ženy prosím Vás… riešili ste niekedy neuznanie reklamácie v Zare? ak áno kde? predajňa osobne?
Ake ruksaky beriete do lietadla ako príručne? Mate nejake dobre tipy?

Vypestujem zo semien doma dekoračnú tekvicu?
Ahoj 🙂 Na jeseň predávali tuším v bille alebo kde také ozdobné malé tekvičky, dekoračné. Vybrala som z nej semienka - a skúsila zasadiť. Rastlinky sú už pekné, ale premýšľam - vyrastie mi z toho deko

Odplienkovanie: Ako motivovať dieťa na kakanie nočník?
Ahojte viete mi niektorá poradit ? Plienku nemáme uz rok krasne sa zacala pytat mala asi 20 mesiacov bola som prekvapená ale kakatnie nešlo vtedy a doteraz nejde uz neviem co mam skúšať nejaká do p

Odporúčam - farba sa ľahko nanáša, pekne rozotiera a dá sa vrstviť podľa intenzity.
Kde v blízkosti ulice Dubčekova v Piešťanoch zaparkujem za dobru cenu ? Diki
Pls ako sedi číslovanie tenisiek New Balance?idem kupovat bez skúšania a ešte som ich nemala..väčšie-menšie??Vdaka🍀❤️
Ahojte. Prosím vás v Benu lekárni funguje rezervacia tak ako v Dr Max ? Že o chvíľu to mám pripravené na vyzdvihnutie? Ďakujem
Slovenskoooo 🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰
Ahojte, máme doma tmavé drevené podlahy, na ktorých je vidieť všetko. Chcem si kúpiť nový mop, ale neviem sa rozhodnúť ci plochy alebo strapcovy. Momentálne mám plochý nejaký obyčajný a niesom spokojná s výsledkom. Pozerám na viledu len neviem ktorý bude lepší. Poraďte, ďakujem 🙂
Baby ktore chodite do Pl na nakup a platite kartou v zlozych. Uctuju vam poplatok? Doteraz sme tak platili vzdy bez poplatku. Ale teraz naposledy uz nie

Aké máte skúsenosti s gynekológom Jaroslavom Banyacským v Trenčíne?
Chcela by som sa podelit o skusenost s tymto doktorom. Bol piatok rano ked som sa zobudila s bolestivym prsnikom, kojim synceka. Nestalo sa mi to prvy krat a doteraz vzdy sa mi upchaty mliekovod podar

Trump vs. Si Ťin-pching
Zaujimavy clanok. Trump ma nalepku "biznismen" a "nevypocitatelny". Podla mna je len velmi vypocitavy, chce zrujnovat okolie (nielen okolite staty a EU, a Blizky vychod kvoli rope, ale aj na Cinu ma
Prosím vás, synovi dali vo štvrtok gumičku medzi zuby (bude mať strojček) zubárka mi povedala že keď mu to vypadne máme hneď prísť, no teraz mu to vypadlo. Nasadia mu to na pohotovosti? Alebo mám počkať do pondelka?
Ahojte, nemáte skúsenosti s Bounce parkom v BB ? Nikde sa neviem dočítať či vstup platia aj deti ktoré nemajú ešte 3 roky.
Hotel Mýto pod Ďumbierom-recenzie sú rôzne, ma niekto osobnú skúsenosť?
Dievčatá zo Zvolena, prosím vás neviete kde sa presťahoval obchod, čo bol v centrume na poschodí s tovarom na torty? Formickaren sa asi volal. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Kaufland alebo Lidl: Kde sa viac oplatí letná brigáda?
oplatí sa podľa vás viac brigáda alebo práca na leto v kauflande alebo lidli . Som študent chcem odpracovať aspoň tých 35 hodin tyzdenne . Dalo by sa to aj ako brigádnik ?








