vypracovaný jedálniček vyhovoval až na raňajky,kedy som bývalá dosť hladná.Chýbalo mi moje oblúbené musli
obr.1 prišla svetom previazaná škatulka a v nej bola bola bola bola Natur House
obr.2 a tu je všetko pokope,krásny pohlad na samé zdravé veci
obr.3 Fibroki granulky,ktoré som si ja pridávala do jogurtov ,alebo do acidka.Majú neutrálnu chuť,podla mňa ale suché a tvrdé
obr.4 Fibroki sucháre pre mňa vhodné raňajky.Mala som k nim iba koliečko salámy či syra,alebo pomazánku
obr.5 Vivat ampulky na 7 dní s čer.redkovky a artičoku-pila som vždy 30minút pred raňajkami zarobené v pohári čistej vody.Majú príjemnú chuť.
obr.6 Vivat ampulky na 14 dní plné ovocia.Tieto mi chutili viac-boli sladšie a ráno mi bolo hned veselšie ked som zacítila sladkú chuť.
obr.7 moje raňajky a navyše bonus jahôdky
S testovaním som bola velmi spokojná.Ako bonus som k výrobkom dostala celozrnné keksy,ktoré boli fantastické a najlepšie zo všetkého.Prečo?Lebo mám rada sladké a stačilo mi naozaj 5 malých keksíkov a bola som sýta na 3 hodiny.Za 3 týždne som schudla 4kilá a 5 cm z pása.Ďakujem aj milej pani z Trenčína,ktorá mi urobila vstupnú konzultáciu a určite produktom od Natur House zostanem verná
Zobraz celú správu
(7 fotiek)
jajamalka
15. sep 2016
Osobna vaha je u nas posledne tyzdne v kurze.:wink: #test_naturhouse
Zobraz celú správu
jajamalka
10. sep 2016
Už aby bolo ráno. :slight_smile: #test_naturhouse
Zobraz celú správu
jajamalka
4. sep 2016
Zajtra sa po 2rokoch vraciam späť do práce, vyhádzala som celú skriňu a horko-ťažko som našla sukňu a blúzku, ktorú som ochotná si obliecť. Zvyšok mojich vecí mi príde buď úplne strašných alebo sa do nich nevtrepem. Dúfam, že po #test_naturhouse si nakúpim veci aspoň o dve veľkosti menšie. A konečne budem nakupovať oblečko pre seba a nie pre deti!!!
Zobraz celú správu
jajamalka
3. sep 2016
... prečo som ja blbá navečer piekla tú bublaninu... #test_naturhouse
Zobraz celú správu
jajamalka
31. aug 2016
S výživovou poradkyňou na telefóne. Bude mi volať raz do týždňa, ja jej môžem zavolať kedykoľvek, ak si nebudem svojím jedálničkom istá. #test_naturhouse
Zobraz celú správu
jajamalka
27. aug 2016
Prvá návšteva pobočky. Normálne mám trému. Držte palce. :wink: #test_naturhouse
Zobraz celú správu
konik_testuje
19. aug 2016 Čítané 710x vybrali sme
Čítaj celý článok
konik_testuje
17. aug 2016
Diéta a chudnutie, to nemusí byť len utrpenie a nuda v jednálnom lístku. NATURHOUSE to robí inak a zaujímavo. Viete nám povedať, v koľkých mestách sa nachádzajú pobočky NATURHOUSE? Mestá nájdete tu: http://i.modrykonik.sk/NATURHOUSE :slight_smile: Správne odpovede budú odmenené 3 srdiečkami.

Do nedele 21.8. máte čas na napísanie komentára pod tento článok http://i.modrykonik.sk/skusenosti_s_naturhouse, a tak dostanete príležitosť výživovým poradenstvom zlepšiť svoje ja a konečne schudnúť :slight_smile:

#test_naturhouse
Zobraz celú správu
konik_testuje
8. aug 2016
Byť zdravá a byť fit, štíhla, spokojná vo vlastnom tele, mať kvalitný jedálniček a pravidelné chody plné vitamínov. To je túžba takmer každej ženy. Ak je to aj váš vysnený cieľ, tak vám vieme pomôcť. Pripravujeme totiž kampaň Skúsenosti s NATURHOUSE.

Za tri srdiečka nám povedzte, koľko existuje balíčkov NATURHOUSE :slight_smile:

#test_naturhouse
Zobraz celú správu
nela_kvido
Včera o 18:49
Pripojte svoj tip na novinku sem:
https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-kvidom/vy...

a získajte Kvídove pexeso! :gift:
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia