ženy prosím Vás… riešili ste niekedy neuznanie reklamácie v Zare? ak áno kde? predajňa osobne?

Ake ruksaky beriete do lietadla ako príručne? Mate nejake dobre tipy?

Mate doma
Ste spokojne alebo
By ste odporučili iný ?

avatar
zuzulienocka78 založila diskusiu
16. máj 2026    

Vypestujem zo semien doma dekoračnú tekvicu?

Ahoj 🙂 Na jeseň predávali tuším v bille alebo kde také ozdobné malé tekvičky, dekoračné. Vybrala som z nej semienka - a skúsila zasadiť. Rastlinky sú už pekné, ale premýšľam - vyrastie mi z toho deko

avatar
tatiana234 založila diskusiu
16. máj 2026    

Odplienkovanie: Ako motivovať dieťa na kakanie nočník?

Ahojte viete mi niektorá poradit ? Plienku nemáme uz rok krasne sa zacala pytat mala asi 20 mesiacov bola som prekvapená ale kakatnie nešlo vtedy a doteraz nejde uz neviem co mam skúšať nejaká do p

avatar
takazu pridala hodnotenie
16. máj 2026    
skúsenosť

Odporúčam - farba sa ľahko nanáša, pekne rozotiera a dá sa vrstviť podľa intenzity.

Tiene ma príjemne prekvapili. Testovala som jeden matný odtieň a veľmi dobre sa s ním pracovalo. Farba sa ľahko nanáša, pekne rozotiera a dá sa vrstviť podľa intenzity. Na očiach pôsobí prirodzene, nepôsobí prášivo a pri použití bázy vydržal počas väčšiny dňa bez výrazného zlievania. Oceňujem aj praktické malé balenie, ktoré sa zmestí do kabelky, vhodné aj na cesty, keď si nechcem toho veľa baliť. Za mňa veľmi dobrá voľba na každodenné líčenie.

Kde v blízkosti ulice Dubčekova v Piešťanoch zaparkujem za dobru cenu ? Diki

Pls ako sedi číslovanie tenisiek New Balance?idem kupovat bez skúšania a ešte som ich nemala..väčšie-menšie??Vdaka🍀❤️

Dnes oslavuje svoje okrúhle 60.narodeniny americká speváčka, tanečníčka a herečka Janet Jackson.

Ahojte. Prosím vás v Benu lekárni funguje rezervacia tak ako v Dr Max ? Že o chvíľu to mám pripravené na vyzdvihnutie? Ďakujem

Slovenskoooo 🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰

Ahojte, máme doma tmavé drevené podlahy, na ktorých je vidieť všetko. Chcem si kúpiť nový mop, ale neviem sa rozhodnúť ci plochy alebo strapcovy. Momentálne mám plochý nejaký obyčajný a niesom spokojná s výsledkom. Pozerám na viledu len neviem ktorý bude lepší. Poraďte, ďakujem 🙂

avatar
misinka0611
Správa bola zmenená    16. máj 2026    

Prvé vystúpenie na šampionáte už o necelú hodinu. Dnes v bráne so Samuelom Hlajavom. Aký je váš tip na výsledok? Ja si myslím, že vyhráme o gól 3:2 🇸🇰.

Baby ktore chodite do Pl na nakup a platite kartou v zlozych. Uctuju vam poplatok? Doteraz sme tak platili vzdy bez poplatku. Ale teraz naposledy uz nie

avatar
beavlcica založila diskusiu
16. máj 2026    

Aké máte skúsenosti s gynekológom Jaroslavom Banyacským v Trenčíne?

Chcela by som sa podelit o skusenost s tymto doktorom. Bol piatok rano ked som sa zobudila s bolestivym prsnikom, kojim synceka. Nestalo sa mi to prvy krat a doteraz vzdy sa mi upchaty mliekovod podar

Takéto soboty milujem najviac 😊

(2 fotky)
avatar
eva8 založila diskusiu
16. máj 2026    

Trump vs. Si Ťin-pching

Zaujimavy clanok. Trump ma nalepku "biznismen" a "nevypocitatelny". Podla mna je len velmi vypocitavy, chce zrujnovat okolie (nielen okolite staty a EU, a Blizky vychod kvoli rope, ale aj na Cinu ma

avatar
veronikaveron
Správa bola zmenená    16. máj 2026    

Prosím vás, synovi dali vo štvrtok gumičku medzi zuby (bude mať strojček) zubárka mi povedala že keď mu to vypadne máme hneď prísť, no teraz mu to vypadlo. Nasadia mu to na pohotovosti? Alebo mám počkať do pondelka?

Ahojte potrebujem pomoc zháňam názov zámkovej dlažby. Ďakujem za pomoc

(2 fotky)

Ahojte, nemáte skúsenosti s Bounce parkom v BB ? Nikde sa neviem dočítať či vstup platia aj deti ktoré nemajú ešte 3 roky.

Hotel Mýto pod Ďumbierom-recenzie sú rôzne, ma niekto osobnú skúsenosť?

Dievčatá zo Zvolena, prosím vás neviete kde sa presťahoval obchod, čo bol v centrume na poschodí s tovarom na torty? Formickaren sa asi volal. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

avatar
lonco založila diskusiu
16. máj 2026    

Kaufland alebo Lidl: Kde sa viac oplatí letná brigáda?

oplatí sa podľa vás viac brigáda alebo práca na leto v kauflande alebo lidli . Som študent chcem odpracovať aspoň tých 35 hodin tyzdenne . Dalo by sa to aj ako brigádnik ?

Ahojte 🙂 mate niektore skusenost s touto postelou? Matie ma, ze uvadzaju, ze ide o detsku postel a nerozumiem preco detska, ked rozmery su standardne a nosnost uvadzaju 120kg na lozko 🤷🏽