PZ z matematiky pre piaty ročník..,to sú pekné kraviny, nic iné nerobíme len googlime a hľadáme informácie, ktoré sú v zadaní....

🌙 Dobrú noc 🌙

avatar
cervenynosOverená organizácia

Dve vety, ktoré všetko zmenili

Mám na sebe ružový kostým, kvetinovú čelenku vo vlasoch, červený nos, moju bodku na tvári. Zvláštne znamenie dní, keď som viac ako sama sebou. Znamienko krásy za ktoré sa nehanbím, pretože má zbavuje akejkoľvek hanby... 

Premýšľam ako asi ma vnímajú ľudia, ktorí ma stretnú na chodbách nemocnice. Či som pre nich len nakostýmovaná čudná ženská, ktorá si zabudla nájsť v živote „normálnu prácu", či som pre nich študentka sociálnej práce, medicíny, herectva, alebo úplne iného odboru, či dobrovoľníčka, ktorá hľadá stratené šťastie a zmysel života tu, lebo si uvedomuje ako veľa ho má, práve keď sa pohybuje na mieste, kde ho možno tak veľa nie je. A predsa často je... 

Tak by sa dalo uvažovať napriek presvedčeniu, že toto je to, čo ma baví, má zmysel a tak ďalej... Dve vety ma nedávno šokovali, ale aj potešili. Bol to náročnejší deň a mala som pocit, že keď sa vrátim domov, okamžite zaspím, alebo si dám aspoň dlhú prechádzku, aby som vypustila všetky nazbierané emócie, ktoré sa dnes akosi viac na mňa lepili. 

Keď som sa prezliekla do civilu a lúčila som sa so šípkou (sanitárkou), povedala mi: „Prepáč, ak som dnes bola na teba hnusná, nemám svoj deň." 

Adventný kalendár po mojom 🙂

Dievcataaaaa… bola sim v lese na prechádzku a našli sme tieto huby… aj si myslíme že je to masliak ale normálne sme si nie istý ….viete mi poradit

(2 fotky)
avatar
kristinagook
Správa bola zmenená    28. sep 2022    

Lesný domček so svietením 🧝‍♀️🧚🧚‍♂️🧝
Moja ručná práca,chystám sa na ďalšie domčeky 💪

(5 fotiek)
avatar
kristinagook
Správa bola zmenená    28. sep 2022    

20cm Anjeličkovia na vianočný stromček s čiapočkou a zapletane vlasky 🎄👼

(3 fotky)

Toto o pár dni 🙏🏻Turecko už sa veľmi tesim

(2 fotky)

Konečne slniečko ☀️🥰

😀

Uz o par hodin dalsie dmLive vysielanie. A k nemu paradne darceky- kupony na 20nasobne body na Balea produkty a cistiaci gel zdarma 🙌
Chystate sa pozerat?
#dm

avatar
lucindamax
Správa bola zmenená    28. sep 2022    

Celým domom sa šíri vôňa perníkov 🤗 snáď budú chutiť aj deťom na bowlingu 🎳 verím, že zajtra dodekorujem aj tie zvyšné 🙏

avatar
juliaailuj1
Správa bola zmenená    28. sep 2022    

Dievčatá, poradíte mi prosím, kde by som zohnala fakt hrubé tepláčiky pre deti, ďakujeeeeeeeem

😘💋

Aka bezkofeinova kava je dobra? Ktora aj chuti aspon trochu ako kava?

Po 4.5km zdravotnej prechádzke...vegetarianske francúzske zemiaky❤️

(2 fotky)

Tema ALIMENTY, kto vie poradit poprosim info, kto noe, prosim rolujte dalej.
- uz 3x mi ex poslal nizsiu sumu ako mal, vzdy plati po splatnosti mesiac co mesiac aj to sa clovek musi vynervacit a vyhrazat trestnym oznamenim.
Prosim Vas pekne, mozem ut ziadat nahradne vyzivne, ked mi de fakto dlzi uz treti x peniaze, kedze poslal uzv3x menej ako ma stanovene?
Aky je postup? Volala som uz na policiu, tam vraj treba potvrdenie o navsteve skoly, rodny list a rozsudok zo sudu.
Musim doniest aj vypisy za mesiace kedy poslal menej, ci on musi zdokladovat, kedy kolko poslal, ci ako to je. Mam male dieta a rada vy som to vybavila na 1sedenie aj tak ma obera o cas mesiac co mesiac uz len tym, ze sa musim doprosovat, aby poslal zobracenku vlastnemu dietatu. Dakujem!!!

Ahojte. 11ročna idú zajtra na výlet ma pršať treba pršiplášť..poradíte kde kúpim? Pepco, Tesco,Kik...??ďakujem

baby minuly tyzden v utorok som si dala preposlat balik na inu adresu a do dnesneho dna mi neprisiel ,,,, je to mozne? nemam s tym skusenost

Čo zvyknete nosiť do škôlky deťom vo sviatok? Vyrábate niečo svojpomocne vrámci kreativity, vy aj dietko ruku k mini- dielu, či kupujete drobnosť? 😉
Len tak v predstihu by som chcela mať čosi vopred vymyslené. 🍀
Vďaka za nápady, prípadne fotošky. 😊

Prvý týždeň a prvé dojmy v novej práci. Myslím, že som našla niečo presne pre mňa. Svojho šéfa som ešte nestretla (komunikujeme už aspoň mesiac - okrem pohovoru ani online už potom), lebo zatiaľ vždy bol doma s chorým dieťaťom. Zajtra som myslela, že konečne, ale píše, že od začiatku týždňa bola jeho žena doma s chorým dieťaťom, tak teraz je na rade on. Toto je perfektné, všetci chlapi by toto mali robiť!
Takže stretnem jeho zástupkyňu, ktorá je rovnako ako ja sama s dieťaťom. S tou keď si píšem, tak doteraz bývala poväčšine na pláži v Holandsku - teraz keď je študensie, tak sa asi po prvý krát uvidíme. Ona mi hovorila, že zvyčajne stačí, keď sa človek o 3 poobede pozrie do mailov, že na 99% tam nič urgent nie je a človek sa môže venovať deťom "lebo je to ich právo byť s rodičmi". Takéto vedenie je darček za Čínu? Lebo tam keď človek ide preč pred 18:30, tak ma ani nepozdravili, len ticho tolerovali, že som tak skoro už išla domov respektíve sa robili, že to nevidia😂 Kam na lampáreň sa môžem ísť poďakovať za takýto pokrok v Európe (Nemecku)?

Španielsko 🌴🌴🌴

(7 fotiek)

Stužková